Sjednat konzultaci / Napište nám
Nahoru ▲
Abdominoplastika: Mám krásné ploché bříško

Abdominoplastika: Mám krásné ploché bříško

Jsem 3 týdny po abdominoplastice, operovanou MUDr. Pavlem Kobzíkem v Brně.

Operace břicha u muže - MUDr. Frajer

MUDr.Lukáš Frajer mne po předchozím okamžitém seznámení operovaval výraznou břišní diastázu. Tak jak jsem ho poznal je nepochybně špičkový odborník ve své profesi ...

Operace břicha – MUDr. Frajer

Dobrý den vážený pane doktore Frajere. Prováděl jste mi velkou operaci břicha. Svěřila jsem se do Vašich rukou k mé maximální spokojenosti. Jste vynikajícím odborníkem i velkou osobností, a proto si Vás nesmírně vážím.

Operace břicha - dr. Pros

Dobrý den, jsem dva měsíce po abdominiplastice břicha a mé velké díky patří váženému panu MUDr. Prosovi. Svým klidným a upřímným přístupem pohladí po duši i po těle. Nesmím zapomenout také na velmi milé a vstřícné sestřičky a další personál. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás, "perfektní kliniku".

Laděna - operace břicha a liposukce, MUDr. Roman Kufa

Laděna - operace břicha a liposukce, MUDr. Roman Kufa

Podstoupila jsem zmenšení prsou, liposukci spolu s operací břicha, korekci horních a dolních víček, a vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinových injekcí. Žádná z plastických úprav mého těla a obličeje nebyla provedena na úkor přirozenosti. A za to jsem neskonale vděčná.

Poděkování Dr. Hirňákovi – abdominoplastika

Jmenuji se Radka a je mi 34 let. Vždy jsem bývala štíhlá a váhu si stále udržovala. Bohužel jsem od 15- ti let brala různé hormony kvůli gynekologickým problémům a to se za několik let projevilo tím, že jsem po další takové léčbě v roce 2002 přibrala během 10- ti měsíců 43 kilo. Bylo to šílené, nemohla jsem si oblíknout ani ponožku. :-( Většina kil se mi "vrazila" právě do břicha a do prsou. Zhubnout jsem ale nedokázala.