COVID-19: aktuální informace: Návštěva Perfect Clinic neodporuje pravidlům lockdownu!

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Přípravek s odvozeným názvem obsahuje látku botulotoxin. Ten vykazuje schopnost zablokovat nervové zakončení ve svalu. Toho využívá řadu let estetická medicína k vyhlazování vrásek.

Botulotoxin – vyhlazení vrásek

Typy vrásek vhodné k vyhlazení preparáty s botolutoxinem

Botulotoxin se velmi dobře uplatní k vyhlazení mimických vrásek, vodorovných vrásek na čele, odstraní také vrásku nad kořenem nosu nebo vějířky u očních koutků. Může mít též velmi pozitivní vliv na celkové uvolnění nežádoucího výrazu obličeje.

Efektu preparátu s botolutoxinem  se využívá především k řešení problémů s vráskami v horní polovině obličeje. Důvodem je především nežádoucí riziko narušení mimiky ve spodní části tváře.

Kontraindikace preparátů s botolutoxinem

Kontraindikací aplikace veškerých přípravků s obsahem botulotoxinu je těhotenství, kojení, nervové poruchy a alergie. Metoda nebude účinná u osob, které prodělaly botulismus.

Anti-aging proměny: Botolutoxin, operace víček, Skinbooster, injekční výplně, zvětšení rtů

Anti-aging proměny: Botolutoxin, operace víček, Skinbooster, injekční výplně, zvětšení rtů

Způsob aplikace botolutoxinu

Aplikace preparátů s botolutoxinem nevyžaduje znecitlivění. Látka se aplikuje tenkými jehličkami k nervovým zakončením konkrétního svalu. Celé ošetření zabere 5 - 15 minut. První čtyři hodiny po aplikaci botulotoxinu není vhodné ulehat, a to z důvodu, aby nedošlo k přemístění aplikované látky. Dvanáct hodin je také nutné se vyvarovat tření či škrábání ošetřených ploch, týden vynechat masáže, kosmetiku a solárium. Po ošetření je možné ihned se věnovat běžným aktivitám.

Přetrvání výsledku a opětovné aplikace preparátů s botolutoxinem

Efekt první aplikace přetrvá obvykle tři měsíce, při opakovaném podání půl roku a následně 9 - 12 měsíců. Rozhodnete-li se využít aplikace botulotoxinu, je třeba opatrnosti v nadměrné aplikaci, která způsobuje nepřirozeně strnulý výraz s výrazně omezenou mimikou. Tato rizika je vždy třeba pečlivě diskutovat s ošetřujícím lékařem, který poskytne objektivní odstup a náhled.

Guide Book Anti-aging - Přepište svůj věk

Stáhněte si exkluzivní e-book nabitý informacemi o anti-aging zákrocích.

Videa: Anti-aging proměny Perfect Clinic Dermatology

Sada video příběhů našich klientek vás provede miniinvazivními omlazujícími zákroky.

 

Ceník zákroků