Laserová operace LAUP (odstranění chrápání)

apnoe -operace

Jsem obézní muž 63.l. + 20kg chrápu apnoe mám, stup. hodnoty nevím,problem mám celý život -ranní ůnava horší paměť,zlepšila by operace alespoň částečně můj problém?
Petr Netolický 21. 10. 2013 10:48
Dobrý den, pokud máte během spánku apnoické pauzy, dochází k poklesu kyslíku v krvi a následně k zvýšené únavě,... Ve Vašem případě by operace zlepšila Váš zdravotní stav, ale předem bych doporučil vyšetření ve spánkové laboratoři, kde verifikují Váš problém. Při zdravotní indikaci hradí tento zákrok zdravotní pojišťovny. Přeji krásný den
22. 10. 2013 13:54
PŘIDAT NOVÝ DOTAZ

* označuje povinné položky

Klient v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, souhlasí položením dotazu zde v Poradně se zpracováním svých osobních údajů, poskytnutých dobrovolně Perfect Clinic, s.r.o. k zařazení do databáze, nabízení obchodu a služeb, a to až do písemného odvolání tohoto souhlasu. Klient rovněž souhlasí ve smyslu ust. § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách společnosti, v platném znění, se zasíláním obchodních sdělení všemi elektronickými prostředky. Klient si je vědom toho, že svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení a elektronické pošty za účelem přímého marketingu může kdykoliv odvolat formou písemné informace na adrese správce.

Odpovědět