Klinika Perfect Clinic má od 21. 7. do 8. 8. zavřeno. Vaše poptávky a e-maily zpracováváme i nadále. Recepce je tel. dostupná denně, Po-Pá 8.00-12.00.

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Zvětšení prsou u mužů

I pro muže se vyrábí implantáty, které podobně jako u ženských prsou doplňují objem tam, kde je ho nedostatek. Pacienti se dělí na dvě kategorie - na ty, kteří požadují operaci jen z kosmetického důvodu, kterých není mnoho u nás a trendy, které panují v USA, zatím naši mužskou populaci výrazně nepostihly. Sem patří implantáty do prsů, hýždí a do oblasti stěny břišní ke zvýraznění břišní muskulatury.

Druhou skupinou jsou pacienti s funkčně-kosmetickým deficitem, který je skutečně stigmatizuje. Velmi typický je Pollandův syndrom, při kterém se většinou nevyvine prsní sval a tento vzniklý stav je pak nutné řešit chirurgicky prsním implantátem. Další skupinou jsou pacienti s deformitou hrudníku, kterou je např. vpáčený hrudník. Korekční operace implantátem či úpravou hrudní kosti stav upravuje k fyziologickému normálu.

Cena zvětšení prsou u mužů

Cena operace se odvíjí od výběru prsních implantátů. Přehled cen za zákroky najdete v našem ceníku:

Ceník zákroků

Otázky k zvětšení prsou u mužů

Máte k zákroku zvětšení prsou u mužů nějaké otázky? Nebojte se zeptat na cokoliv v naší poradně:

Poradna

Pokud si nejste jistí, zda by vám zákrok pomohl s vaším problémem, doporučujeme se objednat na konzultaci. Plastický chirurg posoudí, zda je pro vás zvětšení prsou vhodné, případně navrhne jiné řešení. 

Sjednat konzultaci

Pokyny před zvětšením prsou u mužů

V případě, že jste se pro zákrok již rozhodli, přečtěte si všechny potřebné pokyny před operací >

Dozvíte se, jaká vyšetření vás před operací čekají, co si vzít s sebou k operaci, zda je nutná depilace a kdy je možné naposledy před výkonem jíst a pít.