Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Omlouváme se, ale dočasně je až do odvolání laserový přístroj mimo provoz.

SlimLipo - liposukce laserem

Liposukce s asistencí laserového paprsku dokáže fixovat kůži i podkoží ke spodním vrstvám, díky čemuž zůstává pokožka mnohem více vypnutá a nehrozí nerovnosti. Díky laseru dochází k retrakci (stažení, vyhlazení) kůže a podkoží i u starších pacientů, kde již kůže není tak elastická. Laserová liposukce SlimLipo je proto vhodná i pro ženy a muže ve věku 40-50 let. Obecně lze říci, že liposukce s využitím laseru je šetrnější ke tkáním.

Stáhněte si exkluzivní e-book nabitý informacemi o liposukci.

Kdy je vhodná laserová liposukce SlimLipo

Liposukci s využitím laseru lze použít u všech oblastí těla, tak jako při klasické liposukci.  Ovšem vůbec nejefektnější je právě v partiích, kde je kůže již svým charakterem málo elastická. Tedy v podbradku, na zadních plochách paží, na břiše či na vnitřních plochách stehen.

Jak probíhá liposukce laserem SlimLipo

Laserem asistovaná liposukce se od té klasické příliš neliší, jen pro část úkonu se využívá speciální laserový přístroj.  I tento zákrok probíhá v lokální anestézii a s vlivem tumescentního roztoku.  Tím se napustí celá oblast těla určená pro odsátí.  Tumescentní roztok jednak způsobuje znecitlivění tkání, ale také rozvolnění tukových buněk. Poté se ošetří celá oblast laserovou kanylou, což je asi 2 mm silné vlákno. Laserový paprsek pracuje se dvěma vlnovými délkami polarizovaného světla. Zatímco jedna rozpouští tuk, druhá způsobuje retrakci. Následně se odsává již zkapalněný tuk jemnou kanylou.

Péče po liposukci Slim Lipo

Po zákroku dostane pacientka či pacient elastický návlek, který nosí 14 dní denně a dalších 14 dní na noc. Výsledný efekt lze zpozorovat téměř okamžitě, ovšem retrakce tkání pokračuje ještě následující 3 měsíce. Zákrok není nijak bolestivý a pokud jej lékař správně provede, nezanechá na kůži žádné stopy.

Ideální řešení podbradku s využitím SlimLipo

V této partii mnohdy postačuje již samotné ošetření laserem a liposukce je tak minimální či ji vůbec není třeba.

Efektní řešení valů rukou a nohou pomocí SlimLipo

Laserem asistovaná liposukce také dokáže v některých případech nahradit jiné zákroky, které nemají esteticky ideální efekt, například plastiku valů na pažích či na stehnech. Při zákroku je v těchto partiích chirurgicky odstraněna přebytečná kůže. Slim Lipo je dobrou alternativou, která eliminuje nevzhledné jizvy.

Z galerie před/po

 
 

Ceník zákroků