Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

Nela Slováková – zvětšení prsou, MUDr. Lukáš Frajer

Nela Slováková, vítězka reality show Hotel Paradise a účastnice unikátního dokumentárního cyklu neohroŽENY si nechala zvětšit prsa silikonem. Operaci prováděl letos v polovině října plastický chirurg Lukáš Frajer z renomované kliniky Perfect Clinic. Nela toužila po pevných, ale zároveň přirozeně vypadajících „trojkách“ a podle lékaře nebyl důvod jejímu požadavku nevyhovět. Vše proběhlo v pořádku, Nela už je i po rekonvalescenci, a s výsledkem je velmi spokojená.

Top Star – TV Prima / prosinec 2012

„Teď, šest týdnů po operaci, už moje nová plná prsa začínají vypadat úplně přirozeně a já jsem naprosto spokojená. Ještě pořád, když se vidím v zrcadle, tak si říkám, jak mám krásná prsa,“ říká vítězka nedávné reality show. Nela se původně rozhodovala mezi dvěma soukromými zdravotnickými zařízeními. „Po konzultaci byla pro mě Perfect Clinic jasná volba. Zapůsobil na mě jednak přístup pana doktora Frajera, který mi vše podrobně vysvětlil a působil velmi důvěryhodně a zkušeně. A vliv hrálo také moderní prostředí kliniky a její působivá atmosféra,“ vysvětluje své rozhodnutí tato neohroŽENA.

nela slovakova augmentace

Plastický chirurg Lukáš Frajer patří do týmu lékaře Romana Kufy. Společně operují jednak na soukromém pracovišti v Perfect Clinic, kde právě augmentace prsou patří k nejčastějším zákrokům. Tento tým ovšem také od letošního jara působí ve Fakultní nemocnici v Motole, v nově zřízeném oddělení plastické chirurgie. Lékaři se zde věnují plastickým operacím s výhradně zdravotními indikacemi.

nela slovakova augmentace

Od konzultace k operaci

Nela si velikost i typ implantátu zkoušela již během konzultace pod speciálním prádlem. Nakonec se s plastickým chirurgem Frajerem shodla na výsledku. „S ohledem na splnění představy Nely jsem použil velikost těsně pod hranicí 300 ml, která vyhovovala její konstituci a zvolil jsem u top kvalitního silikonového implantátu jeho střední profil, který lépe vyhoví přání přirozenosti,“ popisuje lékař. Další pojistkou proti „umělosti“ vzhledu bylo vložení implantátu tzv. nad sval. „Jelikož Nelina vlastní prsa nebyla již úplně pevná a jejich závěsný aparát byl povolenější, volil jsem právě tuto variantu. Uložením implantátu pod sval bych vystavil Nelu jednak poměrně velkému riziku rychlého poklesu, ale také patrné nepřirozenosti, protože implantát pod svalem by byl fixován nahoře a prsní žláza by přes něj spontánně přepadávala,“ vysvětlil Lukáš Frajer.

nela-slovakova5a6

Větší sebevědomí? Nikoliv, lepší pocit

Když Nela mluví o tom, proč se rozhodla pro augmentaci prsou, má jasno. „Prsa jsem si nechala zvětšit, protože jsem je jednoduše chtěla větší. Svoje jsem, uznávám, úplně malá neměla, ale přece jen větší prsa jsou hezčí. Rozhodně jsem si je nenechávala zvětšit, abych si zvedla sebevědomí, v tomhle směru nestrádám,“ konstatuje a zároveň vylučuje i další šoubyznysu často přisuzovaný motiv: „Nedělala jsem to ani proto, abych dostávala nabídky na focení, jako to dělá 90% českých modelek. Nic z toho neočekávám, podstoupila jsem operaci opravdu jen kvůli sobě a svému pocitu.“

Galerie