Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Vánoční inspirace: 5 TIPŮ NA DÁRKY PRO ŽENY

Blíží se svátky a s nimi přichází otázka, jaký dárek udělá vašim blízkým největší radost. Náš letošní tip zní jednoduše – darujte krásu.

Video – Perfect Beauty Medicine Congress

Jaký byl 4. ročník Perfect Beauty Medicine Congress?

Herečka Aneta Krejčíková (nejen) o své nedávné plastické operaci prsou

Herečka Aneta Krejčíková podstoupila nedávno plastickou operaci prsou. Máme pro vás velmi zajímavý rozhovor, kde se dozvíte, proč se Aneta rozhodla plastickou operaci podstoupit a zároveň vám prozradí, jaký má vztah k beauty trendům a sociálním sítím…

Perfect Clinic představuje 4. ročník Perfect Beauty Medicine Congress!

Kongres s mezinárodní účastí pro lékařské experty z oblasti plastické chirurgie, dermatologie a estetiky.

MUDr. Roman Kufa v pořadu Povídej na CNN Prima News

S doktorem Romanem Kufou o jeho dětství, dospívání, studiu a lékařské kariéře.

Johana Fabišíková – Operace nosu metodou PGA

Johana Fabišíková z reality show Survivor si splnila dávný sen a nechala si upravit nos kvůli asymetrii. Operaci provedl MUDr. Roman Kufa novou metodou PGA Rhinoplasty. Principem této metody je co nejšetrnější přístup k operovaným tkáním nosu, díky k…

Johana Fabišíková: O účasti v Survivoru a plastické operaci nosu

Poslechněte si rozhovor s Johanou Fabišíkovou, která si prošla reality show Survivor a nedávno podstoupila plastickou operaci nosu u MUDr. Romana Kufy.

Akce: 50% sleva na cévní vyšetření

Máme pro vás červencovou akční cenu na cévní vyšetření. Získejte zajímavou slevu 50 %. Vraťte svým nohám pocit lehkosti a zbavte se bolesti a otoků.

Live stream s Romanem Kufou: Vše o augmentaci prsou

MUDr. Roman Kufa byl hostem Live streamu Prima ŽENY, kde zodpověděl všechny důležité otázky týkající se plastiky prsou.

Barbora Balgová: Operaci prsou jsem si přála již od puberty

Dalším hostem Perfect Talk je Barbora Balgová. Tato úspěšná grafička a ilustrátorka se rozpovídala o své nedávné operaci prsou. Prozradí vám, proč na operaci šla, co zákrok udělal s jejím sebevědomím a jak se s novým dekoltem cítí.

Decolt Day – Nenechte si ujít exkluzivní akci

Nenechte si ujít jedinečnou akci na plastiku prsou s konzultací zdarma. Získáte rychlý termín zákroku s lékaři z Perfect Clinic. Máme omezený počet termínů.

TV Nova / únor 2023

Transplantace vlasů je novým trendem estetické chirurgie. Reportáž TV Nova vám přiblíží, jak tento zákrok probíhá v Perfect Clinic.

Rozhovor s MUDr. Tomášem Hermou: Jak se provádí transplantace vlasů?

Dnešní díl je o transplantaci vlasů. Pro koho je ošetření vhodné? Jak je možné se zbavit koutů a s jakými dalšími problémy transplantace vlasů pomůže? Více o zákroku s MUDr. Tomášem Hermou.

Vše nejlepší k MDŽ od Perfect Clinic

Objednejte si konzultaci u našich specialistů na Mezinárodní den žen a mějte ji zcela zdarma!

Klára Kupková & Jan Hanko: Proč jsme se rozhodli pro plastickou operaci nosu?

Influenceři Klára Kupková a Jan Hanko vám prozradí, proč společně podstoupili u MUDr. Romana Kufy rhinoplastiku (plastickou operaci nosu). Klara se navíc chystala v den rozhovoru na augmentaci poprsí. Témat na konverzaci je opravdu mnoho. Více v podc…

MUDr. Jan Kučera: Jak se v létě správně starat o pleť

S dermatologem MUDr. Janem Kučerou z Perfect Clinic jsme se pustili do tématu účinku slunce na naši pleť. Jak se připravit na léto? Jakou vybrat kosmetiku? Více v našem podcastu.

