Laserová operace LAUP (odstranění chrápání)

apnoe -operace

Jsem obézní muž 63.l. + 20kg chrápu apnoe mám, stup. hodnoty nevím,problem mám celý život -ranní ůnava horší paměť,zlepšila by operace alespoň částečně můj problém?
Petr Netolický 21. 10. 2013 10:48
Dobrý den, pokud máte během spánku apnoické pauzy, dochází k poklesu kyslíku v krvi a následně k zvýšené únavě,... Ve Vašem případě by operace zlepšila Váš zdravotní stav, ale předem bych doporučil vyšetření ve spánkové laboratoři, kde verifikují Váš problém. Při zdravotní indikaci hradí tento zákrok zdravotní pojišťovny. Přeji krásný den
22. 10. 2013 13:54

dobrý den jak prosím probíhá operace spankove apnoe děkuji

Jak probíhá operace apnoe
Vendy 11. 11. 2015 20:23
MUDr. Jaroslav Hirňák
Dobrý den. Dotaz směrujte mailem na našeho ORL specialistu a domluvte si u nej osobní konzultaci.
MUDr. Jaroslav Hirňák 15. 11. 2015 12:33
PŘIDAT NOVÝ DOTAZ

* označuje povinné položky

Klient tímto uděluje ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů souhlas se zpracováním mých osobních údajů poskytnutých společnosti PerfectClinic, s.r.o., a to v rozsahu nutném k poskytování služeb na webových portálech provozovaných touto společností a v souladu se zásadami soukromí. Dále souhlasí ve smyslu ust. § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách společnosti, v platném znění, se zasíláním obchodních sdělení všemi elektronickými prostředky. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Klient si je plně vědom zveřejnění a souhlasí se zveřejněním jména, pod kterým přispívá do poradny, v souvislosti s publikovanými příspěvky. Klient prohlašuje, že jsou mu známy podmínky zásad ochrany soukromí a užívání webu.

Odpovědět