Perfect Clinic, klinika plastické chirurgie, resp. její pobočka v Brně sídlí v krásných prostorách třetího patra Paláce Chlumeckých v samém centru města. Je situována do zahradního atria budovy, disponuje operačním sálem, ordinací a designovou čekárnou s recepcí. Interiér je rukopisem designéra Jaroslava Kašpara a zohledňuje zřetelně výrazové prvky komunikace brandu Perfect Clinic.

virtualni-prohlidka

V nabídce kliniky je veškerá ambulantní forma plastických estetických operací a zákroků, jež nevyžaduje hospitalizaci. K ní patří mj. operace víček a uší nebo miniinvazivní zákroky v obličeji jako jsou Silhouette, vypnutí nitěmi, výplně obličejové kyselinou hyalurnovou i vlastím tukem, ale také Lipotransfer, neboli přenos vlastního tuku, Slim Lipo, ambulantní forma liposukce a další estetické zákroky.

Konzultovat a projít předoperační přípravou lze k celému spektru plastických operací – například operace prsou, nosu, brady, čela, liftingy obličeje, operace břicha, liposukce, operace paží a stehen i zadečku a další.

Brněnská klinika nabízí také ambulantní zákroky cévní chirurgie, resp. moderní léčbu křečových žil.

Velice se omlouváme, ale dočasně nejsou z velmi vážných důvodů lékaře, služby cévní chirurgie k dispozici. Dáme včas informace o vývoji stavu.

V nabídce jsou konzultační služby: Celkové cévní vyšetření žilního systému dolních končetin s ultrazvukovým mapováním, po kterém je možno stanovit typ, charakter a rozsah případného zákroku a stanovit optimální způsob další léčby.

I následné zákroky:

  1. A.H.F.- ambulatorní háčková flebotomie.
  2. Sklerotizace menších varixů klasickou formou roztoku
  3. Pěnová sklerotizace silnějších křečových žil
  4. Pěnová sklerotizace kmenových křečových žil pod navigací ultrazvukem
  5. Radiofrekvenční ošetření červených metličkovitých žil na dolních končetinách i v obličeji
  6. Laserová nitrožilní operace - EVLT