Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové - tekutý lifting

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové jsou využívány k vyhlazení vrásek, modelaci kontur obličeje, vyplnění jeho objemu, revitalizaci dekoltu, krku nebo rukou, a také ke zvětšení objemu rtů.

Kyselina hyalurovaná je látka, která je v lidském organismu přítomna přirozeně. Proto také výplně připravené na její bázi jsou obvykle organismem velmi dobře přijímány. Na trhu je celá řada injekčních výplní s jejím obsahem. Liší se především zasíťováním, koncentrací a viskozitou. To jsou také základní parametry, podle kterých lékař doporučuje konkrétní preparát.

Příprava na aplikaci výplně na bázi kyseliny hyaluronové

Nejprve je třeba prokonzultovat s lékařem, zda injekční výplň je skutečně cestou k vyřešení konkrétního problému a který preparát je nejvhodnější. V případě shody je třeba týden před vlastní aplikací přípravku s kyselinou hyaluronovou vysadit protizánětlivé léky, léky zvyšující krvácivost a vyvarovat se užívání vyšších dávek vitamínu C. Kontraindikací využití výplní s obsahem kyseliny hyaluronové je těhotenství a kojení, infekce nebo autoimunitní onemocnění.

Anti-aging proměny: Výplně na bázi kyseliny hyaluronové - tekutý lifting

Anti-aging proměny: Výplně na bázi kyseliny hyaluronové - tekutý lifting

Aplikace výplní na bázi kyseliny hyaluronové

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové se aplikují tenkými jehličkami do vrchní, střední nebo hluboké vrstvy kůže, podle typu vrásky, místa ošetření nebo individuální zvláštnosti problému. Obvykle není třeba znecitlivění, výjimku tvoří rty a některé další velmi citlivé partie. Ke znecitlivění se nejčastěji používá znecitlivující krém.

Po aplikaci výplní s obsahem kyseliny hyaluronové

V místě vpichu se mohou objevovat drobné modřinky, zarudnutí a otok. Tyto příznaky obvykle vymizí během 2 – 3 dnů. Důležité je několik hodin po aplikaci se vyvarovat výrazné mimiky obličeje, nenavštěvovat několik dnů solárium nebo saunu.

Přetrvání efektu výplní s kyselinou hyaluronovou

Efekt po aplikaci výplní není trvalý, přetrvává však dlouhodobě, a to 6 měsíců až rok, při modelaci nebo zvětšení rtů je to doba půl roku.

Guide Book Anti-aging - Přepište svůj věk

Stáhněte si exkluzivní e-book nabitý informacemi o anti-aging zákrocích.

Videa: Anti-aging proměny Perfect Clinic Dermatology

Sada video příběhů našich klientek vás provede miniinvazivními omlazujícími zákroky.

 

Ceník zákroků