Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

Zvětšení rtů - opakovaný zákrok/druh zákroku

Dobrý den, Vaší kliniku v Brně jsem navštívili již 2x a chtěla bych se zeptat na pár věcí, které mě napadly po nějakém čase. Za jak dlouho byste doporučili nechat si opět zvětšit rty ? Popřípadě jestli nehrozí hromadění kys. hyaluronové a tím by mohl vzniknout efekt "kačeřích rtů". A jestli se zvětšování rtů u Vás provádí pouze jednou technikou - vpichy v koutcích a poté se zboku vpraví do rtů výplň, nebo jestli je možné modelovat rty pomocí techniky "ruských rtů"? Děkuji předem za odpověď :)
Ela 21.02.2023 ‒ 16:49
Ela
Dobrý den, nevím, co je technika ...ruských rtů... vyplňovat by se mělo, pokud je k tomu důvod, tedy pokud jsou rty opravdu tenké a ev po předchozí výplni došlo k vstřebání výplně a jistě přiměřeně v celé délce rtu. Je asi jedno, z které strany se začne.
MUDr. Jiří Paděra 22.02.2023 ‒ 09:18
Dobrý den, děkuji za odpověď. Ohledně metody "ruských rtů", vím, že to začalo být populární až poslední dobou - popis jsem našla zde bsclinic.cz/blog/russian-lips-trend . Můj dotaz byl také spíše mířený na interval, po jaké době je vhodné zvětšení rtů kys.hya. u Vás opakovat - Protože vím, že mi pan doktor řekl, že je možné ty rty zvětšit/"dopíchnout" klidně i za 2 týdny, že záleží na pocitu, z toho důvodu, kdybych chtěla ještě větší rty, ale moje obava je, jestli je možné, že se kys.hya bude ve rtech hromadit a nedojde potom k efektu "kačeřích rtů" jak jsem psala.
Ela 22.02.2023 ‒ 13:05
Ela
dobrý den, v nějaké míře zůstává výplň ve rtech roky, tedy ke hromadění snadno může dojít.. opravdu je třeba aplikovat s rozumem a s nějakým cílem. Dříve než za měsíc, pokud není třeba nějaká radikální korekce, "dopíchnutí" nedoporučuji, může totiž být tvar ještě ovlivněn otokem. Technik je více a mohou se i kombinovat, ruské rty jsou teď samozřejmě trochu "in". Ne každému to ale bude slušet a kačera můžete mít i po první aplikaci, ale třeba nemusíte mít ani po třetí aplikaci.. záleží na tvaru rtu, čelistí (včetně posazení zubů) a samozřejmě na množství kyseliny. Zdraví Viktor Fiker
MUDr. Viktor Fiker 01.03.2023 ‒ 16:25
Přidat nový dotaz