COVID-19: aktuální informace: Návštěva Perfect Clinic neodporuje pravidlům lockdownu!

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Augmentace prsou - cítím se lépe

Dobrý den. Chtěla bych se s Vámi se všemi podělit o to, proč jsem se rozhodla pro tento zákrok, proč v Praze a právě u tohoto lékaře. Nyní mi je 20 let a zákrok jsem podstoupila 5.1.2018 u MUDr. Jaroslava Hirňáka.

Shlédla jsem mnoho videí, fotek a recenzí od klientek a četla jsem hodně o panu doktorovi. Pan doktor mi byl i příjemný svým psaním o sobě a své práci a i vyzáží, proto jsem si ho vybrala.

Do svých 13 let jsem měla menší dvojky. Poté ale u nás v rodině nastali psychické problémy spojené bohužel i s mou anorexií a má prsa spadla - úplně. Celé roky jsem z toho byla nešťastná - mé kamarádky chodili v létě s výstřihy, v plavkách se bez problému mohli promenádovat po koupalištích, mohli si vzít na sebe cokoliv a nestresovat se z toho, jestli jim tričko na hrudníku neplandá.

V roce 2017 za mnou přišel přítel s tím, že má rád velká prsa a jestli bych nechtěla umělá. Vzhledem k tomu, že sportuji jsem mohla z jedniček přistoupit jen na trojky, ale i tak je rozdíl vyditelný. Jakoukoliv podprsenku či tričko/šaty si vezmu, je to o 100% lepší, než předtím a já jdu ven spokojená a s úsměvem na tváři.

Děkuji panu doktorovi a celé pražské klinice za milý přístup. Průběh zákroku, co se bude dít předtím i potom a následující dny/týdny a měsíce jsem měla do podrobna popsané takže vlastně nebyl důvod mít z ničeho obavy. Ještě jednou děkuji všem a ženám/mužům doporučuji tuto kliniku i pana doktora.

N. K.