Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Weby pro Perfect Clinic Guide books

Další weby Perfect Clinic

Články o trendy tématech

  • Prsa, základ seběvědomí - Která žena by je nechtěla krásná, plná a tak akorát velká. A která z nás si alespoň občas nepostěžuje, že její prsa taková nejsou. Zkrátka, je to marné, je to marné, je to marné. Jenomže, milé dámy, konec stížnostem a pojďme se svým poprsím něco udělat!
  • Přepište svůj věk - Díváte se na sebe do zrcadla, duchem se cítíte mladí, ale vaše tvář tvrdí, že už tomu tak úplně není? Hlubší rásky, zamračený výraz nebo povadlá pleť vás nekompromisně upozorňují, že stárnutí je věc neobelstitelná? Nevěšte hlavu, ona už to tak úplně pravda není. Často stačí málo a váš věk poskočí o pár let zpět.
  • Krásná po porodu - Těšíte se na mateřství, ale současně ve vás hlodá otázka, jak bude vaše tělo vypadat po porodu? Jste šťastnou maminkou, ale po kojení nezůstaly vaše křivky atraktivní? Inu, pokud je chcete zpět, je tu pomoc. Chce to od vás jen spolupráci.
  • Botulotoxin - Přestože v přírodním procesu je botulotoxin jed produkovaný bakteriemi v prostředí bez přístupu vzduchu, je právě on považován za jeden z nejoblíbenějších přípravků v estetické medicíně. Že vám tato dvě tvrzení nejdou dohromady? Nevadí, vše vám rádi vysvětlíme.