Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Pooperační podprsenka je poloviční záruka krásného poprsí

„Nic nenadsazuji, když říkám, že nedílnou součástí pooperační péče, která tvoří nemalou část úspěchu operace prsou, je kompresní pooperační prádlo. Proč? Protože jeho nošení ihned po zákroku výrazně ovlivňuje estetický vzhled celého zákroku. Je tedy více než zřejmé, že se nevyplácí podceňovat pooperační péči, a proto svým pacientkám doporučuji podprsenky LIPOELASTIC®, které jednak dobře vypadají, a pak s nimi mám dlouholeté zkušenosti,“ říká vedoucí lékař centra estetické medicíny Perfect Clinic, plastický chirurg Roman Kufa.

Co pooperační prádlo dokáže?

  • výrazně minimalizuje otoky a podlitiny po zákroku

  • urychluje proces hojení, a tak se dříve můžete vrátit do běžného procesu, na který jste byly zvyklé před operací

  • díky své kompresi, snižuje bolestivost a také riziko infekce

  • formuje a stabilizuje prsní implantáty

  • zabraňuje asymetrii prsou po augmentaciv neposlední řadě dochází z důvodu komprese k minimalizacivzniku keloidních jizev

Pooperační podprsenku LIPOELASTIC® radí doktor Kufa používat nepřetržitě po dobu 4 týdnů po zákroku. Pokud se žena pro zákrok již rozhodla, je dobré mít ve výbavě 2 - 3 speciální kompresní podprsenky, díky kterým se bude cítit bezpečně a v čistotě. Pro první fázi léčebného procesu je nejvhodnější bezešvá bavlněná podprsenka PI speciál.

Pro tzv. druhou fázi pooperační péče, která nastupuje po 3 týdnech od zákroku, je ideální PI UNIQUE. Navíc designová PI unique je velmi oblíbená i po době rekonvalescence a to pro sport a volnočasové aktivity!