DŮLEŽITÉ: Prosíme všechny, aby se při návštěvě kliniky prokázali platným potvrzením v souvislosti s nemocí COVID-19 (neg. PCR test/prodělané onemocnění/očkování). Děkujeme za pochopení.

Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

Perfect Clinic, klinika plastické chirurgie, resp. její pobočka v Brně sídlí v krásných prostorách třetího patra Paláce Chlumeckých v samém centru města. Je situována do zahradního atria budovy, disponuje operačním sálem, ordinací a designovou čekárnou s recepcí. Interiér je rukopisem designéra Jaroslava Kašpara a zohledňuje zřetelně výrazové prvky komunikace brandu Perfect Clinic.

virtualni-prohlidka

V nabídce kliniky je veškerá ambulantní forma plastických estetických operací a zákroků, jež nevyžaduje hospitalizaci. K ní patří mj. operace víček a uší nebo miniinvazivní zákroky v obličeji jako je vypnutí nitěmi, výplně obličejové kyselinou hyaluronovou i vlastím tukem, ale také Lipotransfer, neboli přenos vlastního tuku, ambulantní forma liposukce a další estetické zákroky.

Konzultovat a projít předoperační přípravou lze k celému spektru plastických operací – například operace prsou, nosu, brady, čela, liftingy obličeje, operace břicha, liposukce, operace paží a stehen i zadečku a další.

Klinika v Brně současně nabízí moderní postupy řešení cévního onemocnění, zejména laserovou miniinvazivní léčbu varixů, a také monitoraci a analýzu spánku a  konzultace a komplexní ORL vyšetření. 

V Brně není možné zaparkovat před klinikou z důvodu zákazu vjezdu do centra. Informace o nejbližších místech pro parkování najdete např. zde:

Galerie

Adresa

Plastická chirurgie Perfect Clinic Brno

Jakubská 156/2, 602 00 Brno-střed-Brno-město