Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Jak omezit nadměrné pocení pomocí laseru 

Laserový přístroj SlimLipo, využívaný při liposukcích lze použít i při léčbě hyperhidrosy, čili nadměrného pocení.  Přístroj pracuje se dvěma vlnovými délkami polarizovaného světla, které jsou přednostně vychytávány různými typy tkání. A protože je lze samostatně nastavit a ovládat, lze SlimLipo využít i při omezení pocení. Zákrokem neomezujeme pocení těla, které slouží k regulaci tělesné teploty, ale omezíme pocení v podpaží, které je společensky nepříjemné.

Jak odstranění pocení metodou SlimLipo probíhá?

Provádí se ambulantně. K ošetření použijeme část polarizovaného světla, která je přednostně absorbováma v tuku. Potní žlázky jsou uloženy těsně pod kůží, v té nejvrchnější vrstvě tuku. A právě tuto vrstvu tuku ošetříme laserem, čímž dojde i ke koagulaci potních žlázek a redukci jejich počtu. Zákrok probíhá velmi povrchně, těsně pod kůží, ve vodě absorbovatelnou část spektra neužíváme. Následně zkapalněný tuk i se zbytky potních žlázek odsajeme kanylou jako při klasické liposukci.

Péče po zákroku laserem SlimLipo

Po zákroku pacientka nosí 14 dní elastický návlek. Jiné omezení není.

Je efekt odstranění pocení SlimLipo trvalý?

Podle studií prováděných v Německu je tento zákrok úspěšný u 93% pacientek a jen u zbylých 7% bylo potřeba zákrok opakovat. Většinou jen na malé oblasti v podpaží, kde pocení přetrvávalo.

Guide Book Anti-aging - Přepište svůj věk

Stáhněte si exkluzivní e-book nabitý informacemi o anti-aging zákrocích.

Ceník zákroků