Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+
Vítejte u nového podcastu o estetické medicíně Perfect Talk. Poslouchat můžete zde na webu nebo přes Spotify a ostatní podcast aplikace, které používáte.

Aktuální epizoda: 

Všechny epizody

Herečka Aneta Krejčíková (nejen) o své nedávné plastické operaci prsou

Herečka Aneta Krejčíková podstoupila nedávno plastickou operaci prsou. Máme pro vás velmi zajímavý rozhovor, kde se dozvíte, proč se Aneta rozhodla plastickou operaci podstoupit a zároveň vám prozradí, jaký má vztah k beauty trendům a sociálním sítím.

Johana Fabišíková: O účasti v Survivoru a plastické operaci nosu

Poslechněte si rozhovor s Johanou Fabišíkovou, která si prošla reality show Survivor a nedávno podstoupila plastickou operaci nosu u MUDr. Romana Kufy.

Rozhovor s MUDr. Janem Kučerou: Jak funguje nová generace mikrojehličkové radiofrekvence?

Do dnešního dílu Perfect Talk jsme si přizvali MUDr. Jana Kučeru a hlavním tématem byla mikrojehličková radiofrekvence, která je v estetické dermatologii velmi populární. Konkrétně si popovídáme o přístroji Morpheus. Ten přináší zatím nejúčinnější možnost radiofrekvenční techniky, pomáhající viditelně omlazovat a zpevňovat pokožku. A dozvíme se: Jaké výsledky můžeme očekávat, pro koho je procedura vhodná, a jak zákrok probíhá.

Barbora Balgová: Operaci prsou jsem si přála již od puberty

Dalším hostem Perfect Talk je Barbora Balgová. Tato úspěšná grafička a ilustrátorka se rozpovídala o své nedávné operaci prsou. Prozradí vám, proč na operaci šla, co zákrok udělal s jejím sebevědomím a jak se s novým dekoltem cítí.

Rozhovor s MUDr. Tomášem Hermou: Jak se provádí transplantace vlasů?

Dnešní díl je o transplantaci vlasů. Pro koho je ošetření vhodné? Jak je možné se zbavit koutů a s jakými dalšími problémy transplantace vlasů pomůže? Více o zákroku s MUDr. Tomášem Hermou.

Klára Kupková & Jan Hanko: Proč jsme se rozhodli pro plastickou operaci nosu?

Influenceři Klára Kupková a Jan Hanko vám prozradí, proč společně podstoupili u MUDr. Romana Kufy rhinoplastiku (plastickou operaci nosu). Klara se navíc chystala v den rozhovoru na augmentaci poprsí. Témat na konverzaci je opravdu mnoho. Více v podcastu.

MUDr. Jan Kučera: Jak se v létě správně starat o pleť

S dermatologem MUDr. Janem Kučerou z Perfect Clinic jsme se pustili do tématu účinku slunce na naši pleť. Jak se připravit na léto? Jakou vybrat kosmetiku? Více v našem podcastu.

Martina Gavriely: " Po čtyřicítce si mateřství více užívám

Podcast s moderátorkou Martinou Gavriely. Před nedávnem podstoupila plastickou operaci očních víček a podělila se o zkušenost. Martina Gavriely se rozhodně nestydí mluvit o plastických a estetických zákrocích. A jaké to bylo být najednou čerstvou babičkou a zároveň maminkou?

Roman Kufa: Zločinec po mně chtěl změnit identitu

Jaké jsou nereálné představy klientů plastické chirurgie? Jak se tvoří na břiše pověstný sixpack a jak to dopadlo s prosbou zločince o změnu identity? Více v podcastu s plastickým chirurgem Romanem Kufou.

Liliana Mikhnevich: "Krémy proti vráskám používám, ale nevěřím jim.".

Jaký vztah má Lili k estetické medicíně? Co u ní nejvíce zabírá v péči o pleť? A také se společně dostaneme ke krémům proti vráskám, které (ne)fungují.

Ornella Koktová: "Po třech dětech jsem se rozhodla pro plastiku".

Modelka a influencerka Ornella Koktová se po třech porodech rozhodla využít služeb plastické chirurgie. V dnešním díle Perfect Talk si budeme povídat nejen o tom, jaký zákrok podstoupila, ale i o tom, jak nejraději pečuji o svoji pleť. Dozvíme se také proč Ornela vybrala pro své děti tak hezky netradiční jména – Quentin, Sven a Lilianne.

