Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Velká soutěž o plastiku prsou s Expres FM

Proč právě já, sestra, maminka, dcera, kamarádka, ale i manželka či přítelkyně by měla vyhrát plastickou operaci prsou?

Na základě došlých příběhů vybereme jednoho vítěze z registrovaných účastníků soutěže, který získá plastickou operaci prsou, lhostejno zda zvětšení, zmenšení nebo modelaci v Perfect Clinic.

Soutěž začíná 28. 1. 2019. Uzávěrka registrací je 11. 2. 2019 o půlnoci. Dne 15. 2. 2018 bude vítězka kontaktována telefonicky moderátorem ranního vysílání Expres FM a její jméno bude v éteru řečeno a online zvěřejněno. V případě nevhodné indikace k operaci, zjištěné při osobní konzultaci, ke které vítězku pozveme, mohou být následně kontaktováni další vybraní soutěžící.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je Perfect Clinic s.r.o.. Expres FM je mediálním partnerem.

2. Soutěže se může zúčastnit, resp. příběh svůj či jiné osoby může zaslat každá osoba bez rozdílu věku a pohlaví, nicméně soutěžící, tedy potencionální vítěz musí být žena starší 18 ti let, v dobré zdravotní kondici.

3. Přihlášení do soutěže obnáší popis problému a sepsání krátkého příběhu, který obsahuje důvod, proč by dotyčná osoba měla soutěž vyhrát, tedy proč by měla získat operaci prsou. Operací prsou se rozumí jejich zvětšení, modelace nebo zmenšení nebo kombinace zvětšení s modelací, dle indikace k zákroku.

4. Vítěze bude vybírat tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy na základě posouzení smysluplnosti příběhu a indikace k zákroku dle následující osobní konzultace.

5. Vítěz bude kontaktován prostřednictvím živého vyhlášení Expres FM a telefonátu, ve kterém zazní jméno vítěze. Poté bude jméno vítěze zveřejněno na www.perfectclinic.cz a může tak být naloženo i s příběhem. Účastí v soutěži dává každý soutěžící k tomuto souhlas.

6. S vítězem bude natočen audio video medailonek z přípravy, realizace a výsledku operace, který bude publikován na webu a sociálních sítích Perfect Clinic. Účastí v soutěži dává každý soutěžící k tomuto souhlas.

7. Účastí v soutěži souhlasí každý soutěžící se zpracováním osobních údajů Perfect Clinic pro účely soutěže.