Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

O své práci:

"Na plastické chirurgii mě baví její pestrost a nutnost individuálního přístupu ke každému pacientovi. Rozhovorem s pacientem vede ke stejné představě a následné „operaci na míru”. Zlepšit něčí vzhled, jeho sebedůvěru a vnitřní pohodu je mojí vášní a přináší mi to pocit uspokojení."

O sobě:

"Ve volném čase se kromě rodiny věnuji hlavně sportu, především skialpinismu, sjezdovému i běžeckému lyžování, trailovému běhu a silniční i horské cyklistice. V těchto sportech i amatérsky závodím. Kromě sportu miluji umění, nejvíc literaturu a hudbu. Hraji na kytaru, dříve koncertně, dnes už jen sám pro sebe. Rád poznávám nové lidi, nová místa a nové výzvy."

Zajímavosti:

  • V závěrečném ročníku byl jedním z autorů bestselleru Memorix Anatomie, který se dodnes prodává pouze s drobnými změnami a v několika jazykových verzích.
  • Byl vedoucím lékařem humanitární expedice v české nemocnici Itibo v Keni, vedené organizací Adra. Absolvoval rekognoskační misi programu MedEvac v Bejrútu za účelem přípravy zázemí pro poskytnutí operací plastické chirurgie syrským uprchlíkům.
  • Získal ocenění pro nejlepší případovou studii udělené na mezinárodním mikrochirurgickém kurzu v Brně předsedou světové mikrochirurgické společnosti J.P. Hongem (2023).
  • Jako jeden z mála českých plastických chirurgů standardně provádí kombinované výkony, při kterých spojuje několik operací do jedné.

Z galerie před/po