COVID-19: aktuální informace: Návštěva Perfect Clinic neodporuje pravidlům lockdownu!

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Poděkování Dr. Hirňákovi – abdominoplastika

Jmenuji se Radka a je mi 34 let. Vždy jsem bývala štíhlá a váhu si stále udržovala. Bohužel jsem od 15- ti let brala různé hormony kvůli gynekologickým problémům a to se za několik let projevilo tím, že jsem po další takové léčbě v roce 2002 přibrala během 10- ti měsíců 43 kilo. Bylo to šílené, nemohla jsem si oblíknout ani ponožku. :-( Většina kil se mi "vrazila" právě do břicha a do prsou. Zhubnout jsem ale nedokázala.

V roce 2004 jsem porodila dceru a na mém břiše se těhotenství ještě více podepsalo. Břicho bylo velké, vytahané, ale hlavně šíleně převislé a převisy šly až od boků. Přes břicho jsem nemohla nic obléknout a strašně jsem se tím jak vypadám, trápila. Začala jsem tedy hubnout, ale ať jsem zhubla kolik chtěla, vždycky byl výsledek nulový. Právě zmiňované břicho totiž i po zhubnutí zůstalo téměř stejné a dělalo mě i nadále stejně tlustou, takže pro mě hubnutí ztratilo smysl.

Na podzim roku 2007 jsem na jedné diskusi našla odkaz na stránky plastiky a tam jsem náhodou narazila na abdominoplastiku. Do té doby jsem neměla ani ponětí o tom, že něco takového vůbec existuje. Natolik mě toto zjištění uchvátilo, že jsem si o ní načetla spoustu informací a už tenkrát jsem věděla, že tohle je přesně to, co potřebuju a co mi může pomoct.

V roce 2008 ale mojí touhu "překazilo" druhé těhotenství, takže jsem musela počkat až porodím. Za cca 3 měsíce po porodu jsem napsala do Perfect clinic mail spolu s fotkou, který byl předán panu doktoru Hirňákovi. Ten mi velmi brzy odepsal moc milý mail, vysvětlil mi, co bude potřeba udělat a rozepsal mi ceny. Jeho odpověď mě natolik dostala, že jsem se hned druhý den objednala na osobní konzultaci a domluvila jsem si rovnou termín operace. Ten byl ale až za nějakých 8 měsíců, protože jsem si nejdřív na operaci musela našetřit potřebnou částku. Vzhledem k tomu, že jsem byla na mateřské, nebylo to nic jednoduchého, ale moje touha vypadat zase normálně byla tak veliká, že jsem to dokázala a potřebnou částku jsem do data operace měla pohromadě.

22. března 2010 nastal den D a já se strašně těšila, jak se té obludnosti zbavím a budu zase vypadat normálně. Strašně jsem tím jak vypadám trpěla, styděla jsem se za sebe, nemohla jsem se na sebe ani podívat a tohle bylo to jediné, co mě mohlo vrátit zase zpátky do života.

Cca v 15 hodin mě zavolali na sál, kde jsem ještě chviličku čekala než sál připraví po předchozím pacientovi. Za chvilku přišel pan doktor Hirňák, pomaloval si mě fixou, aby věděl, co jak udělat, vyfotil si mě ze všech stran a já si mohla jít lehnout na operační stůl. Je to zvláštní, ale vůbec jsem se nebála. Naopak jsem se moc těšila a cítila jsem v tu chvíli šílenou úlevu. Od operace jsem nečekala žádné zázraky a šla jsem tam jen s tím, že se zbavím velkého a převislého břicha.

Když jsem se okolo půl sedmé probudila ve svém pokoji, překvapilo mě, že necítím žádnou šílenou bolest, kterou jsem očekávala. První, co jsem po probuzení udělala, bylo to, že jsem si sáhla rukama pod peřinu a musela jsem zkontrolovat, že je břicho opravdu pryč a jen se mi to nezdálo. :-) Břicho bylo opravdu pryč a já cítila neskutečný příval štěstí a radosti. Za 2 hodiny jsem mohla slézt z postele a dojít si na WC. Pohyb byl díky stahovacímu pásu bez problémů a jizvu jsem vůbec necítila. Jediné, co mi dělalo problémy a docela dost to bolelo, byly drény v pupíku. Ty mi ale ve středu ráno v den propuštění vyndali a bolest byla snesitelnější. Domů jsem šla tedy ve středu ráno a cítila jsem se naprosto skvěle. Výsledek operace mě ohromil. Vůbec jsem to nečekala.

Pan doktor Hirńák je neskutečně šikovný člověk a má zlaté ruce. Jen díky němu jsem se vrátila zpátky do normálního života a začala jsem zase naplno ŽÍT!!!

Pane doktore, patří vám moje veliké díky a můj hluboký obdiv nad skvěle odvedenou prací, protože to v mém případě nebylo vůbec jednoduché. Do konce života vám za to budu vděčná!!!

S pozdravem
Radka K.