Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

Zajímavosti

  • člen speciálního mikrochirurgického a replantačního týmu
  • působil jako ordinář pro plastickou chirurgii ve Kliniken Freyung-Grafenau GmbH v Německu
  • pobýval na stáži v Basileji u prof. J. Preina

O životě:

Vystudoval jsem 2. lékařskou fakultu UK a začínal jako dětský chirurg, po I. atestaci jsem pracoval jako všeobecný chirurg a specializoval se na hrudní chirurgii. Posléze a částečně i díky náhodě jsem nastoupil na Kliniku plastické chirurgie ve VFKV, kde jsem pracoval a i atestoval z plastické chirurgie. Specializoval jsem se na rekonstrukční mikrochirurgii a byl členem replantačního týmu. Po atestaci jsem vyhrál konkurz a nastoupil na místo vedoucího lékaře pro plastickou a rekonstrukční chirurgii na Kliniken Freyung-Grafenau v Německu, kde jsem pracoval 4 roky. Souběžně jsem na pražské klinice LaserEsthetic působil ve funkci vedoucího lékaře pro plastickou chirurgii a operoval. V současné době pracuji na klinice Perfect Clinic v Praze.

O své práci:

Mám rád tu práci s lidmi, kdy se společně snažíme změnit něco jako handicap, za který nikdo nemůže. Někdy stačí drobnost a člověk se rozzáří, někdy je potřeba zákrok i většího rozsahu, ale stojí to za to. Nezachraňujeme životy, ale pomáháme lidem veseleji a šťastněji žít. Pomáháme jim být šťastnějšími a spokojenějšími.

O sobě:

Mám rád život se všemi jeho prohrami, vítězstvími a změnami. Miluji svou rodinu, svoje báječné děti a vše, co společně podnikáme. Jestli něco v životě považuji za důležité, tak je to výchova dětí, tedy vlastně něco jako pomoc, aby mohly samy růst.

ferra perfect clinic

Video vizitka