Prosíme všechny, aby se při návštěvě kliniky prokázali platným potvrzením v souvislosti s nemocí COVID-19 (neg. PCR test/prodělané onemocnění/očkování). Děkujeme za pochopení.

Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

MUDr. Viktor Fiker, plastický chirurg

Je členem České lékařské společnosti J.E.P. a Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP, dále České lékařské komory i lékařské komory v Německu. Deset let pracoval a atestaci složil v Německu.

Lékařskou fakultu vystudoval v Praze, během studia navíc strávil dva roky v zahraničí: rok v severní Itálii ho nejen vybavil plynulou italštinou, zároveň mu umožnil se prakticky sžít s týmem kliniky plastické chirurgie v Gemoně i Terstu. Během dalšího ročního pobytu v holandském Maastrichtu začal navštěvovat kliniku v nedalekém německém Aachenu a získal zkušenosti i s německy mluvícími klienty.

Po ukončení vysokoškolského studia v roce 2009 pracoval až do roku 2019 v Německu, kde se po absolvování povinného chirurgického základu sedm let věnoval už výhradně plastické chirurgii, včetně chirurgie rekonstrukční či popáleninové a chirurgie ruky a prsu.

Během studia a později i při zaměstnání se zájmem pravidelně jezdil získávat další zkušenosti do Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou.

Účast na mezinárodních kongresech, a to i aktivní jako předkládání vlastních poznatků, se stala samozřejmostí.

Po plánovaném návratu do Čech nastoupil do týmu Perfect Clinic, přičemž konzultuje a operuje v Praze, tak i v Liberci.

O své práci: „Vždy jsem obdivoval přirozenou krásu. Spolu s ní navracet ztracené sebevědomí mě naplňuje a přináší mi radost z dobře odvedené práce. Každá žena si zaslouží být šťastná.“

MUDr. Viktor Fiker, plastický chirurg

Fotogalerie