Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Mezoterapie - Mikrojehličkování

Tato nová generace mezoterapie aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu a spouští tak omlazující procesy v pokožce. Využívá schopnost samoobnovy pokožky!

Co mikrojehličkování (microneedling) dokáže?

  • Redukuje vrásky.
  • Zpevňuje kontury obličeje.
  • Snižuje viditelnost jizev, strií.
  • Redukuje zvýšenou pigmentaci.
  • Používá se na všechny typy pleti na obličeji, v dekoltu, na krku a hřbetech rukou, a lze ošetřit i partie břicha či paží.
  • Léčí alopecii a zastavuje padání vlasů.
  • Podporuje růst vlasů – prokrvuje a vyživuje vlasové folikuly.

Jak mezoterapie probíhá?

Pomocí ručního elektrického přístroje s vysokou rotací pronikají mikrojehličky kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu.

Kromě aktivace kolagenu vytváří mikrovpichy tenoulinké kanálky, kterými může být jakákoliv substance - aplikovaná na povrch kůže - absorbována mnohem rychleji a efektivněji. Při ošetření se používají i aktivní séra na bázi kyseliny hyaluronové, obohacená o různé podpůrné látky (vitaminy C, A a E, extrakty z mořských řas a mnohé další látky). Podle výsledků studií se tak oproti pouhému nanášení na pleť zvýší účinnost v séru obsažených aktivních látek.

Během 30 minutové procedury necítíte bolest, jen jemný tlak. Mikrojehličky jsou skutečně velmi jemné. Pleť je navíc před zákrokem ošetřena anestetickým krémem.

Mezoterapie - microneedling (mikrojehličkování)

Po ošetření během mezoterapie je pokožka zarudlá a dostavuje se pocit tepla. Zarudnutí přetrvává podle místa a citlivosti pokožky od 2 do zhruba 72 hodin. Vnitřní proces obnovy kůže ale probíhá další čtyři až šest měsíců, kdy je pokožka  stále hladší a pružnější.

Už po 48 hodinách lze aplikovat make-up.

Hluboké vrásky a hluboké jizvičky budou vyžadovat více opakování.

Velmi účinný je microneedling při aplikaci na oční okolí a léčbě alopecie, zastavení padání vlasů a obnově jejich růstu!

Guide Book Anti-aging - Přepište svůj věk

Stáhněte si exkluzivní e-book nabitý informacemi o anti-aging zákrocích.

 

Ceník zákroků