Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Další referenceKrátké referenceMaximální spokojenost

Jsem naprosto spokojená s přístupem. Výsledek je nad mé očekávání. Velké díky panu doktorovi Hirňákovi a také bych chtěla poděkovat za skvělý přístup celého personálu v Praze. Sestřičky byly báječné, obětavé a milé, což se v klasické nemocnici moc často dnes nevidí. Mockrát děkuji.

Plastika prsou: Naprostá spokojenost

Velké poděkování panu MUDr. Hirňákovi za skvěle odvedenou práci a výborný odhad velikosti u prsních implantátů.

Facelift Dr. Kobzík

Naprostá a jednoznačná spokojenost s výkonem pana MUDr. Kobzíka. Obava před zákrokem byla zcela zbytečná. Bolest jsem vůbec necítila. Pan doktor je skvělý a mohu ho jenom (s čistým svědomím) doporučit. Děkuji :)

Perfektní přístup i zákrok

Už opakovaně jsem se nechala ošetřit MUDr. Kobzíkem a jen doporučuji! Precizní výsledky a péče. Sestřička p. Komendová je taky absolutně perfektní! Moc Vám děkuji celému týmu za péči o mně a navštívím znovu. Nyní rozdávám doporučení. Jeste jednou děkuji.

Prekrasna prsa - Regina

Proklientsky pristup, luxusni podminky a pece. MUDr Jaroslav Hirnak ma zlate ruce, diky nemu mam prekrasna prsa. Regina

Modelace prsou - Martina

Před 3 měsíci jsem podstoupila modelaci prsou u pana dr.Kufy, chtěla bych znovu poděkovat za perfektní práci a dokonalý výsledek.

Máte-li problém s povislými prsy a váháte, jestli ho řešit, už neváhejte! I v padesáti letech vám perfect clinic zvedne nejen prsa, ale i sebevědomí a věřte, že se svěřujete do rukou skutečných odborníků nejen po stránce odborné, ale i lidské. Ještě jednou moc děkuji a všem doporučuji.

Augmentace – MUDr. Kufa

Dobrý den pane doktore, je mi jasné, že denně dostáváte spoustu děkovných emailů, ale i já bych Vám chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat.

Dne 21.1. 2013 jsem u Vás podstoupila augmentaci a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Jsem ráda, že jsem se svěřila do rukou právě Vám. Vážím si nejen Vaší práce, ale především Vás. Jste velice milý, ochotný a sympatický. Máte můj obdiv :)

Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a přeji mnoho úspěchů nejen ve Vaší práci. Veronika

Operace uší – MUDr. Frajer

Frajer je opravdu frajer, byla jsem u něj asi před rokem na přišítí uší a výsledek je opravdu úžasný :-)

Operace víček – MUDr. Frajer

Dobrý den, Posilam velke podekovani Dr. L. Frajerovi, ktery mi pred rokem provadel op. hornich a dolnich vicek.Po roce je vse jak ma byt, zadne jizvy, no proste perfektni prace. Jak jinak, kdyz ma takove jmeno !! Moc mu slusi !! Jeste jednou dik a preji hodne zdravi. Zdravi Jarka

Operace nosu - MUDr. Kufa

Zdravím všechny, v červnu 2011 mi pán doktor dělal plastickou operaci nosu. Musím mu tímto poděkovat.Vždy,jak se podívám do zrcadla, tak si řeknu "Zlatý pan doktor Kufa". Nemůžu slovy vyslovit, jaký vděk k němu cítím.

Operace prsou – MUDr. Pros

Jsem týden po operaci (Augumentace) zvětšení prsou a jsem velmi spokojená s výsledkem. Tohle je veliký dík panu Dr. Prosovi a ostatnímu personálu! Na klinice jsem se cítila velice dobře a to díky Vašemu příjemnému vystupování.

Tímto bych chtěla doporučit kliniku všem ženám, které uvažují o nějakém tom zkrášlení. Ještě jednou moc díky! Michaela

Poděkování - dr. Kufa

Mým dlouholetým přáním bylo odstranit určitý nedostatek, který byl v mém životě nepříjemný a MUDr. Roman Kufa můj sen s přehledem vyplnil. Osobně mám velmi ráda přirozenost, ale tento zákrok jsem podstoupila ze zdravotních důvodů a lhala bych kdyby řekla, že se nezlepšila i má psychika a sebevědomí.

Z celkového prostředí Perfect Clinic jsem měla a stále mám skvělý pocit, ve kterém působí báječní a vstřícní lidé. Pan MUDr. Roman Kufa jen nejen perfektní lékař, který dokáže plnit sny, ale i sympatický a milý člověk. Moc děkuji, Eliška

Operace břicha - dr. Pros

Dobrý den, jsem dva měsíce po abdominiplastice břicha a mé velké díky patří váženému panu MUDr. Prosovi. Svým klidným a upřímným přístupem pohladí po duši i po těle. Nesmím zapomenout také na velmi milé a vstřícné sestřičky a další personál. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás, "perfektní kliniku". Děkuji a s pozdravem, Vladěna F.

Operace nosu – paní Andrea, Česká republika

Dobrý den pane doktore,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za operaci nosu, kterou jste mi provedl v lednu. Nosík je krásný, moc se mi líbí. Děkuji! Andrea Ziková

Operace prsou / Augmentace – paní Eva, Česká republika

Poděkování panu MUDr. Jaroslavu Hirňákovi: Milý pane doktore, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za Váš skvělý přístup a výkon během zákroku augmentace prsou. Jsem velmi spokojená s výsledkem operace, bolest byla minimální a estetický výsledek vynikající. Ani jsem nedoufala, že budou prsa vypadat tak hezky.

Velmi Vám děkuji, jste opravdu výborný. Eva

Operace nosu – paní Jitka, Česká republika

Dobrý den, ráda bych poděkovala a pochválila práci p. MUDr: Paděry, který mi dělal nový nosík.

Fantastický pocit když se ženská líbí sama sobě a to je myslím moc důležité na její sebevědomí. Ještě jednou moc děkuji a chválím kudy chodím. Zdravím a přeji mnoho úspěchů nejen p. Paděrovi,ale i nové klinice, kterou jste letos otevřely. Knížová Jitka

Augmentace s modelací – paní H.

Dobrý den, ráda bych poděkovala panu doktorovi Hirňákovi za provedenou operaci prsou. Podstoupila jsem modelaci a zvětšení prsou a s výsledkem jsem moc spokojena. S pozdravem H.

Liposukce – paní Inka (u dr. Hirňáka)

Dobry den, chcela by som sa podakovat panovi doktorovi Hirnakovi, za uzasnu pracu, perfektnu komunikaciu a vobec cely pristup. Absolvovala som liposukciu ktora mala uzasny vysledok a v piatok som bola na augmentacii.

Dnes je pondelok a mna absolutne nic neboli. Pan doktor mate zlate ruky vsetkym vas odporucam. Velmi pekne dakujem vam aj vsetkym na klinike, citila som sa ako v hoteli. Uvidime sa na kontrole. Inka

Liposukce – pí. Langrová

Dobrý den, chtěla jsem moc pochválit pana doktora Waltra Linzera, za jeho perfektní a lidský přístup. Byla jsem s liposukcí moc spokojená. Ještě jednou panu doktorovi děkuji. Langrová, Liberec.

Augmentace prsou – pí. Veronika

Dobrý den, 2.5.2011 jsem na vaší klinice podstoupila augmentaci prsou - chtěla bych velmi poděkovat všem - pan doktor Kufa byl úžasně milý a stejně tak i celý jeho tým! Moc a moc děkuji za vše a hlavně za krásný výsledek, který je nad mé očekávání! Všem moc doporučuji vaši kliniku a přeji mnoho dalších spokojených klientů. Krásný den Veronika K.