COVID-19: aktuální informace: Návštěva Perfect Clinic neodporuje pravidlům lockdownu!

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Poděkování dr. Prosovi a klinice - paní Michaela

Ve čtvrtek 11. 2. 2010 jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Prose.

Pane doktore, velmi vám děkuji za dokonale odvedenou práci, jsem tak ráda, že jsem si zvolila právě Vás! Váš přístup k pacientovi je úžasný. Již na konzultaci jste mi řekl „ Ničeho se nebojte, já se o vás postarám... budete překvapená jak málo to bolí.."

Já tomu moc nevěřila, ráno před operací mi probíhaly hlavou černé myšlenky a strach. To vše se ale změnilo jakmile jsem dorazila na vaši kliniku.

Milé přivítání již na recepci, dále velmi příjemná zdravotní sestřička, následně pan anesteziolog z Moravy... Všichni byli milí, usměvaví, profesionální a já už jsem se nemohla dočkat operace... Atmosféra na operačním sále úžasná, „tým z Moravy" pan anesteziolog a velmi příjemná slečna/paní.

Byla to moje první celková narkóza, vše proběhlo naprosto bez problémů, přišlo mi to jako minuta a už mě vezla sestřička na pokoj, jak jinak než velmi milá sestřička J Po dobu mého pobytu mě pan doktor Pros osobně několikrát navštívil, zkontroloval svoji práci, byl milý, profesionální... Byla jsem překvapená z jeho osobní péče i po operaci.. prostě perfektní J

Všechno šlo tak dobře, pořád jsem čekala kdy mě začne něco bolet a ono nic! Nepocítila jsem naprosto žádnou bolest. Úžasné!!! Jsem tak nadšená z vaší práce a z celé vaší kliniky. Bylo mi u vás moc dobře, že se mi nechtělo ani domu. Vaše klinika je opravdu perfektní a luxusní se 100% péčí.

Pane doktore, splnil jste svůj slib, výborně jste odvedl svoji práci a nic nebolelo, tak jak jste mi slíbil. Bylo mi ctí být vaší pacientkou. Máte dokonalý cit pro práci kterou děláte, jsem z vás nadšena J

Chci taktéž poděkovat vašemu operačnímu týmu „z Moravy" a všem zdravotním sestřičkám, které se o mě staraly – děkuji za skvělou péči, zásluhou vás všech mi bylo na Perfect clinic tak dobře!

Michaela (z Moravy J)