COVID-19: aktuální informace: Návštěva Perfect Clinic neodporuje pravidlům lockdownu!

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Video operace vítězky soutěže: Modelace prsou s augmentací:

Proč právě já, sestra, maminka, dcera, kamarádka, ale i manželka či přítelkyně by měla vyhrát plastickou operaci prsou? Na základě došlých příběhů vybíráme jednoho vítěze z registrovaných účastníků soutěže, který získá plastickou operaci prsou, lhostejno zda zvětšení, zmenšení nebo modelaci v Perfect Clinic.

Perfect Clinic nesmírně děkuje za důvěru tolika soutěžících, kteří nám svěřili svůj příběh Proč právě oni. Velmi si vážíme každého soutěžícího. Bylo neskonale těžké vybrat vítěze. Četli jsme příběhy, které byly hodně těžké a dramatické, u kterých je bohužel velmi těžké rozhodování, neboť neznáme všechny souvislosti, ale i ty na lehčí notu a všem jsme věnovali maximální pozornost. Dojalo nás, kolik manželů například přálo operaci svým milovaným ženám. Stejně tak si vážíme upřímných přání sourozenců, kamarádů a kamarádek a dcer, jimž záleží na lepším životě svých blízkých a v jejichž důvodech „Proč“ bylo tolik něhy a lásky. Je nám vážně líto, že vítěz může být jen jeden, a právě proto slibujeme, že v tradici soutěže Proč právě já budeme pokračovat!

Vítězkou se stala Veronika Havelková, která výhru přála své mamince:

„Plastiku bych nechtěla vyhrát pro sebe, ale pro svojí maminku, která mi dala první a poslední. Bohužel není se sebou úplně spokojená i přes to, jak krásná je ? Silnější a krásnější ženu neznám. Byla tu pro mě v době, kdy jsem neměla úplně dobré období, v době, kdy se ke mně otočil zády táta, který mi měl být oporou. Byla tu pro mě, i když ona byla na pokraji svých sil a potřebovala oporu víc než já. Rozdává radost všem okolo, a tak bych chtěla, aby měla konečně radost i ona, proto bych byla ráda, kdyby dostala to, co si přeje už několik let, ale bohužel finance to neumožnily.“

Záznam telefonátu a oznámení výhry v Expres FM: první část, druhá část.  

Video operace vítězky soutěže: Modelace prsou s augmentací