Prosíme všechny, aby se při návštěvě kliniky prokázali platným potvrzením v souvislosti s nemocí COVID-19 (neg. PCR test/prodělané onemocnění/očkování). Děkujeme za pochopení.

Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

MUDr. Jaroslav Hirňák, plastický chirurg

Držitel licence České lékařské komory v oboru plastická chirurgie a člen společnosti JEP v oboru plastická chirurgie. Dále je členem společnosti pro využití laserů v medicíně.

Specializuje se na rekonstrukční a estetickou chirurgii, provádí veškeré spektrum kosmetických operací. Působil jako chirurg s atestací I.a II. stupně a dále se specializoval na plastickou chirurgii. Kromě atestace z plastické chirurgie složil také atestaci z vnitřního lékařství.

Do roku 2011 působil současně i jako plastický chirurg ve FN Olomouc, od tohoto roku se věnuje celou svou osobností práci plastického chirurga v Perfect Clinic, a od roku 2012 žije v Liberci, místě pobočky kliniky.

Zajímavosti

  • kromě atestace z plastické chirurgie vlastní atestaci z vnitřního lékařství
  • specializuje se na rekonstrukční a estetickou chirurgii
  • působí kromě pražské i na liberecké pobočce Perfect Clinic

O své práci:

Co si myslím o plastické chirurgii? Každý z nás dostal do vínku od přírody klady i nedostatky. Každý z nás v sobě nosíme jistou dávku narcismu, od narození stárneme, přivozujeme si úrazy a tělesná poškození. Plastický chirurg bude mít pořád dost práce: korigovat nedostatky přírody, odstraňovat či zmírňovat tělesné handicapy, zkrášlovat méně krásné nebo již tak dost krásné tam, kde je touha po dokonalosti...

Jak v životě tak v práci se řídím morálním krédem a ke každé operaci bez rozdílu přistupuji s respektem, profesionálně, ve smyslu lege artis postupů. S pacienty komunikuji otevřeně a prezentuji jenom reálné možnosti. Je pro mě důležité cítit, že mi pacient důvěřuje, neočekává kopii dokonalosti a o to větší je pak moje radost ve chvíli, kdy je pacient je spokojený.

O sobě:

Od dětství naivní kluk, věřící v dobro, upřímnost, začínající tvrdohlavě pořád a pořád od nuly. Co jsem dosáhl v životě bylo vlastní vůlí, silami i rukama, bez protekce, darů a vyšlapaných pěšinek.

hirnak perfect clinic

Video vizitka

Fotogalerie