Tadeáš Kuběnka - nejen o tom, proč by se nikdo neměl stydět za plastické operace.

V novém díle Perfect Talk se budeme bavit s českým influencerem, vítězem reality show Like House, vizážistou - Tadeášem Kuběnkou. Povídali jsme si nejen o jeho nedávné operaci nosu, ale i o tom, proč by se nikdo neměl stydět mluvit o estetické medicíně. A protože Tadeáš je také šikovným vizážistou, tak jsme nakonec probrali, jaké časté chyby děláme při nanášení make-upu.

Nový Perfect Talk na téma jaké estetické zákroky si vybírají muži

MUDr. Lukáš Frajer vám vyvrátí mýtus, že estetická medicína je výhradně pro ženy. Společně probereme odpovědi na tato témata: Jaké zákroky podstupují muži nejčastěji? Lze liposukcí odstranit "pivní" břicho? A na závěr se dozvíte, zda lze chirurgicky zvětšit penis.

Mýty vs. fakta o zvětšování rtů

Plastický chirurg a specialista na injekční výplně MUDr. Jakub Miletín odpovídá na nejčastější otázky k tématu zvětšování rtů.

Proč se nestydět mluvit o estetické medicíně

S moderátorem Evropy 2 Petrem Říbalem nejen o tom, zda se muži mezi sebou baví o beauty trendech, ale také o Petrově nedávné estetické operaci nosu, kterou podstoupil v Perfect Clinic.

O plastické chirurgii jako fenoménu dnešní doby

MUDr. Jiří Paděra o plastické chirurgii z pohledu historie a o tom, jak se měnila klientela estetické medicíny v průběhu posledních let. Zaměříme se také na operace nosu.

Operace nosu z pohledu lékaře i klienta

Rozhovor s MUDr. Romanem Kufou na téma plastické operace nosu. Dozvíte se, jak plastika nosu probíhá, i pro koho a kdy je vhodná a co znamená otevřená a co uzavřená metoda rhinoplastiky. O své zkušenosti se s vámi podělí sportovní blogerka Šárka Peková, která operaci nosu prodělala.

MUDr. Lukáš Frajer – O plastických operací transsexuálů bez cenzury

S plastickým chirurgem Lukášem Frajerem o operacích transsexuálů – co všechno to obnáší nejen z fyzického, ale i z psychického hlediska? O své osobní zkušenosti se podělí i herečka Lucie, která se narodila jako chlapec a v dospělosti podstoupila změnu pohlaví.

Rozhovor s MUDr. Jakubem Miletínem – Plastická operace bodu G? Lze to

S plastickým chirurgem Jakubem Miletínem si popovídáme o tématu, o kterém se stále ještě mnoho lidí stydí mluvit, a to o zákrocích v intimních oblastech jak u žen, tak u mužů.

Rozhovor s MUDr. Jiřím Ferrou – Změní se ženám život s umělými prsy?

Rozhovor s MUDr. Jiřím Ferrou a pacientkou paní Marcelou o plastické operaci prsou. Poslechněte si velmi otevřený rozhovor na intimní téma zvětšení prsou.

Život s botoxem

Slečna Gábina se svěří, proč se rozhodla pro aplikaci botulotoxinu a zda své úpravy tají.

Rozhovor MUDr. Jan Kučera – Jak vypadá svět estetické dermatologie?

Rozhovor s MUDr. Janem Kučerou o trendech v estetické dermatologii. Jaké jsou novinky v estetické medicíně? Kdy je ten správný věk začít „bojovat“ proti vráskám? Nebo jak vypadá budoucnost estetické medicíny či co znamená Skinbooster.

Rozhovor MUDr. Roman Kufa

Hned na začátku přinášíme rozhovor s naším předním plastickým chirurgem MUDr. Romanem Kufou. Ptali jsme se na pracovní, ale i osobní život. Nic z toho nezůstalo tabu. Jaké zákroky jsou aktuálně nejpopulárnější? Jak se mění trend plastické chirurgie či o jaké zvláštní í zákroky byl kdy požádán? Ale také se dozvíte, jak zachází s ženskou krásou coby plastický chirurg a jak, jako muž.

Kde můžete poslouchat Perfect Talk?

Poslouchat můžete zde na webu nebo přes některou vaši oblíbenou podcast aplikaci, například: