Prosíme všechny, aby se při návštěvě kliniky prokázali platným potvrzením v souvislosti s nemocí COVID-19 (neg. PCR test/prodělané onemocnění/očkování). Děkujeme za pochopení.

Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

MUDr. Jiří Paděra, plastický chirurg

Plastický chirurg a držitel licence České lékařské komory v oboru plastická chirurgie. Je členem společnosti JEP v oboru plastická chirurgie a estetické chirurgie. Dále je členem International Society for Burn Injurie.

Od roku 1999 se již věnuje soukromé lékařské praxi zaměřené na problematiku estetické chirurgie, ve které provádí veškeré spektrum kosmetických operací, včetně nejmodernějších endoskopických postupů.

Absolvoval odborné stáže u nás i v zahraničí. Přednášel na mezinárodních kongresech věnovaných problematice popáleninové medicíny a plastické a kosmetické chirurgii. Je spoluautorem řady odborných publikací.

Zajímavosti

  • věnuje se estetickým operacím včetně endoskopických postupů
  • přednášel na mezinárodních kongresech věnovaných problematice popáleninové medicíny
  • má více než dvacetiletou praxi

O své práci:

Mám rád její velkou variabilitu a různorodost, možnost korigovat či napravovat nedostatky přírody, vidět efekt operace nejen na těle, ale také na duši klientů.

O sobě:

Celému lékařskému týmu v Perfect Clinic, kde pracuji jako plastický chirurg, je blízký vztah ke sportu. I já jsem se věnoval sportu vrcholově – a sice krasobruslení. Tenhle sport ve mně asi vypěstoval takovou preciznost na práci. Doma mě označují jako maximalistu. :-(((

Rád se dívám na sportovní přenosy z OH a MS. Rád jezdím na kole po Francii, Holandsku, Korsice i po České republice. Stejně tak mám ale v lásce lyže a poslední dobou běžky. Také rád chytám ryby. Zúčastnil jsem se 2x rybářského výletu do Norska a moc se mi to líbilo. Takový psychický relax pro hlavu.

Dříve jsem rád chalupařil, tedy spíše opravoval a zveleboval chalupu dřevem – práci se dřevem miluju, rád jsem také maloval obrazy - tužkokresby, tomu jsem se dříve hodně věnoval, obličeje, budovy... i když posledních 6 let jsem svůj čas redukoval jenom na práci medicínskou. Ale rád bych se ke kresbě vrátil.

padera perfect clinic

Video vizitka

Fotogalerie