Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Perfect Clinic Brno

Adresa: Jakubská 156/2 Brno | Telefon: +420 737 203 023 / 513 033 763

Brněnská pobočka Perfect Clinic, která sídlí v krásných prostorách třetího patra Paláce Chlumeckých v samém centru města, obměnila a rozšířila svůj tým. Rádi bychom vám představili naše nové kolegy a odborníky v oboru estetické chirurgie do jejichž rukou se již nyní můžete svěřit.

V nabídce kliniky je veškerá ambulantní forma estetických operací a zákroků nevyžadujících hospitalizaci - operace víček a uší nebo miniinvazivní zákroky v obličeji jako jsou výplně kyselinou hyaluronovou i vlastím tukem (lipotransfer), ambulantní forma liposukce a další estetické zákroky. Na brněnské pobočce můžete podstoupit také zákroky z široké nabídky naší dermatologie.

Konzultovat a projít předoperační přípravou lze k celému spektru plastických operací – například operace prsou, zákroky v oblasti břicha, liposukce, operace paží, stehen i zadečku a další včetně kombinovaných zákroků. Následná operace probíhá na pobočce v Praze u vybraného operatéra, který provedl konzultaci.

PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE – Decolt Day Brno 2024 v prostorách brněnské pobočky Perfect Clinic proběhne 20. 5. 2024 – rezervujte si svůj termín.

Velmi rádi se vám budou plně věnovat:

MUDr. Pavel Coufal  

MUDr. Pavel Coufal – plastický chirurg a specialista na injekční výplně

Provádí veškeré estetické operace včetně těch miniinvazivních jako jsou například aplikace botulo. přípravků a injekčních výplní.

„Svou prací se snažím klienty přiblížit k jejich snům, naplnit jejich niterní touhy, navracet ztracená sebevědomí a uspokojit pocit ve vnímání sebe sama.“

MUDr. Andrej Berkeš  

MUDr. Andrej Berkeš – plastický chirurg a specialista na injekční výplně

Poskytuje kompletní spektrum chirurgických zákroků v oblasti prsou, břicha a dalších partií včetně kombinovaných výkonů. Věnuje se i zákrokům miniinvazivním, mezi které patří například aplikace botulo. přípravků a injekčních výplní.

„Chirurgem jsem se stal proto, že mě fascinuje vylepšování věcí vlastníma rukama. Plastickou chirurgii jsem zvolil z toho důvodu, že do ní lze přenést i umělecké cítění. Plastická chirurgie je pro mě druh umění, kde je okamžitě viditelný výsledek.“

MUDr. Karolína Svobodová  

MUDr. Karolína Svobodová – plastický chirurg a specialista na injekční výplně

Věnuje se estetické chirurgii a širokému spektru výkonů především v oblasti prsou, břicha, stehen a hýždí. Poskytuje i zákroky miniinvazivní jako je například aplikace botulo. přípravků a injekčních výplní.

„Plastickou a rekonstrukční chirurgii jsem si vybrala proto, že je to velmi tvůrčí a rozmanitá specializace, kde se setkávám s klienty a pacienty všech věkových kategorií. Líbí se mi, že je to obor, který se nezaměřuje jen na jednu oblast těla a zároveň propojuje funkčnost a účelnost s estetikou, kde je výsledek vidět téměř ihned.“

Tým lékařů doplňují specialisté z Prahy, kteří na kliniku pravidelně dojíždí.

Objednat konzultaci


V Brně není možné zaparkovat před klinikou z důvodu zákazu vjezdu do centra. Informace o nejbližších místech pro parkování najdete např. zde:

Galerie

virtualni-prohlidka