COVID-19: aktuální informace: Návštěva Perfect Clinic neodporuje pravidlům lockdownu!

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Na naší klinice používáme implantáty Mentor, které mají nejvyšší světovou certifikaci pro použití z hlediska kvality. Bezpečnost našich klientek je pro nás na prvním místě. Prsní implantáty Mentor si celosvětově vybralo více než 5 milionů žen.

Prsní implantáty MENTOR® - bezpečnost a kvalita

  • Pestrá škály velikostí vhodných pro každou ženu.
  • Speciální typ X-tra pro štíhlé a sportovní postavy.
  • Studiemi i statisticky potvrzené minimální riziko komplikací po operaci.
  • Nejvyšší světová certifikace kvality pro použití, platná jediná i v USA.
  • Více informací

Implantáty MENTOR® jsou vhodné pro augmentaci i rekonstrukci prsou. Hlavním kritériem při výběru prsních implantátů by měla být hlavně jejich kvalita a bezpečnost. Dlouhodobé lékařské studie obě tyto vlastnosti potvrzují.

Velkou předností značky MENTOR® je to, že díky desítkám let na trhu mohou s jistotou říci, jak se implantát v těle chová dlouhodobě. MENTOR® opakovaně získává nejvyšší světovou certifikaci kvality pro použití s platností i v USA - FDA certifikace.

Implantáty MENTOR® se zapojily do jedné z největších klinických studií The Mentor Adjunct Study. Studie se zúčastnilo více než 150 000 žen. Výsledky jednoznačně prokazují, že prsní implantáty MENTOR® mají nejnižší riziko vzniku pooperačních komplikací.

Dokonce jsou k dispozici hodnoty z dlouhodobého zkoumání, kdy implantáty MENTOR® jasně prokazují, že i po 10 letech od operace zaručují nejnižší riziko pooperačních komplikací.

MUDr. Zdeněk Pros: Proč doporučujeme Mentor implantáty

FDA certifikace

MENTOR® je, jako jediný na českém trhu, držitelem nejvyšší světové certifikace FDA. Tento certifikát lze získat jen splněním velmi přísných pravidel. Kritéria této certifikace patří ve světě zdravotnických prostředků mezi nejpřísnější, přísnější, než má trh evropský.

Tento certifikát uděluje Správa potravin a léčiv (Food and Drug Administration), která je již od roku 1906 odpovědná za kontrolu a regulaci léčiv, potravin, doplňků stravy, lékařských přístrojů, kosmetických přípravků a biofarmaceutických a krevních produktů.

Na celém světě mají tuto certifikaci jen 2 výrobci prsních implantátů. MENTOR® je jedním z nich.

MENTOR® - prsní implantáty pro každou ženu

MENTOR® nabízí pestrou škálu velikostí pro každou ženu. 196 tvarů a velikostí implantátů umožňuje plastickým chirurgům vybrat skutečně ten pravý pro každý typ postavy. MENTOR® má ve svém portfoliu i speciální typ X-tra pro štíhlé a sportovní postavy.

Bezpečný prsní implantát s optimálním tvarem

Povrch SILTEX® umožňuje snadný kontakt implantátů s okolními tkáněmi. Díky tomu se snižuje riziko vzniku kapsulární kontraktury a jiných pooperačních komplikací.

Uvnitř implantátů MENTOR® je kohezivní silikonový MemoryGel® v té nejvyšší možné medicínské kvalitě. Paměť MemoryGeul® je ideální pro získání optimálního tvaru a měkkosti. Právě proto je možné s jeho pomocí získat efekt přirozených prsou.

Díky kohezivitě gelu zaručuje implantát ještě vyšší bezpečnost. V případě, že by došlo k narušení povrchu, MemoryGel® nemění konzistenci, zůstává uvnitř a přirozený tvar poprsí je stále stejný.

Proč si vybrat implantáty MENTOR®?

MUDr. Roman Kufa volí implantáty MENTOR® právě kvůli kvalitě a bezpečnosti. Ročně odoperuje 215 augmentací s touto značkou.

 

„Jsou vhodné pro aktivní ženy. Je to dáno kvalitou výrobku a tím, že to opotřebení je v těle minimální a i počty pooperačních komplikací jsou naprosto minimální,” vysvětluje MUDr. Zdeněk Pros.