Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

V roce 2017 založil Perfect Beauty Medicine a pod touto značkou pořádá mezinárodní kongresy v oblasti plastické chirurgie a estetické dermatologie.

V roce 2011 získal doktor Kufa titul soudního znalce v oboru plastické chirurgie. Absolvoval dlouhodobou stáž ve Velké Británii, Austrálii a pracoval jako plastický chirurg v Německu. Je spoluautorem knihy Plastická chirurgie krok za krokem, vydané v r. 2003.

Zajímavosti

  • vedoucí lékař Perfect Clinic
  • působil jako vedoucí lékař i na oddělení plastiky ve FN Motol
  • člen týmu, který provedl první operaci Möebiova syndromu v ČR
  • soudní znalec v oboru plastické chirurgie

O životě:

Pochází z Českého Těšína, kde má stále své kořeny. Původně chtěl být architektem, než mu během studijního pobytu v anglické Cambridge definitivně učarovala plastická chirurgie. Úspěšnou kariéru plastického chirurga zahájil před několika lety v Praze a dnes stojí spolu s doktorem Prosem v čele naší nejmodernější kliniky Perfect Clinic, jejíž jméno vybudoval.
Od dětství ho kromě smyslu pro umění a estetično provází i láska ke sportu. Věnuje se plavání, fitness, joggingu, lyžování, surfování na sněhu i na vlnách, lákají ho adrenalinové záležitosti jako je horolezectví, triatlon nebo jízda na motorce a nejnověji našel zálibu v golfu.

O své práci:

„Práce mě baví, protože je kreativní a každá operace je jedinečná, v něčem jiná. V plastické chirurgii se uplatní představivost, estetické cítění, kreativita a to je to, co mě baví. Operací je možné změnit vzhled pacienta, ale také zasáhnout do jeho psychiky, zbavit ho komplexů a pomoci zvednout sebevědomí. To vše má smysl a dodává uspokojení z práce, kterou můžu navíc realizovat ve výborném kolektivu a kterou se snažím dělat co nejlépe."

O sobě:

„Vážím si svých přátel, dobrých lidí kolem sebe, mám rád svoje koníčky a to hlavně sport, který je pro mě zároveň relax. V zimě lyže a běžky, v létě triatlon, plavání, běh, cyklistika, windsurfing, tenis či volejbal. Moc rád cestuji a nejlepší dovolená je pro mě nesedět na jednom místě, ale cestovat po pobřeží, poznávat nová místa a surfovat :-)"

MUDr. Roman Kufa Perfect Clinic

Video vizitka