Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Další referenceKrátké referenceSplněná očekávání

Klinika předčila veškerá má očekávání. Měla jsem přirozeně strach, jako maminka dvou malých dětí mi hlavou letělo milion myšlenek, a většinou hlavně těch negativních z obavy, co všechno mě čeká. Obavy se vytratili ve chvíli, kdy jsem překročila práh kliniky v Praze.
Na recepci mě čekal jen samý úsměv, všechno papírování bez problémů, empatické dámy braly ohled na mou zbrklost a nervozitu. Když jsem byla odvedena na pokoj, hned se mě ujala neskutečně milá sestřička Zuzanka, která se o mě starala jako o vlastní, a tak to bylo celou dobu před i po operaci. Pan doktor Kobzík spolu s panem anesteziologem a celým týmem byli úžasní, bez obav jsem se svěřila do jejich rukou a dobře jsem udělala. Po operaci jsem si odpočala, dostala výborné jídlo a druhý den po vydatné snídani šla po svých domů. Se samotným výsledkem jsem opravdu moc spokojená. Po operaci jsem se šetřila, ale po čtyřech dnech jsem se cítila velice dobře a každý dnem se to zlepšovalo. Chci všem moc poděkovat, děláte svou práci s láskou, a to se hned pozná, protože ji děláte skvěle:-).

Zvětšení prsou a naprostá spokojenost

Tento víkend jsem postoupila augmentaci prsou,(zvětšení). Pan doktor Pros odvedl skvělou práci, je velice profesionální i co se týká komunikace s pacientkou. Vždy příjemný, poradí co vypadá pěkně a co ne. Ja si sama nebyla jistá velikostí, takže jsem to nechala na panu doktorovi a jsem maximálně spokojená. Velký komplinent patří i pro celý operační tým a sestřičkám na pooperačním oddělení, všichni byli velmi ochotní a přátelští. Jen tak dál, děláte to skvěle. Pan doktor Pros mi byl doporučen a jsem strašně ráda, že jsem si ho vybrala. Velké díky a komplimenty všem ❤️

Poděkování

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu doktoru V. Fikerovi za jeho vřelý přístup a precizně odvedenou práci při odstraňování mateřských znamének. Zákrok jsem nedávno podstoupila na pobočce v Liberci a jsem velmi spokojená. V případě dalších výkonů se opět obrátím s důvěrou na pana doktora!

Ochota a profesionální přístup

Dobrý večer, chtěla jsem touto cestou poděkovat za přístup a milé chování Mudr. V. Fikerovi a sestřičce Gabriele. Jsem po operaci lícní obrny v Brně a ochotně mě přijali a Mudr. Fiker mě zbavil svorek a stehů. S pozdravem Jírová

Liposukce břicha a boků předčila mé očekávání

Konzultace i samotný zákrok naprosto bez problémů, pan doktor velmi profesionální a příjemný, vše vysvětlí. Liposukce břicha a boků mi zvedla sebevědomí a nastartovala do života. Po marné snaze shodit 2 kg, jsem po operaci tak spokojená, že váha šla měsíc po zákroku o 3,5 kg dolů!!!! Zákroku jsem se dosti bála, ale nelituji. Pana doktora Fikera mohu doporučit. Velmi příjemné chování personálu v Liberci :-). Děkuji

Abdominoplastika splnila me očekávání

Podstoupila jsem abdominoplastiku a jsem moc spokojená..Mudr.Roman Kufa odvedl výbornou práci a tímto bych mu chtěla moc poděkovat. Sestřičky byly moc milé a ochotné. Perfect clinic mužů jen doporučit . Děkuji Š.

Skvělý výsledek

Byla jsem u pana doktora Ferry na operaci horních víček. Pan doktor je velmi jemný, injekce jsem vůbec necítila. Necítila jsem žádnou bolest ani po operaci. Výsledek operace je úžasný. Skvěle odvedená práce.

Maximální spokojenost

Jsem naprosto spokojená s přístupem. Výsledek je nad mé očekávání. Velké díky panu doktorovi Hirňákovi a také bych chtěla poděkovat za skvělý přístup celého personálu v Praze. Sestřičky byly báječné, obětavé a milé, což se v klasické nemocnici moc často dnes nevidí. Mockrát děkuji.