Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Plné a souměrné rty nenadělí příroda každému z nás. S přibývajícím věkem navíc rty ztrácí svůj původní plný tvar a v jejich okolí se tvoří drobné vrásky. K získání skutečně plných rtů a zbavení se vrásek vám pomohou naši specialisté z oboru dermatologie.

Ztrátu plnosti rtů a tvorbu vrásek v okolí rtů způsobují:

  • vyšší věk,
  • úbytek elastinu,
  • stres,
  • úbytek kyseliny hyaluronové,
  • genetická predispozice,
  • úbytek kolagenu.

Trápí vás

  • vrozené úzké rty,
  • pokleslé koutky,
  • vrásky kolem úst,
  • ztráta plnosti rtů?

Nevýrazné či úzké rty mohou trápit již v mladém věku. Pro docílení skutečně smyslných rtů doporučujeme zvětšení rtů pomocí přípravků na bázi kyseliny hyaluronové. Tato metoda je šetrná a kyselina hyaluronová je navíc látkou tělu vlastní. Využívá se nejen k výplni rtů, ale také právě k vyhlazení vrásek a pro celkové omlazení pleti.

Jak probíhá ošetření rtů?

Tak jako každý jiný zákrok, je i použití injekčních výplní k docílení plnějších rtů nejprve zapotřebí konzultovat s dermatologem. Na základě osobní konzultace lékař zhodnotí aktuální stav a dostupné možnosti řešení vašeho přání. Na českém trhu je k dispozici celá řada přípravků s kyselinou hyaluronovou v různé koncentraci a s různými vlastnostmi. Právě osobní konzultace pomůže lékaři vybrat ten nejvhodnější přípravek právě pro Vás.

Injekční výplně se aplikují přímo do rtů a pomáhají nejen při zvětšení, ale také při modelaci rtů. Injekční výplně se dají použít rovněž ke korekci vrásek okolo úst, nosoretních vrásek a vrásek na čele. Vždy je nutné mít na mysli, že v době, kdy chcete podstoupit ošetření rtů, by se na nich neměl vyskytovat opar. Další kontraindikací je infekce v ústech, např. v podobě nepříjemných aftů.

Injekční výplně rtů na bázi kyseliny hyaluronové se vstřebávají vždy zcela individuálně. Jejich efekt trvá přibližně 12 měsíců, přičemž ošetření lze kdykoliv zopakovat. I v tomto případě však dejte na doporučení lékaře a jeho odborný pohled, aby váš vzhled, přes tuto drobnou pomoc, zůstal i nadále přirozený.

Pokud vás injekční výplně oslovují především z důvodu přibývajících let, lze pro docílení ještě většího „anti-aging efektu“ kombinovat ošetření rtů také s dalšími metodami, jako např.:

Nejste si jistí, jaká metoda je vhodná právě pro vás?

Konzultujte to s našimi odborníky

Seznam vyšetření, která vám pomohou, naleznete zde:

Vyhlazení vrásek botulo. přípravky

Botulo. přípravky se velmi dobře uplatní k vyhlazení mimických vrásek, vodorovných vrásek na čele a odstraní také vrásku nad kořenem nosu nebo vějířky u očních koutků. Může mít velmi pozitivní vliv na celkové uvolnění nežádoucího výrazu obličeje. Schopnost přípravků snížit aktivitu svalů se v estetické medicíně využívá již řadu let. Jak ošetření probíhá?

Injekční výplně

Injekční výplně jsou přípravky na bázi kyseliny hyaluronové a dalších hydratačních a aktivačních složek. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, ale pro korekci vrásek lze aplikovat i botulo. přípravky, vlastní tuk a další. Použití výplňových materiálů je velmi oblíbená metoda k odstranění projevů stárnutí, korekci jizev, modelaci kontur a objemu tváře, zvětšení rtů a k celkovému omlazení.