COVID-19: aktuální informace: Návštěva Perfect Clinic neodporuje pravidlům lockdownu!

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

SlimLipo - liposukce laserem

Liposukce s asistencí laserového paprsku dokáže fixovat kůži i podkoží ke spodním vrstvám, díky čemuž zůstává pokožka mnohem více vypnutá a nehrozí nerovnosti. Díky laseru dochází k retrakci (stažení, vyhlazení) kůže a podkoží i u starších pacientů, kde již kůže není tak elastická. Laserová liposukce SlimLipo je proto vhodná i pro ženy a muže ve věku 40-50 let. Obecně lze říci, že liposukce s využitím laseru je šetrnější ke tkáním.

Stáhněte si exkluzivní e-book nabitý informacemi o liposukci.

Kdy je vhodná laserová liposukce SlimLipo

V Perfect Clinic přístroj SlimLipo používáme výhradně k odstranění podbradku.  Nejefektnější je totiž právě v partiích, kde je kůže již svým charakterem málo elastická.

Jak probíhá liposukce laserem SlimLipo

Laserem asistovaná liposukce se od té klasické příliš neliší, jen pro část úkonu se využívá speciální laserový přístroj.  I tento zákrok probíhá v lokální anestézii a s vlivem tumescentního roztoku.  Tím se napustí celá oblast těla určená pro odsátí.  Tumescentní roztok jednak způsobuje znecitlivění tkání, ale také rozvolnění tukových buněk. Poté se ošetří celá oblast laserovou kanylou, což je asi 2 mm silné vlákno. Laserový paprsek pracuje se dvěma vlnovými délkami polarizovaného světla. Zatímco jedna rozpouští tuk, druhá způsobuje retrakci. Následně se odsává již zkapalněný tuk jemnou kanylou.

Péče po liposukci Slim Lipo

Výsledný efekt lze zpozorovat téměř okamžitě, ovšem retrakce tkání pokračuje ještě následující 3 měsíce. Zákrok není nijak bolestivý a pokud jej lékař správně provede, nezanechá na kůži žádné stopy.

Ideální řešení podbradku s využitím SlimLipo

V této partii mnohdy postačuje již samotné ošetření laserem a liposukce je tak minimální či ji vůbec není třeba.

Ceník zákroků