DŮLEŽITÉ: Prosíme všechny, aby se při návštěvě kliniky prokázali platným potvrzením v souvislosti s nemocí COVID-19 (neg. PCR test/prodělané onemocnění/očkování). Děkujeme za pochopení.

Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+
Vítejte u nového podcastu o estetické medicíně Perfect Talk. Poslouchat můžete zde na webu nebo přes Spotify a ostatní podcast aplikace, které používáte.

Aktuální epizoda: 

Všechny epizody

O plastické chirurgii jako fenoménu dnešní doby

MUDr. Jiří Paděra o plastické chirurgii z pohledu historie a o tom, jak se měnila klientela estetické medicíny v průběhu posledních let. Zaměříme se také na operace nosu.

Operace nosu z pohledu lékaře i klienta

Rozhovor s MUDr. Romanem Kufou na téma plastické operace nosu. Dozvíte se, jak plastika nosu probíhá, i pro koho a kdy je vhodná a co znamená otevřená a co uzavřená metoda rhinoplastiky. O své zkušenosti se s vámi podělí sportovní blogerka Šárka Peková, která operaci nosu prodělala.

MUDr. Lukáš Frajer – O plastických operací transsexuálů bez cenzury

S plastickým chirurgem Lukášem Frajerem o operacích transsexuálů – co všechno to obnáší nejen z fyzického, ale i z psychického hlediska? O své osobní zkušenosti se podělí i herečka Lucie, která se narodila jako chlapec a v dospělosti podstoupila změnu pohlaví.

Rozhovor s MUDr. Jakubem Miletínem – Plastická operace bodu G? Lze to

S plastickým chirurgem Jakubem Miletínem si popovídáme o tématu, o kterém se stále ještě mnoho lidí stydí mluvit, a to o zákrocích v intimních oblastech jak u žen, tak u mužů.

Rozhovor s MUDr. Jiřím Ferrou – Změní se ženám život s umělými prsy?

Rozhovor s MUDr. Jiřím Ferrou a pacientkou paní Marcelou o plastické operaci prsou. Poslechněte si velmi otevřený rozhovor na intimní téma zvětšení prsou.

Život s botoxem

Slečna Gábina se svěří, proč se rozhodla pro aplikaci botulotoxinu a zda své úpravy tají.

Rozhovor MUDr. Jan Kučera – Jak vypadá svět estetické dermatologie?

Rozhovor s MUDr. Janem Kučerou o trendech v estetické dermatologii. Jaké jsou novinky v estetické medicíně? Kdy je ten správný věk začít „bojovat“ proti vráskám? Nebo jak vypadá budoucnost estetické medicíny či co znamená Skinbooster.

Rozhovor MUDr. Roman Kufa

Hned na začátku přinášíme rozhovor s naším předním plastickým chirurgem MUDr. Romanem Kufou. Ptali jsme se na pracovní, ale i osobní život. Nic z toho nezůstalo tabu. Jaké zákroky jsou aktuálně nejpopulárnější? Jak se mění trend plastické chirurgie či o jaké zvláštní í zákroky byl kdy požádán? Ale také se dozvíte, jak zachází s ženskou krásou coby plastický chirurg a jak, jako muž.

Kde můžete poslouchat Perfect Talk?

Poslouchat můžete zde na webu nebo přes některou vaši oblíbenou podcast aplikaci, například: