DŮLEŽITÉ: Prosíme všechny, aby se při návštěvě kliniky prokázali platným potvrzením v souvislosti s nemocí COVID-19 (neg. PCR test/prodělané onemocnění/očkování). Děkujeme za pochopení.

Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

Zvětšení prsou - Zuzi

Mé velké přání bylo mít po dětech opět pevná prsa.

Můj sen se konečně stál skutečnosti a dne 30.3.2017 jsem podstoupila augmentaci u Dr. Pavla Kobzíka v PERFECT CLINIC v Praze. Mé velké přání bylo mít opět pevná prsa.

Celému zákroku předcházelo pár konzultací na klinice PERFECT v Brně a také spoustu mých všetečných dotazů. Dříve jsem přemýšlela jen o modelaci, ale po třech dětech jsem si nakonec přála mít anatomické implantáty. Dnes jsem za to ráda a neměnila bych. S Dr. Kobzíkem jsme se domlouvali na anatomických implantátech pod prsní sval a pod prsní rýhu ve vel. cca 320-350 ml. Nakonec jsem byla po operaci mile překvapená s vel. 420 ml. Nemusel mi nijak dlouho vysvětlovat proč se tak stalo a jen dodám, že opravdu sedí fantasticky. Za tento krok jsem mu velice vděčná a musím pochválit nejen jeho zlaté ruky a jeho lidský přístup, a to především, že kdykoliv jsem se na něj mohla obrátit s dotazem apod. Děkuji celému týmu při zákroku, jejich profesionalitě a za velmi příjemné prostředí kliniky.