Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Vlasová mezoterapie

Mezoterapie vlasové kštice je novou inovativní generací mezoterapie, která pomáhá zamezit vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst a současně je posiluje.

Jde o koncept mikrojehličkování, který  je založen na přirozené samoobnovovací schopnosti pokožky.

Co dokáže mezoterapie?

  • posílit vlasy a zlepšit jejich kvalitu
  • řešit ztrátu vlasů a stimulovat růst zdravých vlasů
  • léčit androgenní i neandrogenní formy alopecie nebo  obnovit poškozené vlasy agresivními vlivy vnějšího prostředí (slunce, znečištění, atd.), stresem, nerovnováhou ve výživě a hormonálními změnami
  • odstraňovat lupy a seboreu

Jak se vlasová mezoterapie provádí?

Pomocí ručního elektrického přístroje s vysokou rotací pronikají mikrojehličky kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata, která stimulují bioregenerační procesy. Mikrojehličkování pracuje s vertikálním aplikátorem, který minimalizuje zbytečné poranění ošetřovaného místa.

Kromě aktivace regenerace vytváří mikrovpichy tenoulinké kanálky, kterými může být jakákoliv substance - aplikovaná na povrch kůže - absorbována mnohem rychleji a efektivněji. Proto každá takováto účinná látka ve spojení s mikrojehličkováním rychle prostupuje do oblasti, kam je určena. Léčebný účinek výživných látek je tak mnohonásobně vyšší. Studie prokazují, že použití mikrojehličkování může zvýšit účinnost takovéto topické terapie až o několik set procent.

Účinná séra

Jde o vysoce účinný přírodní extrakt - roztok určený pro výživu vlasových folikul. Přípravek obsahuje velké množství aktivních látek jako jsou vitaminy, extrakty z rostlin a mořských řas, minerály, peptidy, aminokyseliny, mastné kyseliny, flavonoidy i nezasíťovaná kyselina hyaluronová.

Guide Book Anti-aging - Přepište svůj věk

Stáhněte si exkluzivní e-book nabitý informacemi o anti-aging zákrocích.

 

Ceník zákroků