Sjednat konzultaci / Napište nám
Nahoru ▲

Krásná a sebevědomá

Odříkaného největší krajíc - říkávala babička. Plastické operace jsem vždy striktně odmítala. Ale tím jsem odmítala i ten mimořádný pocit, který jsem díky augmentaci prsou získala.

Augmentace - B-Lite MUDr. Jiří Ferra

Dobrý den pane doktore Ferra, touto cestou bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat. Dne 28.05.2018 jsem u Vás podstoupila augmentaci implantáty B-Lite.

Splněný sen

Před téměř 4 měsíci jsem podstoupila zvětšení prsou na klinice Perfect Clinic v Praze. Operaci mi provedl pan doktor Kobzík a byla jsem s ním nesmírně spokojená.

Augmentace prsou - cítím se lépe

Dobrý den. Chtěla bych se s Vámi se všemi podělit o to, proč jsem se rozhodla pro tento zákrok, proč v Praze a právě u tohoto lékaře. Nyní mi je 20 let a zákrok jsem podstoupila 5.1.2018 u MUDr. Jaroslava Hirňáka.

Lehké implantáty na těle české burleskní tanečnice Stephanie van der Stumpf

Lehké implantáty na těle české burleskní tanečnice Stephanie van der Stumpf

Jak vypadají na těle přelomové odlehčené implantáty B-Lite vidíte na ideálním těle české burleskní tanečnice Stephanie van der Stumpf. Použitý byl MUDr. Romanem Kufou anatomický silikonový implantát B-Lite plněný vzduchovými mikročásticemi, tedy o 30% lehčí než ostatní silikonové implantáty, vložený pod sval.

Zvětšení prsou, MUDr. Zdeněk Pros

Zvětšení prsou, MUDr. Zdeněk Pros

V důsledku hormonální léčby prodělala Hana výrazné změny velikosti prsou. Po jejím ukončení se prsa sice zmenšila na původní velikost, ale došlo k jejich poklesu a uvolnění. Proto se rozhodla pro plastickou operaci v Perfect Clinic Praha.

Zvětšení prsou - Zuzi

Mé velké přání bylo mít po dětech opět pevná prsa.

Konečně šťastná - Veronika - Zvětšení prsou

24.2.2017 jsem podstoupila augmentaci prsou u pana doktora Hirňáka v Praze. Pan doktor je úžasný, milý a měl pro mě pochopení, když jsem ho v den operace ještě požádala o větší implantáty (původně anatomické 280ml pod sval na 335ml).

Michaela Mašková - módní návrhářka značky M.E.G

Michaela Mašková - módní návrhářka značky M.E.G

Prsa jsem si přála již mnoho let, jen jsem hledala profíka mezi profíkama... Na doporučení mé dobré přítelkyně Zorky Hejdové jsem se rozhodla svěřit se do rukou nejlepšímu doktorovi na světě panu Prosovi.

Nela Slováková - zvětšení prsou, MUDr. Lukáš Frajer

Nela Slováková - zvětšení prsou, MUDr. Lukáš Frajer

Nela Slováková, vítězka reality show Hotel Paradise a účastnice unikátního dokumentárního cyklu neohroŽENY si nechala zvětšit prsa silikonem. Operaci prováděl letos v polovině října plastický chirurg Lukáš Frajer z renomované kliniky Perfect Clinic. Nela toužila po pevných, ale zároveň přirozeně vypadajících „trojkách“ a podle lékaře nebyl důvod jejímu požadavku nevyhovět. Vše proběhlo v pořádku, Nela už je i po rekonvalescenci, a s výsledkem je velmi spokojená.

Vlaďka Erbová má díky doktoru Kufovi znovu krásná prsa

Vlaďka Erbová má díky doktoru Kufovi znovu krásná prsa

Modelka Vlaďka Erbová se svěřila už podruhé v životě do rukou zkušeného plastického chirurga MUDr. Romana Kufy a nechala si vymodelovat nové poprsí. Důvodem k dalšímu zárkoku byl pokles prsou v důsledku velkého úbytku váhy po porodu syna a onemocnění štítné žlázy.

