Novinky & aktuality

Plasmaterapie -  omlazující zázrak z vlastní krve nově v Perfect Clinic

Plasmaterapie - omlazující zázrak z vlastní krve nově v Perfect Clinic

Trendem dnešní estetické chirurgie jsou ambulatní miniinvazivní zákroky. I Perfect Clinic na ně sází. “Novinkou boje se zubem času je plasmaterapie. Nejde samozřejmě o zázrak, ale o maximálně efektivní omlazovací metodu, která působí na buněčné úrov-ni za pomoci naší vlastní krevní plazmy obohacené o krevní destičky,” vysvětluje důvody pro novinku v nabídce kliniky její vedoucí lékař MUDr. Roman Kufa. Tahle speciálně připravěná směs obsahuje o neuvěřitelných 600% více destiček a růstových faktorů, které stimulují kmenové buňky a donutí je k množení a produkci kolagenních vláken, jež přirozeně s věkem mizí.

Nové číslo magazínu Perfecte je na světě!

Nové číslo magazínu Perfecte je na světě!

Stahujte zde a přečtěte si rozhovor s Patronkou České Miss, Ivou Kubelkovou. Další ženou, která se vám na stránkách magazínu představí, je lékařka týmu Perfect Clinic Petra Moravcová, která se ujala tématu velmi žádaného, a tím je obličejový lifting pomocí nití. Miniinvazivní metody plastické chirurgie zažívají svůj boom, a tak se dozvíte více o injekčních výplních, operaci víček a také o kombinování zákroků v obličeji, jehož cílem je, jak jinak, omlazení tváře.

A pak je tu jedno velké téma — operace prsou. Tentokrát jsme pro vás vybrali rekonstrukční a redukční zákroky. Inu, jsou i ženy, které chtějí prsa menší. A aby ani muži nepřišli zkrátka, je tu diskuse o obřízce. Možná jste netušili, že má i smysluplnou preventivní roli.

Stahujte na www.perfectlinic.cz/perfecte

MUDr. Roman Kufa odpovídá v online onkologické poradně

MUDr. Roman Kufa odpovídá v online onkologické poradně

Rakovina prsu je téma skloňované velmi často, protože se týká stále většího počtu žen a bohužel i dívek. MUDr. Roman Kufa se jako přední český plastický chirurg věnuje ve své praxi této problematice, a proto se rozhodl pomáhat ženám nejen na operačním sále, ale také prostřednictvím online poradny.

Dotazy na onkologické téma bude zodpovídat na portále www.foryou.cz, který nabízí obsáhlé informace o nemoci samotné, její prevenci, možnosti léčby, i pojištění pro případ, že se toto onemocnění objeví a radikálně změní Váš život.

Vlaďka Erbová má znovu krásná prsa

Vlaďka Erbová má znovu krásná prsa

Už je to tak. Vlaďka Erbová si přišla k Romanu Kufovi do Perfect Clinic pro nová prsa. Lépe řečeno pro prsa stejná,"déčková", jaká ji zdobila před velkým zhubnutím po těhotenství, kojení a trápení se štítnou žlázou.

A už je má: "Když mi doktor Kufa řekl, že volil implantáty velikosti 345 ml a 365 ml, aby vyrovnal asymetrii, resp. větší pokles jednoho prsa, lekla jsem se, že to budou velké "balony". Ale když mi při převazu prsa ukázal, byly obavy tytam. Prsa jsou nádherná už tedˇ, kdy je ještě otok, velikost je přesně taková , po jaké jsem toužila, ke mně sedí a hlavně, jsou znovu pozvednutá nahoru a obě stejná."

Celý příběh Vlaďky Erbové si přečtěte zde.

Guide Book aneb Průvodce plastickou operací zvětšení prsou

Guide Book aneb Průvodce plastickou operací zvětšení prsou

Zvětšení prsou silikonovými implantáty patří dlouhodobě k nejžádanější plastické operaci, a protože internet je sice plný informací, ale k jejich ucelenému, odborně podloženému souhrnu a výkladu se jen těžko dostanete, rozhodla se Perfect Clinic vydat návodného průvodce celou operací a její přípravou.

{loadposition ebook_in_news}

Lifting obličeje pomocí nití - současný hit plastické chirurgie

Lifting obličeje pomocí nití - současný hit plastické chirurgie

Povadlý obličej či prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku čili faceliftingu. Poslední dobou se stále větší oblibě těší liftingové metody prováděné ambulantně, a to pomocí liftujících nití a jejich kombinací s mezonitěmi. 

Rozhovor s plastickým chirurgem Romanem Kufou v Instinktu a na tyden.cz

Rozhovor s plastickým chirurgem Romanem Kufou v Instinktu a na tyden.cz

Rozhovor s plastickým chirurgem Romanem Kufou v Instinktu a na tyden.cz.

