Prosíme všechny, aby se při návštěvě kliniky prokázali platným potvrzením v souvislosti s nemocí COVID-19 (neg. PCR test/prodělané onemocnění/očkování). Děkujeme za pochopení.

Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

Abdominoplastika na pojišťovnu

Dobrý den. Loni v červenci jsem byla na vaší klinice na konzultaci ohledně rekonstrukce břišní stěny (obvodní lékař mi zjistil rozestup břišních svalů) u MUDr. Prose. Tehdy jsme se dohodli operaci ještě odložit, protože v té době jsem byla jen rok po porodu dcery (je mi 23 let, jedno dítě). Letos v červnu budou dceři už dva roky a další dítě už neplánuju, tak bych ráda podstoupila tuto operaci. Bylo mi doporučeno pracoviště v Motole, kde by mou abdominoplastiku plně hradila pojišťovna. Zajímalo by mě, jaká je konkrétní indikace k operaci, když jí hradí pojišťovna. Musím bezpodmínečně podstoupit "nezávaznou" konzultaci v Motole? Nebo je možné, aby mě zindikovali k operaci u nás v Teplicích? Že bych do Prahy už jela "najisto" domluvit termín operace. Případně ještě kdy bych měla přijet na konzultaci, když bych chtěla trefit termín operace na začátek července (dcera jede s prarodiči na 14 dní na dovolenou)? Předem moc děkuji za odpověďi. M. Ch.
MissElle 13.04.2013 ‒ 23:26
MissElle
Dobrý den. Zčásti jste si odpověděla sama, ale doporučuji přímočarý postup : objednejte se prosím na konzultaci do Motolu, lékař, který Vás bude operovat na základě vyš. sepíše žádost pro rev.lékaře Vaší pojišťovny a současně se s ním domluvíte na termínu operace.Operovat se bude až poté, co Vaše žádost bude schválená.MUDr.Pros již v Motolu neoperuje.
MUDr. Jaroslav Hirňák 14.04.2013 ‒ 14:15
Přidat nový dotaz