Maggie Kažimirová – zvětšení prsou anatomem, MUDr. Jiří Ferra

Maggie Kažimirová – zvětšení prsou anatomem, MUDr. Jiří Ferra

„S výsledkem jsem nadmíru spokojená, a to nejen z estetického hlediska. Cítím se teď velmi dobře, pocit cizího materiálu po pěti týdnech už nadobro pominul, prsa jsou měkká a jako moje vlastní“ konstatuje vicemistryně světa v disciplíně Fitness model a mistryně Evropy v Bikiny fitness.

Petra Janů – operace prsou MUDr. Zdeněk Pros

Petra Janů – operace prsou MUDr. Zdeněk Pros

Zpěvačka a několinásobně Zlatá Slavice, Petra Janů, se rozhodla své dokonalé postavě přece jen maličko pomoci skalpelem. Ve svých 61 letech si u dr. Prose nechala vyplnit a pozvednout prsa. Reportáž v čase 19: 08.

Moderátorka TV Nova a Evropy 2 má nová prsa od dr. Prose

Moderátorka TV Nova a Evropy 2 má nová prsa od dr. Prose

Moderátorka Snídaně s Novou i Evropy 2 a také loňské talentové soutěže SuperStar Zorka Hejdová (dříve Kepková) si nechala zhruba o dvě čísla zvětšit prsa. Půvabná 23letá blondýnka zatoužila po výraznějším dekoltu, který ještě podtrhne její ženskost. Mladou moderátorku mj. přesvědčily informace od lékařů, že silikonové implantáty nemají vliv na budoucí těhotenství či kojení, čehož se nejvíce obávala. Na základě osobních doporučení i referencí si mezi plastickými chirurgy zvolila jednoho z vedoucích lékařů  Perfect Clinic - Zdeňka Prose. Se svým novým vzhledem je velmi spokojená a jak sama říká: „Překvapilo mě, jak hladký je průběh rekonvalescence. Nemám téměř žádná omezení. Po operaci to samozřejmě bolí, ale nic co by nešlo vydržet, a výsledek stojí za to!“

Augmentace – MUDr. Kufa

Dobrý den pane doktore, je mi jasné, že denně dostáváte spoustu děkovných emailů, ale i já bych Vám chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat.

Operace prsou – MUDr. Pros

Jsem týden po operaci (Augumentace) zvětšení prsou a jsem velmi spokojená s výsledkem. Tohle je veliký dík panu Dr. Prosovi a ostatnímu personálu! Na klinice jsem se cítila velice dobře a to díky Vašemu příjemnému vystupování.

Augmentace – dr. Hirňák

Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Hirňákovi. V červenci jsem u něho podstoupila augmentaci prsou. Byla jsem s panem doktorem nesmírně spokojená, nejen s jeho ochotou a lidským, milým jednáním, ale především s jeho vynikající prací, neboť jeho výsledek stojí za to.

Zvětšení prsou, MUDr. Jaroslav Hirňák

Zvětšení prsou, MUDr. Jaroslav Hirňák

Plastická operace prsou, při které se ňadra zvětší i o několik čísel je stále nejžádanějším zákrokem ve světě i u nás. Augmentace, neboli zvětšení, se provádí nejčastěji pomocí silikonových implantátů různých velikostí, nízkého, středního a vysokého profilu a kulatého nebo kapkovitého tvaru. Jaký typ implantátu bude nakonec prsu nejvíce prospěšný určí operatér na základě přání a představy klienta, fyziognomie těla a své zkušenosti a estetického cítění. Správnému úsudku napomáhá kromě konzultace operatéra s klientem také zkušební vložení tzv. sizeru, což je testovací implantát schopný zvětšování objemu, který se vkládá do prsou přímo na operačním stole.

Operace prsou – paní Týna, Česká republika

Vážený pane doktore, v sobotu jsem u Vás byla na augmentaci a chci Vám strasně moc poděkovat. Dneska jsem prsa poprvé viděla a úplně jsem koukala, jak pěkná jste je udělal.

Operace prsou – paní Simona, Česká republika

Touto cestou bych se chtěla podělit o moje zkušenosti s Perfect clinic Romana Kufy. Před 4 lety jsem podstoupila operaci zvětšení prsou u Mudr Kufy, tenkrát ještě pracoval na jiném pracovišti.