Sjednat konzultaci / Napište nám
Nahoru ▲
Modelace prsů, MUDr. Jiří Paděra

Modelace prsů, MUDr. Jiří Paděra

Fotografie spokojené německé pacientky po modelaci prsou od MUDr. Paděry v říjnu 2017.

Modelace prsou - Martina

Před 3 měsíci jsem podstoupila modelaci prsou u pana dr.Kufy, chtěla bych znovu poděkovat za perfektní práci a dokonalý výsledek.

Vlaďka Erbová – modelace prsou s implantátem, MUDr. Roman Kufa

Vlaďka Erbová – modelace prsou s implantátem, MUDr. Roman Kufa

Velmi ráda bych poděkovala celému týmu kliniky Perfect clinic, hlavně panu doktorovi Kufovi, kterého jsem oslovila po nevydařené operaci zmenšení prsou.

Modelace prsou, MUDr. Roman Kufa

Modelace prsou, MUDr. Roman Kufa

Modelace prsou se zmenšením se provádí v případě větších a již pokleslých prsou.

Mammaplastika – paní Schuller

Vazeny pane doktore Pros, gratuluji Vam k nove klinice! Byla jsem Vami operovana asi pred 5ti lety. Zmensoval jste mi tehdy prsa a jsem Vas prvni obrazek na Vasich internetovych strankach u modelace - zmenseni prsou :-))

Pořad Mladší o pár let – manželé Novotní

Milý pane doktore Kufo! Rádi bychom vám chtěli s manželem moc poděkovat, za Vámi provedené plastické operace, které jsme na Vaší klinice v prosinci 2009 podstoupili.

Augmentace s modelací – paní H.

Dobrý den, ráda bych poděkovala panu doktorovi Hirňákovi za provedenou operaci prsou. Podstoupila jsem modelaci a zvětšení prsou a s výsledkem jsem moc spokojena.

Laděna - zmenšení a modelace prsou, MUDr. Roman Kufa

Laděna - zmenšení a modelace prsou, MUDr. Roman Kufa

Podstoupila jsem zmenšení prsou, liposukci spolu s operací břicha, korekci horních a dolních víček, a vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinových injekcí. Žádná z plastických úprav mého těla a obličeje nebyla provedena na úkor přirozenosti. A za to jsem neskonale vděčná.