Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+
Schopnost přípravků na vyhlazení vrásek přerušit nervové zakončení ve svalu se v estetické medicíně využívá již řadu let.

Vyhlazení vrásek botulo. preparáty

Tyto speciální přípravky se velmi dobře uplatní k vyhlazení mimických vrásek, vodorovných vrásek na čele a odstraní také vrásku nad kořenem nosu nebo vějířky u očních koutků. Může mít též velmi pozitivní vliv na celkové uvolnění nežádoucího výrazu obličeje.

Efektu těchto preparátů se využívá především k řešení problémů s vráskami v horní polovině obličeje. Důvodem je především nežádoucí riziko narušení mimiky ve spodní části tváře.

Kontraindikace k použití preparátů na odstranění vrásek

Kontraindikací aplikace přípravků na odstranění vrásek je těhotenství, kojení, nervové poruchy a alergie. Metoda nebude účinná u osob, které prodělaly botulismus.

Anti-aging proměny: Botolutoxin, operace víček, Skinbooster, injekční výplně, zvětšení rtů

Anti-aging proměny: Vyhlazení vrásek, operace víček, Skinbooster, injekční výplně, zvětšení rtů

Způsob aplikace přípravku na vyhlazení vrásek

Aplikace preparátu nevyžaduje znecitlivění. Látka se aplikuje tenkými jehličkami k nervovým zakončením konkrétního svalu. Celé ošetření zabere 5 - 15 minut. První čtyři hodiny po aplikaci není vhodné ulehat, a to z důvodu, aby nedošlo k přemístění aplikované látky. Dvanáct hodin je také nutné se vyvarovat tření či škrábání ošetřených ploch, týden vynechat masáže, kosmetiku a solárium. Po ošetření je možné ihned se věnovat běžným aktivitám.

Přetrvání výsledku vyhlazení vrásek a opětovné aplikace přípravku

Efekt první aplikace přetrvá obvykle tři měsíce, při opakovaném podání půl roku a následně 9 - 12 měsíců. Rozhodnete-li se využít preparát na vyhlazení vrásek, je třeba opatrnosti v nadměrné aplikaci, která způsobuje nepřirozeně strnulý výraz s výrazně omezenou mimikou. Tato rizika je vždy třeba pečlivě diskutovat s ošetřujícím lékařem, který poskytne objektivní odstup a náhled.

Guide Book Anti-aging - Přepište svůj věk

Stáhněte si exkluzivní e-book nabitý informacemi o anti-aging zákrocích.

Videa: Anti-aging proměny Perfect Clinic Dermatology

Sada video příběhů našich klientek vás provede miniinvazivními omlazujícími zákroky.

 

Ceník zákroků