Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Nenechte si ujít Decolt Day – 14. 4. 2024

Uvažujete o zvětšení poprsí? Zamluvte si termín své konzultace v rámci Decolt Day 2024 a využijte jedinečnou možnost získat zvýhodněnou cenu společně s přednostním termínem konzultace i operace u špičkových lékařů Perfect Clinic.

MUDr. Kučera pro Marianne: "Šetrně a na míru"

Rozhovor s MUDr. Janem Kučerou, Ph.D. pro Marianne přináší zajímavý pohled na estetickou dermatologii. Dozvíte se, jak ošetření přizpůsobuje jedinečným potřebám klientů, jak vidí budoucnost estetické medicíny a další zajímavosti z oblasti estetické d…

MUDr. Pros pro Vogue: „Krása je pro mne...“

Přečtěte si rozhovor pro Vogue s plastickým chirurgem a spolumajitelem Perfect Clinic MUDr. Zdeňkem Prosem a zjistěte, jak se liší požadavky klientek napříč generacemi a zajímavosti o vkládání prsních implantátů při augmentaci prsou.

Forbes: Rozhovor s doktory Kufou a Prosem o vývoji plastické chirurgie

MUDr. Roman Kufa a MUDr. Zdeněk Pros provozují přes deset let kliniku plastické chirurgie Perfect Clinic. Nápad společného byznysu vznikl v plážovém baru. Vše o jejich začátcích, jak zásadně se mění a vyvíjí jejich obor a proč zahraniční klientelu vy…

Vánoční inspirace: 5 TIPŮ NA DÁRKY PRO ŽENY

Blíží se svátky a s nimi přichází otázka, jaký dárek udělá vašim blízkým největší radost. Náš letošní tip zní jednoduše – darujte krásu.

Video – Perfect Beauty Medicine Congress

Jaký byl 4. ročník Perfect Beauty Medicine Congress?

Herečka Aneta Krejčíková (nejen) o své nedávné plastické operaci prsou

Herečka Aneta Krejčíková podstoupila nedávno plastickou operaci prsou. Máme pro vás velmi zajímavý rozhovor, kde se dozvíte, proč se Aneta rozhodla plastickou operaci podstoupit a zároveň vám prozradí, jaký má vztah k beauty trendům a sociálním sítím…

Perfect Clinic představuje 4. ročník Perfect Beauty Medicine Congress!

Kongres s mezinárodní účastí pro lékařské experty z oblasti plastické chirurgie, dermatologie a estetiky.

MUDr. Roman Kufa v pořadu Povídej na CNN Prima News

S doktorem Romanem Kufou o jeho dětství, dospívání, studiu a lékařské kariéře.

Johana Fabišíková – Operace nosu metodou PGA

Johana Fabišíková z reality show Survivor si splnila dávný sen a nechala si upravit nos kvůli asymetrii. Operaci provedl MUDr. Roman Kufa novou metodou PGA Rhinoplasty. Principem této metody je co nejšetrnější přístup k operovaným tkáním nosu, díky k…

Johana Fabišíková: O účasti v Survivoru a plastické operaci nosu

Poslechněte si rozhovor s Johanou Fabišíkovou, která si prošla reality show Survivor a nedávno podstoupila plastickou operaci nosu u MUDr. Romana Kufy.

Akce: 50% sleva na cévní vyšetření

Máme pro vás červencovou akční cenu na cévní vyšetření. Získejte zajímavou slevu 50 %. Vraťte svým nohám pocit lehkosti a zbavte se bolesti a otoků.

Live stream s Romanem Kufou: Vše o augmentaci prsou

MUDr. Roman Kufa byl hostem Live streamu Prima ŽENY, kde zodpověděl všechny důležité otázky týkající se plastiky prsou.

Barbora Balgová: Operaci prsou jsem si přála již od puberty

Dalším hostem Perfect Talk je Barbora Balgová. Tato úspěšná grafička a ilustrátorka se rozpovídala o své nedávné operaci prsou. Prozradí vám, proč na operaci šla, co zákrok udělal s jejím sebevědomím a jak se s novým dekoltem cítí.

Decolt Day 2023 – Nenechte si ujít exkluzivní akci

Nenechte si ujít jedinečnou akci na plastiku prsou s konzultací zdarma. Získáte rychlý termín zákroku s lékaři z Perfect Clinic. Máme omezený počet termínů.

