Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

Dalších 10 let se věnoval estetické plastické chirurgii na Soukromé klinice ESTHÉ v Praze, kde pro své pracovní výsledky patřil mezi nejvyhledávanější plastické chirurgy naší i zahraniční klientelou. Významně se zde podílel na zavedení ultrazvukové liposukce do rutinní praxe v České republice.

Je autorem či spoluautorem více než 30 publikací a přednášek, a to i na mezinárodním poli. Absolvoval odborné stáže a pobyty v USA, Austrálii, Německu a Rakousku.

3 roky působil v Londýně, kde pracoval pro prestižní firmu na poli estetické chirurgie ve Velké Británii The Harley Medical Group.

Zajímavosti

  • provedl první úspěšnou replantaci skalpu v ČR
  • 3 roky působil v londýnské The Harley Medical Group
  • je autorem či spoluautorem více než 30 publikací

O své práci a o sobě:

„Mám rád svoji práci, což mě po 20 letech praxe opravdu těší, neboť se setkávám s mnoha vrstevníky, kteří po tak dlouhé době profesně vyhořeli. Volného času mám pomálu, ale nestěžuji si, protože taková byla moje volba. Navíc s ním neumím příliš hospodařit. Ideální víkend si představuji s rodinou na 200 let staré roubené chalupě v horách, svépomocí rekonstruované :)).

Jestli je pro mne spokojený pacient hnacím motorem, pak mým ventilem je jízda na motorce v horském terénu s nejmladším synem na dětské čtyřkolce po svém boku.

Kdysi jsem poměrně aktivně sportoval, ale dnes už se baseballu, lyžování, surfování i tenisu věnuji spíše rekreačně. Mám slabost pro rychlá auta, motorky a elektroniku. Ale i pasivní sledování formule 1 s motoristickým časopisem na nočním stolku mne dokáže uspokojit.

Za úspěch obecně považuji schopnost zpříjemnit život co největšímu počtu lidí, v mezích slušnosti lhostejno jakou činností."

pros perfect clinic

Video vizitka