Prosíme všechny, aby se při návštěvě kliniky prokázali platným potvrzením v souvislosti s nemocí COVID-19 (neg. PCR test/prodělané onemocnění/očkování). Děkujeme za pochopení.

Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

MUDr. Lukáš Frajer, plastický chirurg

Plastický chirurg a držitel licence České lékařské komory v oboru plastická chirurgie. Člen Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP a držitel Certifikátu odbornosti této společnosti.

V letech 1997-2004 studoval na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor všeobecná medicína s preventivním zaměřením. Od roku 2007 se věnoval Postgraduálnímu studiu biomedicíny v oboru experimentální chirurgie na 1. LF UK.

Souběžně působí v soukromé sféře jako člen týmu Perfect Clinic, kde se věnuje estetickým operacím a státním sektoru jako plastický chirurg téhož týmu ve FN Motol, kde řeší zdravotní indikace u výkonů rekonstrukčních, replantačních, onkochirurgických a mikrochirurgických.

Zajímavosti

  • působí současně v Perfect Clinic i na oddělení plastiky ve FN Motol
  • věnuje se kromě estetické plastiky i výkonům rekonstrukčním, replantačním, mikro a onkochirurgickým

O své práci:

„Mým snem bylo stát se plastickým chirurgem - a to se mi teď opravdu plní. :-) Těší mě, že zde mohu uplatnit cit pro krásu. Už na gymnáziu jsem říkal, že budu plastickým chirurgem a měl jsem v životě to štěstí, že se mi povedlo dostat do oboru, ale až v průběhu času jsem poznal, že to stěstí mi opravdu přálo :-)
Plastická chirurgie je pro mě dynamickým oborem, kde se uplatňuje cit pro krásu a harmonii víc než v jiných chirurgických oborech. Každý pacient je "jiný", ať už ve svých tužbách či aktuálních potřebách a taková je i operace, která ač stejná, má své modifikace. A to je na tom to krásné a myslím, že obohacující obě strany..."

O sobě:

„Snažím se relaxovat fyzickou aktivitou a přiznám se, že rád i spím, proto si občas polenoším. Už od základní školy pěstuji masožravé rostliny, což mi vydrželo dodnes. A asi dvacet let jsem se aktivně věnoval včelařství, což jsem bohužel musel z časových důvodů opustit. Vrátil jsem se k rybaření, které miluji od dětství, jen dnes ho mám rád v podobě mořského rybolovu. A to považuji za ideální relax."

frajer perfect clinic

Video vizitka

Fotogalerie