COVID-19: aktuální informace: Návštěva Perfect Clinic neodporuje pravidlům lockdownu!

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Hanka Kynychová zázračně omládla!

Hanka Kynychová, nejznámější česká cvičitelka aerobiku a propagátorka zdravého životního stylu, se podruhé svěřila do rukou plastického chirurga Romana Kufy! Poprvé to bylo v roce 2013, kdy si v pražské Perfect Clinic nechala zvětšit a pozvednout prsa kvůli mladistvému dekoltu, a nyní se v těch samých rukách zbavila vrásek v obličeji.

Hanka Kynychová - výplň vrásek - před

Proč? „Vadí mi hlavně vrásky kolem očí. Moje pleť je suchá, takže náchylná k vráskám. Ne-pomáhá ani to, že se každé ráno sprchuji v ledové vodě. Vyzkoušela jsem řadu zázračných očních sér, olejíčků či krémů a už nic nezabírá. Když Madonna vyjela s kampaní svojí nové desky a tour, začala jsem jí více sledovat, protože je můj vzor a všimla jsem si na neretušova-ných fotkách z akcí, že máme stejný problém. A víte co? Ani ona nechce ve svém mladém týmu tanečníku vypadat jako babička. Je mi jasné, že i ona se svěřuje do rukou odborníků, aby ve svém věku vypadala, jak vypadá. Tak proč ne já? Když někomu vadí faldík na břiše nebo povolená stehna, tak mě vyhledá a spolu ten problém řešíme… A když mně vadí na obličeji něco, s čím se nesmířím a nechci smířit, tak jsou tady odborníci, kteří mi pomohou, jako třeba pan doktor Kufa,“ říká Hanka.

Na kliniku se Hanka dostavila s úsměvem, avšak s malou obavou: „Bála jsem se bolesti, chys-tala se na mě přece jen jehla. Nakonec jsem o zákroku téměř vůbec nevěděla. Pan doktor Kufa má velmi klidný a citlivý přístup, každá žena, která o podobném zákroku uvažuje, se rozhodně může s důvěrou svěřit do jeho rukou. Miniinvazivní zákroky se mi obecně líbí, není třeba žádného radikálního řezu, ten si díky těmto technikám můžeme velmi znatelně odsunout do pozdních let,” líčí Hanka své pocity. A s nadsázkou dodává: „Na efekt si musím ještě pár dní počkat, vím, že musím být trpělivá a zítra ze mě dvacítka ještě nebude, za týden už ale jo.”

Hanka Kynychová - výplň vrásek - po

Oč vlastně šlo? O výplň vrásek kyselinou hyaluronovou a aplikaci botulotoxinu.

„Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, používá se k vyplnění mimických vrásek, čímž dochází k vyhlazení pleti. Botulotoxin blokuje nervové zakončení svalu, což omezí jeho hybnost a vráska se dále netvoří. Kombinace těchto dvou látek ideálně řeší problém s mimickými vráskami v obličeji. Jednalo se standardně o zákrok poměrně jednoduchý a rychlý, netrval déle než 15 minut. Vpichy nejsou bolestivé díky předchozí aplikaci anestetického krému. Dochází maximálně k malému zarudnutí v místě vpichu, možné jsou i malé modřinky, které lze ale snadno zalíčit. Ani odpočinek od cvičení Hanku nečeká, není nunto dodržovat žádný zvláštní klidový režim,” přiblížil MUDr. Roman Kufa průběh omlazení známé cvičitelky.