Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Laserová epilace laserem GentleLASE je nejúčinnější metodou odstranění chloupků po celém těle:

Rychlé informace

  • Laserový paprsek zničí cibulku chloupku jednou provždy. Chloupek již nevyroste.
  • Laserový paprsek umí odhalit pigment v chloupku, s jehož pomocí se dostane do cibulky. Proto je účinný jen tam, kde je pigment přítomen, tj. u tmavších chloupků.
  • Pro dosažení trvalého efektu je ale nezbytné opakovat ošetření 3 až 6× v rozmezí 6-7 týdnů. To proto, že k účinnému zničení vlasové cibulky je potřeba zásah v její růstové fázi, kdy je dostatek pigmentu přítomen, a která probíhá u každého chloupku těla v jiné době.
  • Laserové odstranění ochlupení lze provádět na všech místech těla včetně intimních partií.
  • Epilace laserem GentleLASE není nijak výrazně bolestivá díky patentu GentleLASE — dynamickému chlazení kůže, které současně působí anesteticky.

Jak probíhá ošetření epilačním laserem?

Zákrok probíhá v laserové ordinaci. Vaše oči budou chráněny speciálními brýlemi. Laser se aplikuje malou ruční sondou na ošetřované místo. Každému laserovému impulsu předchází krátký vstřik chladící tekutiny. Laserové ošetření pro trvalé odstranění chloupků trvá od několika minut až po hodinu, podle velikosti depilované plochy. 

Bolí laserová epilace?

Můžete cítit lehce nepříjemný pocit v okamžiku laserového impulsu, někdy popisovaný jako šlehnutí kopřivou či nataženou gumičkou. Tento vjem je z velké míry eliminován chlazením. Lze použít i povrchový znecitlivující krém. 

Jak se připravit na permanentní odstranění chloupků laserem?

6 týdnů před laserovou epilací byste neměli podstupovat epilaci elektrickou jehlou, pinzetou a voskem. Trpíte-li na opar a chystáte se na epilaci chloupků v obličeji, doporučuje se před zákrokem požádat o antivirové léky. Chloupky by měly být oholeny žiletkou, kůže očištěna a vysušena, odstraněn make-up, krémy a oleje z pokožky. 

Co očekávat po zákroku?

Riziko vedlejších účinků je minimální. Po ošetření může být přítomno přechodné zarudnutí a palčivost, a ojediněle u citlivých osob i otok, puchýřky, stroupky nebo změna pigmentace kůže, ztmavnutí či její zesvětlení. Tyto změny přetrvávají pouze pár dní. 

Bezprostředně po zákroku se nevystavujte slunečnímu záření přímo a nechoďte do solária. První dny po ošetření nepoužívejte ani peelingové a abrazivní přípravky. Obecně byste se měli před i po zákroku chránit před sluncem použitím ochranných krémů s SPF faktorem 30 a vyšším. 

 

 

Guide Book Anti-aging - Přepište svůj věk

Stáhněte si exkluzivní e-book nabitý informacemi o anti-aging zákrocích.

 

Ceník zákroků