Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

Klientka Perfect Clinic o laserové epilaci a korekci žilek

O laserové epilaci jsem v poslední době přemýšlela mockrát, ale vždy mě napadala myšlenka: Opravdu to na mé silné černé chloupky bude fungovat? A fungovalo!

Již od svých 15 let bojuji s chloupky na nohou, které jsem si už ve své pubertě začala pravidelně holit. Bohužel několikaletým holením byly chloupky čím dál silnější a posledních pět let zpátky již druhý den po oholení bylo na dotek cítit, že chloupky již opět dorůstají. O laserové epilaci jsem v poslední době přemýšlela mockrát, ale vždy mě napadala myšlenka: Opravdu to na mé silné černé chloupky bude fungovat? A fungovalo! Dokonce mě pan doktor Lukáš Frajer stejným laserem zbavil jen tak mezi řečí i ošklivých červených žilek na nohou.

Každý, kdo podstupuje laserovou epilaci, samozřejmě dostane ochranné brýle, které chrání oči před laserovými paprsky. Zákrok sám o sobě není bolestivý, možná prvních pět minut, než si nohy zvyknou na laserové výboje, ale poté je již každý výboj nebolestivý, jako když vám foukne v pravidelných intervalech někdo na nohu. A to si myslím, že jsem dosti citlivý člověk.

Celkový čas epilace jedné nohy od kolena dolů trval přibližně 20 minut a při porovnání hotové nohy s druhou, nehotovou, byl výsledek ihned viditelný. Ihned po epilaci se nohy namazaly krémem.

Celkový přístup všech pracovníků na Perfect Clinic je naprosto profesionální a vynikající. Přístup pana doktora Lukáše Frajera byl naprosto úžasný a musím říci, že jakákoli otázka, nejen týkající se epilace, ale i parametrů laserového přístroje a možností jeho dalšího využití, mi byla ochotně vysvětlena. Stejně jako to, že je jednoduché odstranit současně i červené, viditelné žilky na nohou. Dokonce jsme se i při zákroku dost nasmáli. Pan doktor je profesionál každým coulem.