COVID-19: aktuální informace: Návštěva Perfect Clinic neodporuje pravidlům lockdownu!

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Augmentace prsou – dr. Hirňák

Vážený pane doktore, chtěla bych Vám touto cestou moc a moc poděkovat za skvěle provedenou operaci augmentace prsou i za vzornou péči před i po operaci.
Myslím, že žena, která se rozhodne pro plastickou operaci, má pouze jeden jediný, ale zato velmi důležitý úkol. Tím úkolem je vybrat si toho pravého lékaře. A tento úkol jsem naštěstí zvládla na výbornou.

Když jsem obdržela Váš mail s odpovědí na můj dotaz ohledně značky implantátů, věděla jsem, že jsem "toho svého" lékaře už našla. Byla jsem mile překvapena, že odpověď přišla velice rychle, ačkoliv jste právě byl na stáži ve Spojených státech. Pochopila jsem, že si na své pacienty vždy uděláte čas, a to se mi později potvrdilo. Vaše odpověď byla vyčerpávající, ale co je nejdůležitější, získal jste mou 100% důvěru.

Při mém prvním setkání s Vámi se můj dojem jen umocnil. Cítila jsem, že jsem v těch nejlepších rukách, že jste ve svém oboru opravdu profesionál. Pane doktore, máte velký dar - lidský, citlivý, osobní přístup a vyzařuje z Vás krásná pozitivní energie.Hned jste věděl, jaká velikost a profil implantátů bude pro mě ten nejlepší, máte skvělý odhad a cit.

No a já už se nemohla dočkat, až přijde můj vytoužený den operace. Musím říct, že jsem se ani na vteřinku nebála, na operační sál jsem se vyloženě těšila. Obdivovala jsem, s jakou pečlivostí a precizností jste si mě kreslil. Po probuzení z narkózy jsem čekala nějaké bolesti, a ono nic, ani mi nebylo špatně, prostě úžasné. Ani později jsem si nemohla stěžovat na bolesti, jen tlak v prsou, ale ne bolest. Od Vás je pane doktore augmentace bez bolestí, máte zlaté ruce.

Ten pocit, když jsem se poprvé uviděla v zrcadle, nedokážu ani popsat. Byl to jeden z nejšťastnějších okamžiků mého života. Nikdy na ten pocit nezapomenu. Vždy jsem měla malá prsa, po 3 letém kojení dcery téměř žádná. Uplynulo pár let, nyní je mi 40 a já mám krásnější prsa než ve 20. Není to zázrak?

Pane doktore, splnil jste mi sen, denně Vám v duchu děkuji. Máte opravdu zlaté ruce. Děkuji za to, jak vzorně jste se o mě i v pooperačním období staral. Jsem vděčná, že jsem měla tu čest Vás poznat a být Vaší pacientkou. Jste skvělý chirurg a vzácný člověk. Svou práci děláte s láskou a Váš lidský, citlivý, osobní přistup k pacientům je jedinečný. Je znát, jak moc rád pomáháte lidem.

Pane doktore Hirňáku, ještě jednou tisíceré díky. Pokud bych ještě někdy v budoucnu podstoupila nějaký zákrok, tak jedině s Vámi!

S úctou Jana Pajerová, Olomouc