Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Laděna - operace břicha a liposukce, MUDr. Roman Kufa

Laděna - operace břicha a liposukce, MUDr. Roman Kufa

Podstoupila jsem zmenšení prsou, liposukci spolu s operací břicha, korekci horních a dolních víček, a vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinových injekcí. Žádná z plastických úprav mého těla a obličeje nebyla provedena na úkor přirozenosti. A za to jsem neskonale vděčná.

Pořad Mladší o pár let – manželé Novotní

Pořad Mladší o pár let – manželé Novotní

Milý pane doktore Kufo! Rádi bychom vám chtěli s manželem moc poděkovat, za Vámi provedené plastické operace, které jsme na Vaší klinice v prosinci 2009 podstoupili.

Pavla - liposukce, MUDr. Roman Kufa

Pavla - liposukce, MUDr. Roman Kufa

Jmenuji se Pavla, je mi třicet let. Ačkoliv nejsem žádná „Barbie", přece jen si na svém těle dávám záležet. Poprvé jsem o liposukci začala uvažovat někdy před dvěma lety, když ještě moje váha ukazovala o 12 kg více než nyní. Vzhledem ke své konstituci, jsem byla pěkně oplácaná. Nebudu se vymlouvat na dispozice, i když v rodině nejsem jediná, kdo má se sklonem k figuře typu hrušky potíže. Ať už vlohy hrají jakoukoliv roli, nebyla jsem tenkrát nikterak střídmá v životosprávě. Klasický případ. Minimum pohybu, práce u stolu a počítače a stravovací návyky k zarmoucení. Liposukce, o kterou se v tu dobu začínala média teprve zajímat, mě napadla jako první. Jako klasický lenoch jsem v ní viděla okamžitou záchranu. Iluze se rozplynula, jakmile jsem díky své zvídavosti a touze přijít věcem na kloub, začala systematicky sbírat informace na tohle téma. Došlo mi, že liposukce nadváhu neřeší, pouze dotvaruje postavu. Konečně jsem pochopila, že se nevyhnu hubnutí dietou a sportem. Protože prostě nebyla jiná možnost, začala jsem hned. Hlídala jsem si přísně jídelníček, začala plavat a skoro denně jezdit na kolečkových bruslích. Mimochodem obojí mi zůstalo dodnes. Během několika měsíců se mi podařilo shodit 12 kilo. Ke štěstí mi ale chyběl pověstný krůček. Některé partie mého těla totiž jakoby nereagovaly.

Ačkoliv jsem už byla zase štíhlá holka, ne a ne se zbavit nehezkých tukových polštářků v podbřišku a na stehnech. Nic nedramatizuji. Kdo má podobné problémy ví, že jakmile jednou existuje sklon k ukládání tuku, můžete být s trochou nadsázky kost a kůže, ale v kritických partiích zbude pořád zásob na rozdávání.