Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

V souvislosti s koronavirem COVID – 19, nařízením vlády, a zejména ohledem na bezpečnost vás, našich klientů, si dovolujeme učinit preventivní opatření i v rámci Perfect Clinic, která usnadní provoz, jenž funguje s těmito omezeními:

Tuzemští klienti:

 • 1. Do odvolání prosíme každého návštěvníka a klienta mířícího k nám, aby použil vlastní roušku před vstupem k nám a neodkládal ji po celou dobu pohybu u nás, dodržoval dvoumetrový odstup a dále dbal zvýšené osobní odpovědnosti a odložil návštěvu u nás zejména cítí-li:
  - zvýšenou teplotu nad 37,5
  - respirační potíže
  - jiné projevy virového onemocnění (bolest v krku, bolest kloubů, kašel, bolest hlavy…)
 • 2. Do odvolání prosíme blízké klientů plánující návštěvu na lůžkovém oddělení PC, aby ji nevykonávali a své přátele a příbuzné si coby doprovod vyzvedli na naši recepci.

Zahraniční klienti:

 • 1. Pokud se jedná o ambulantní zákrok, po kterém klient odjíždí zpět do své země do 24hodin od vstupu do České republiky, nepotřebuje PCR test na virus Covid-19. Na hranicích musí doložit potvrzení, že jede do zdravotnického zařízení na operaci. Tento zvací dopis / potvrzení pošle pacientovi klinika. Vše vyřídí klient na recepci telefonicky či emailem předem své návštěvy.
 • 2. Pokud se jedná o zákrok v celkové narkóze s hospitalizací delší než 24 hodin od vstupu do České republiky, potřebuje klient PCR vyšetření na virus Covid-19, které nesmí být starší než 4 dny před přicestováním do ČR. Na hranicích musí také doložit potvrzení, že jede do zdravotnického zařízení na operaci. Tento zvací dopis / potvrzení pošle pacientovi klinika. Vše vyřídí klient na recepci telefonicky či emailem předem své návštěvy.
 • 3. Do odvolání prosíme každého návštěvníka a klienta mířícího k nám, aby použil vlastní roušku před vstupem k nám a neodkládal ji po celou dobu pohybu u nás, dodržoval dvoumetrový odstup a dále dbal zvýšené osobní odpovědnosti a odložil návštěvu u nás zejména cítí-li:
  - zvýšenou teplotu nad 37,5
  - respirační potíže
  - jiné projevy virového onemocnění (bolest v krku, bolest kloubů, kašel, bolest hlavy…)

Kontaktovat nás můžete telefonicky či e-mailem kdykoliv a svou konkrétní situaci s námi zkonzultovat.

Video konzultace

Používáme běžné aplikace pro mobily i desktopy – Whatsapp, Skype, FaceTime. Více informací zde.