Martina Gavriely: „Po čtyřicítce si mateřství více užívám.“

Podcast s moderátorkou Martinou Gavriely, která před nedávnem podstoupila plastickou operaci očních víček a podělila se o zkušenosti. Martina Gavriely se rozhodně nestydí mluvit o plastických a estetických zákrocích. A jaké to bylo být najednou čerst…

Roman Kufa: Zločinec po mně chtěl změnit identitu

Jaké jsou nereálné představy klientů plastické chirurgie? Jak se tvoří na břiše pověstný sixpack a jak to dopadlo s prosbou zločince o změnu identity? Více v podcastu s plastickým chirurgem Romanem Kufou.

Liliana Mikhnevich: „Krémy proti vráskám používám, ale nevěřím jim.“

Jaký vztah má Lili k estetické medicíně? Co u ní nejvíce zabírá v péči o pleť? A také se společně dostaneme ke krémům proti vráskám, které (ne)fungují.

Soutěž "Odměny za proměny": Přečtěte si pravidla

Soutěž "Odměny za proměny": Přečtěte si pravidla

Ornella Koktová: Plastika břicha a vyhlazení jizev

Jak si zvýšit sebevědomí s postavou po třech těhotenstvích? Ornella Koktová se rozhodla pro radikální řešení a svěřila se do rukou našich odborníků.

Modelace prsou a plastika břicha

Petra shodila během jednoho roku 64 kilogramů. Po tak výrazném váhovém úbytku je třeba odstranit přebytečnou kůži na břiše a upravit pokleslé poprsí.

Ornella Koktová: „Po třech dětech jsem se rozhodla pro plastiku.“

Modelka a influencerka Ornella Koktová se po třech porodech rozhodla využít služeb plastické chirurgie. V dnešním díle Perfect Talk si budeme povídat nejen o tom, jaký zákrok podstoupila, ale i o tom, jak nejraději pečuje o svoji pleť. Dozvíme se tak…

Operace gynekomastie

Martin se věnuje kulturistice a trápí ho problém, který je s tímto sportem často spojený – gynekomastie. Protože při závodech záleží na každém detailu, rozhodl se pro operativní odstranění prsní žlázy.

Tadeáš Kuběnka - nejen o tom, proč by se nikdo neměl stydět za plastické operace.

V novém díle Perfect Talk se budeme bavit s českým influencerem, vítězem reality show Like House, vizážistou - Tadeášem Kuběnkou. Povídali jsme se nejen o jeho nedávné operaci nosu, ale i o tom, proč by se nikdo neměl stydět mluvit o estetické medicí…

Sleva na operace prsou – červen/červenec

Nepropásněte operace prsou s 10% slevou. Opět vám přinášíme jedinečnou šanci získat vysněný dekolt a ještě u toho ušetřit!

Nový Perfect Talk na téma jaké estetické zákroky si vybírají muži

MUDr. Lukáš Frajer vám vyvrátí mýtus, že estetická medicína je výhradně pro ženy. Společně probereme odpovědi na tato témata: Jaké zákroky podstupují muži nejčastěji? Lze liposukcí odstranit "pivní" břicho? A na závěr se dozvíte, zda lze chirurgicky…

Modelace prsou, MUDr. Lukáš Frajer

Naše klientka má dvě malé děti a velmi by si přála takové poprsí, jaké měla před těhotenstvím, chtěla by si připadat hezčí. Pomůže jí operace prsou nabýt zpět ztracené sebevědomí?

Hledáme perfektní sestřičky! Není tohle právě vaše životní šance?

Věříme, že spokojenost našich klientů začíná u spokojenosti našeho týmu. A jen díky dobře sehranému a motivovanému týmu můžeme každý den psát příběhy, ve kterých si lidé plní své sny.

Nová epizoda podcastu s MUDr. Jakubem Miletínem: Mýty vs. fakta o zvětšování rtů

Myslíte si, že zvětšování rtů je ryze ženská záležitost? A jak vlastně probíhá? Možná budete překvapeni. MUDr. Jakub Miletín zodpovídá nejčastější otázky k tématu a také vám poradí jak na to, abyste to s výplněmi nepřehnali. Kromě toho probereme nejn…