Perfect Clinic partnerem České Miss

Perfect Clinic partnerem České Miss

Po mnoha letech kralování jiné kliniky plastické chirurgie se Perfect Clinic podařilo převzít žezlo porotce v nejprestižnější soutěži krásy České Miss. 

Vítězka tipovací soutěže v Brně

Vítězka tipovací soutěže v Brně

Nejpřesnějším odhadem počtu plastických operací v roce 2013 v Perfect Clinic se vítězkou naší soutěže spojené se otevřením kliniky v Brně, stala Sára Škrobánková.

 

MUDr. Jaroslav Hirňák v pořadu Dobré ráno ČT

MUDr. Jaroslav Hirňák v pořadu Dobré ráno ČT

O tom, co je estetická chirurgie a plastika zdravotní, o nových metodách i plastických operacích pro maminy s MUDr. Jaroslavem Hirnákem s Perfect Clinic.

Den otevřených dveří v Brně

Den otevřených dveří v Brně

Chcete-li si prohlédnout naši novou pobočku v Brně, máte možnost 28.září od 11,00 do 19,00. 

Otevíráme novou pobočku v Brně

Otevíráme novou pobočku v Brně

1.října otevřeme novou pobočku v Brně, v ulici Jakubská 2, v samém centru Brna.

Perfect Clinic má mobilní aplikaci

Perfect Clinic má mobilní aplikaci

Perfect Clinic mobilní aplikace je na světě! Můžete vědět vše nové (i staré a dobré) z první ruky. A soutěž je tam taky:))). Stačí si stáhnout naši novou aplikaci do svého chytrého mobilu.

Tereza Mátlová - operace nosu

Cesta Terezy Mátlové za rovným nosíkem

Zpěvačka – operní pěvkyně Tereza Mátlová a manželka producenta Františka Janečka se po letech váhání odhodlala podstoupit plastickou operaci nosu u doktora Kufy v Perfect Clinic.

Rozhovor pro Idnes.cz s bratry Kufovými

Idnes.cz / červenec 2014

Rozhovor pro Idnes.cz s bratry Kufovými

Petra Janů - pozvednutí prsou

Top Star magazín, TV Prima / květen 2014

Zpěvačka a několinásobně Zlatá Slavice, Petra Janů, se rozhodla své dokonalé postavě přece jen maličko pomoci skalpelem. Ve svých 61 letech si u dr. Prose nechala vyplnit a pozvednout prsa. Reportáž v čase 19: 08.

Schwarzkopf Elite Model Look 2014

Jsme partnerem Schwarzkopf Elite Model Look 2014

Perfect Clinic se stala pro rok 2014 partnerem slavné modelingové soutěže, ze které vzešly ve světě takové krásky, jako Cindy Crawford nebo Gisele Bündchen.

Soutěž v rámci Elite Model Look

Soutěž v rámci Elite Model Look

Perfect Clinic uspořádala v rámci českých castingů Schwarzkopf Elite Model Look 2014 soutěž o dva zákroky plastické chirurgie. 

Parkování v Perfect Clinic

Parkování v Perfect Clinic

Parkování pro klienty kliniky je vzhledem ke kapacitě vnitřního parkingu v areálu omezeno. 

Podpořili jsme Srdce dětem

Podpořili jsme Srdce dětem

Na konci roku 2013 jsme jako Perfect Clinic s velkou radostí podpořili charitativní projekt Srdce dětem, který finančně pomáhá vážně nemocným dětem a jejich rodinám.

Perfecte magazín

Nové číslo Perfecte - Zima/Jaro 2014

Aktuální vydání našeho magazínu Perfecte je k dispozici zdarma na recepci Perfect Clinic

SlimLipo - liposukce a odstranění pocení

SlimLipo - liposukce a odstranění pocení

Laserem asistovaná liposukce SlimLipo je světovým trendem. Účinek laserového paprsku vede k výrazně efektnějšímu stažení volné kůže po odsátí tuku, než tomu je u jiných metod liposukce. Díky dvěma vlnovým délkám polarizovaného světla lze SlimLipo přístroj využít i pro odstranění pocení v podpaží.  

Mamologické vyšetření v Perfect Clinic

Mamologické vyšetření v Perfect Clinic

Mamologické vyšetření prsou doporučujeme:

  1. všem pacientkám před i po operacích prsou – zvětšení, modelace, redukce, protože v obou případech jde o ochranu bezpečí klienta.
  2. všem ženám, které o plastice neuvažují, ale chtějí mít jistotu zdravých prsou.
Tkáňové lepidlo pro rychlejší hojení

Tkáňové lepidlo pro rychlejší hojení

Tkáňové lepidlo má skvělé účinky pooperační u faceliftu a operace břicha. Jeho použití zabrání tvorbě modřin a otoků a zásadaně urychlí a usnadní hojení.

Novinka! Laser zlikviduje chrápání

Novinka! Laser zlikviduje chrápání

Od 1. června rozšíří Perfect Clinic své služby o spánkovou medicínu.

Zobrazit další

Objednejte se na konzultaci

Objednávka konzultace online