Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

Zajímavosti

  • věnuje se estetickým operacím včetně endoskopických postupů
  • přednášel na mezinárodních kongresech věnovaných problematice popáleninové medicíny
  • má více než dvacetiletou praxi

O své práci:

Mám rád její velkou variabilitu a různorodost, možnost korigovat či napravovat nedostatky přírody, vidět efekt operace nejen na těle, ale také na duši klientů.

O sobě:

Celému lékařskému týmu v Perfect Clinic, kde pracuji jako plastický chirurg, je blízký vztah ke sportu. I já jsem se věnoval sportu vrcholově – a sice krasobruslení. Tenhle sport ve mně asi vypěstoval takovou preciznost na práci. Doma mě označují jako maximalistu. :-(((

Rád se dívám na sportovní přenosy z OH a MS. Rád jezdím na kole po Francii, Holandsku, Korsice i po České republice. Stejně tak mám ale v lásce lyže a poslední dobou běžky. Také rád chytám ryby. Zúčastnil jsem se 2x rybářského výletu do Norska a moc se mi to líbilo. Takový psychický relax pro hlavu.

Dříve jsem rád chalupařil, tedy spíše opravoval a zveleboval chalupu dřevem – práci se dřevem miluju, rád jsem také maloval obrazy - tužkokresby, tomu jsem se dříve hodně věnoval, obličeje, budovy... i když posledních 6 let jsem svůj čas redukoval jenom na práci medicínskou. Ale rád bych se ke kresbě vrátil.

padera perfect clinic

Video vizitka