TV Nova / únor 2023

Transplantace vlasů je novým trendem estetické chirurgie. Reportáž TV Nova vám přiblíží, jak tento zákrok probíhá v Perfect Clinic.

Rozhovor s MUDr. Tomášem Hermou: Jak se provádí transplantace vlasů?

Dnešní díl je o transplantaci vlasů. Pro koho je ošetření vhodné? Jak je možné se zbavit koutů a s jakými dalšími problémy transplantace vlasů pomůže? Více o zákroku s MUDr. Tomášem Hermou.

Vše nejlepší k MDŽ od Perfect Clinic

Objednejte si konzultaci u našich specialistů na Mezinárodní den žen a mějte ji zcela zdarma!

Klára Kupková & Jan Hanko: Proč jsme se rozhodli pro plastickou operaci nosu?

Influenceři Klára Kupková a Jan Hanko vám prozradí, proč společně podstoupili u MUDr. Romana Kufy rhinoplastiku (plastickou operaci nosu). Klara se navíc chystala v den rozhovoru na augmentaci poprsí. Témat na konverzaci je opravdu mnoho. Více v podc…

MUDr. Jan Kučera: Jak se v létě správně starat o pleť

S dermatologem MUDr. Janem Kučerou z Perfect Clinic jsme se pustili do tématu účinku slunce na naši pleť. Jak se připravit na léto? Jakou vybrat kosmetiku? Více v našem podcastu.

Martina Gavriely: „Po čtyřicítce si mateřství více užívám.“

Podcast s moderátorkou Martinou Gavriely, která před nedávnem podstoupila plastickou operaci očních víček a podělila se o zkušenosti. Martina Gavriely se rozhodně nestydí mluvit o plastických a estetických zákrocích. A jaké to bylo být najednou čerst…

Roman Kufa: Zločinec po mně chtěl změnit identitu

Jaké jsou nereálné představy klientů plastické chirurgie? Jak se tvoří na břiše pověstný sixpack a jak to dopadlo s prosbou zločince o změnu identity? Více v podcastu s plastickým chirurgem Romanem Kufou.

Liliana Mikhnevich: „Krémy proti vráskám používám, ale nevěřím jim.“

Jaký vztah má Lili k estetické medicíně? Co u ní nejvíce zabírá v péči o pleť? A také se společně dostaneme ke krémům proti vráskám, které (ne)fungují.

Soutěž "Odměny za proměny": Přečtěte si pravidla

Soutěž "Odměny za proměny": Přečtěte si pravidla

Ornella Koktová: Plastika břicha a vyhlazení jizev

Jak si zvýšit sebevědomí s postavou po třech těhotenstvích? Ornella Koktová se rozhodla pro radikální řešení a svěřila se do rukou našich odborníků.

Modelace prsou a plastika břicha

Petra shodila během jednoho roku 64 kilogramů. Po tak výrazném váhovém úbytku je třeba odstranit přebytečnou kůži na břiše a upravit pokleslé poprsí.

Ornella Koktová: „Po třech dětech jsem se rozhodla pro plastiku.“

Modelka a influencerka Ornella Koktová se po třech porodech rozhodla využít služeb plastické chirurgie. V dnešním díle Perfect Talk si budeme povídat nejen o tom, jaký zákrok podstoupila, ale i o tom, jak nejraději pečuje o svoji pleť. Dozvíme se tak…

Operace gynekomastie

Martin se věnuje kulturistice a trápí ho problém, který je s tímto sportem často spojený – gynekomastie. Protože při závodech záleží na každém detailu, rozhodl se pro operativní odstranění prsní žlázy.

Tadeáš Kuběnka - nejen o tom, proč by se nikdo neměl stydět za plastické operace.

V novém díle Perfect Talk se budeme bavit s českým influencerem, vítězem reality show Like House, vizážistou - Tadeášem Kuběnkou. Povídali jsme se nejen o jeho nedávné operaci nosu, ale i o tom, proč by se nikdo neměl stydět mluvit o estetické medicí…

Sleva na operace prsou – červen/červenec

Nepropásněte operace prsou s 10% slevou. Opět vám přinášíme jedinečnou šanci získat vysněný dekolt a ještě u toho ušetřit!