Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Pseudogynekomastie – dr. Kufa a dr. Hirňák

Dobrý den, Dobrý den pane doktore Kufo, dne 2. 9. 2011 jsem na Vaši klinice podstoupil operaci pseudogynekomastie, kterou vedl pan MUDr. Jaroslav Hirňák a chtěl bych prostřednictvím toho emailu i Vám jako vedoucímu lékaři kliniky moc poděkovat za špičkovou zdravotní péči.

Pobyt na Vaši klinice zcela předčil mé očekávání ve velmi pozitivním smyslu a mohu hodnotit jen jediným slovem, a to LUXUS. Pocházím z moravskoslezského kraje a jsem teď velice rád a nadšen zároveň, že jsem upřednostnil Vaši kliniku. Vůbec jsem se necítil jako v nějakém lékařském zařízení, ale spíše mi to připadalo, že jsem si vyrazil na výlet do Prahy spojený s noclehem v okruhu velice dobrých známých. Velice příjemný personál na recepci. Co se týká pana MUDr. Jaroslava Hirňáka tak dle mého názoru obrovská kapacita v oboru a velice příjemný, milý, šarmantí a sympatický muž. Sesterský personál na mne působil přímo andělsky.
Anesteziolog pan MUDr. Miroslav Hanák také obrovský sympaťák a má první zkušenost z celkové anestezie byla taková, že hodinu po probuzení jsem mohl doslova hory přenášet v jaké pohodě jsem se cítil. Tudíž svou práci odvedl přímo famózně! Chtěl bych tímto moc poděkovat i za Váš osobní zájem, kdy jste mne osobně navštívil na pokoji s dotazem jestli mi nic nechybí a jestli je v mém případě vše v pořádku. Věřte, že jsem v tu chvíli nebyl skoro schopen ani slova, když jste otevřel dveře pokoje a objevil jste se v nich Vy osobně. Do té doby jsem Vás znal jen z videí a prostřednictvím médií a věřte, že to byla pro mne obrovská čest se s Vámi setkat osobně.
Buďte ujištěn, že po mé osobní zkušenosti se zákrokem na Vaši klinice Vás a Vaše kolegy budu doporučovat, kdykoliv to bude jen možné a to nejen v okruhu mých přátel a známých. Přeji Vám mnoho úspěchů jak v osobním tak i profesním životě a zároveň přeji mnoho spokojených klientek a klientů.

S pozdravem Váš spokojený klient Oto Grygar