Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+
BODY – JET EVO to dokáže rychle a bezbolestně

Liposukce se lidé často bojí. Bolí to, dlouho se člověk hojí, tkáň je po zásahu liposukční kanylou a jejím mechanickém řádění pošramocená a potřebuje čas na zotavenou. To všechno odpadá v případě inovativního liposukčního přístroje BODY – JET EVO. Proč?

Protože zcela nový přístup k liposukci spočívá ve využití jemné síly vodního paprsku, který nejenže rozvolní tukovou tkáň a odstraňuje ji z těla, ale zároveň minimálně ovlivňuje cévy, nervy i okolní tkáň. Míří prostě přesně na místo. Na rozdíl od tradičních metod, v případě body-jetu není před samotným zákrokem nutné napouštět do těla velké objemy infiltračního roztoku, který má za úkol tuk uvolnit od pojivové tkáně.

Okamžitý přenos tuku do jiného místa

Co je ale největším pokrokem a atraktivitou přístroje, je okamžitý autotransfer tuku. Body – jet eco byl navržen pro precizní a šetrné odstranění malého objemu tukové tkáně, která může být využita pro následný autologní transfer. Podtlakem vymezený a pro tkáň šetrný pulzující vodní paprsek, umožňuje odběr nepoškozených, vysoce životaschopných tukových buněk z podkožní tukové tkáně a jejich okamžité opětovné vstřikování do míst, kde je naopak potřeba tukem doplnit úbytek tkáně. To mohou být prsa stejně dobře jako obličej a jeho propadliny v podobě kruhů pod očima či koutků úst, lící a tak dále.

Krátká doba hojení

Okolní pojivová tkáň, nervy a cévní struktury zůstávají téměř nedotčeny, což je pro člověka mnohem bezpečnější, než tomu bývá u běžných metod, a projevuje se to rychlejším hojením, menší bolestivostí a minimem pohmožděnin. Dramaticky se tedy krátí doba zákroku i následného hojení.

Další informace o water-jet liposukci si přečtěte zde. 

liposukce vodním paprskem