COVID-19: aktuální informace: Návštěva Perfect Clinic neodporuje pravidlům lockdownu!

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Reaugmentace po ablaci prsů

B–Lite implantát vyřešil původní nepěkné vrásnění. Konzistence silikonu dokáže udržet kýžený tvar.

Osobní zkušenost s výměnou implantátů za B-Lite

Jsem pacientka po totální oboustranné mastektomii a rekonstrukci prsů z důvodu onkologického nálezu.

V první fázi byl proveden operační zákrok zahrnující mastektomii a nasazení tkáňových expandérů (něco jako vypuštěné implantáty, které se postupně doplňují fyziologickým roztokem, a tím je dosaženo rozšíření vlastní tkáně na požadovanou velikost).

Druhý operační zákrok spočíval ve výměně expandérů za implantáty (umístění do svalové kapsy).

Třetí den po operaci jsem pozorovala výrazné zvlnění (tzv. rippling) v horní části prsů, zejména v oblasti dekoltu. Z reakcí ošetřujících lékařů bylo zřejmé, že není v jejich možnostech tento nežádoucí vedlejší efekt účinně chirurgicky řešit. Vzhledem k tomu, že jsem štíhlejší postavy s tenčím podkožím, které se po expanzi tkáně ještě ztenčilo, bylo možné tento výsledek racionálně pochopit. Jelikož můj hrudník skýtal opravdu neutěšený pohled, nechtěla jsem danou situaci akceptovat. Započalo proto zoufalé vyhledávání informací na internetu.

 

Naděje mi svitla po přečtení charakteristiky implantátů B-Lite, jejichž fyzikální vlastnosti mě utvrdily ve skutečnosti, že je to ten správný produkt na můj problém. B-Lite ve stručnosti - díky sofistikované výplni, což je silikonový gel a vzduchové mikrosféry, je výrazně odlehčený a je tak zmírněná působící gravitační síla. Oslovila jsem proto distributora těchto implantátů Ing. Michala Šerého (Aesthe-Med s.r.o.), který mi ochotně poskytl další informace. Poté jsem se objednala ke konzultaci k MUDr. Romanovi Kufovi (vedoucí lékař Perfect Clinic s.r.o., která je referenčním pracovištěm pro implantáty B-Lite). Uvědomovali jsme si, že výsledek by měl být rozhodně lepší, ale jistá míra rizika vlnění zůstává.

 

Dnes již mohu potvrdit, že se jednalo o jedno z mých nejlepších dosavadních rozhodnutí, tj. volba produktu i kliniky. Výsledek dopadl nad očekávání. Vlnění se neprojevilo (viz. doložená fotodokumentace před a po zákroku). S B-Lity - mám anatomický tvar - se cítím mnohem komfortněji, jsou příjemnější, přirozenější a s tělem více kompaktní - jak fyzicky tak esteticky. Za mne jsou implantáty B-Lite rozhodně revolučním produktem. Díky erudovanosti a progresivnímu přístupu obou uvedených pánů mám opět více důvodů k osobní spokojenosti.

 

Jana Celuchová, Nový Jičín