Prosíme všechny, aby se při návštěvě kliniky prokázali platným potvrzením v souvislosti s nemocí COVID-19 (neg. PCR test/prodělané onemocnění/očkování). Děkujeme za pochopení.

Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

MUDr. Pavel Kobzík, plastický chirurg

Je držitelem licence České lékařské komory v oboru plastické chirurgie a specialistou na injekční výplně. Absolvoval lékařskou fakultu v Brně, v roce 2005 nastoupil na Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie ve FN Brno, kde působí dodnes současně se svou privátní praxí v týmu Perfect Clinic.

Věnuje se celému spektru plastických operací a od roku 2011 se jeho portfolio rozšířilo o miniinvazivní zákroky na pomezí plastické chirurgie a estetické dermatologie, kam patří injekční výplně, lipotransfer, lifting nitěmi apod. V této rychle se vyvíjející oblasti absolvoval řadu workshopů, kurzů a mezinárodních kongresů doložených mj. certifikáty:

  • Certifikát Restylane training course
  • Certifikát Medicontur esthetics
  • Certifikát Aptos methods
  • Certifikát 5th Central European Advanced Course – Body Contouring
  • Certifikát ISAPS – Fat Transfer
  • Certifikát Allergan – Medical aesthetics – pro aplikace kyseliny hyaluronové – Juvederm

O sobě:

„Jsem ženatý a mám malého syna. Dříve jsem se věnoval sportu více než dnes, a to především fitness aktivitám, kolu, inline bruslím a také jsem byl členem golfového klubu, což jsem musel z časových důvodů vzdát, i když do budoucna bych zase rád hrál. Dalším z mých koníčků, kterému jsem věnoval mnoho času, bylo modelářství, které nemá daleko k plastické chirurgii.“

O své práci:

„Během studia lékařské fakulty jsem našel zalíbení v chirurgických oborech a z nich je pro mě plastická chirurgie tím nejvíce naplňujícím odvětvím. Proč? Protože se nejedná o pouhé “řezání“, ale jde o práci tvořivou, individuální a přitom komplexní u každého pacienta. Dnes si jen velmi obtížně dovedu představit, že bych se plastické chirurgie vzdal. Zní to možná jako klišé, ale moje práce se skutečně stala mým největším hobby a spokojený pacient mou motivací a satisfakcí.“

kobzik perfect clinic

Video vizitka

Fotogalerie