Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

+

Co o nás říkají naši pacienti

Níže uvedená jsou hodnocení pacientů, která vložili přímo na náš web. Přečtěte si ale i hodnocení našich pacientů na nezávislých portálech Google, Facebook nebo Estheticon.

Jste naším pacientem? Ohodnoťte nás zde.

 

Výměna prasklého implantátu

Výměna implantátu, MUDr. Zdeněk Pros

Paní Tamara potřebovala rychle vyměnit prasklý implantát. Po předchozí dobré zkušenosti se rozhodla pro MUDr. Zdeňka Prose a Perfect Clinic.

Proč jsem jen nešla na plastiku dřív :)

Modelace prsou se zvětšením implantáty

Poděkování MUDr. Kufovi od spokojené klientky, která podstoupila modelaci prsou s augmentací a abdominoplastiku s liposukcí.

Elizabeth Lore: Reoperace a modelace prsou

Modelace prsou (zpevnění prsou)

Blogerka Elizabeth Lore a její zkušenost s modelací prsou v Perfect Clinic.

Když plastika prsou vyléčí duši

Zmenšení prsou, MUDr. Lukáš Frajer

Chtěla bych tímto poděkovat z celého srdce všem pracovnicím a pracovníkům vaší kliniky. Dcera měla dlouhá léta po hormonální léčbě gigantická prsa, spadlá na břicho. Měla z toho skoliozu, bolesti zad, ale hlavním problémem byla psychika - pocity méně…

Ambulantní liposukce přístrojem Body jet

Water jet liposukce - Body jet, MUDr. Roman Kufa

Před více než půl rokem jsem podstoupila na klinice Perfect Clinic v Praze ambulantní liposukci břicha a stehen za pomocí přístroje BODY JET. Jako zdravotní sestra jsem byla velice mile překvapena profesionálním a milým přístupem personálu na klinice…

Operace očních horních víček, J. Hirňák

Operace dolních víček, MUDr. Jaroslav Hirňák

Dne 19. 6. 2019 jsem na liberecké pobočce podstoupila operaci očních víček u MUDr. Jaroslava Hirňáka.

Operace víček: MUDr. Paděra dosáhl toho, co jsem si přála

Operace horních víček, MUDr. Jiří Paděra

Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Jiřímu Paděrovi a celému zdravotnímu personálu Perfect Clinic, za profesionální a dobrosrdečný přístup, péči a pocit výjimečnosti. Dlouhá a náročná léčba mé komplikované rakoviny byla úspěšná. Zanechala však hl…

Operace očních víček - MUDr. Paděra

Operace horních víček, MUDr. Jiří Paděra

Převislá víčka mě trápila poměrně dlouho, přišlo mi ale nepatřičné, abych ve věku s trojkou na začátku řešila korekci.

Modelace prsů, MUDr. Jiří Paděra

Modelace prsou (zpevnění prsou), MUDr. Jiří Paděra

Fotografie spokojené německé pacientky po modelaci prsou od MUDr. Paděry v říjnu 2017.

Co umí niťový lifting?

Niťový lifting, MUDr. Věra Terzijská

Sledujte příběh čtenářky Bety.cz

Klientka Perfect Clinic o laserové epilaci a korekci žilek

Laserová epilace, MUDr. Lukáš Frajer

O laserové epilaci jsem v poslední době přemýšlela mockrát, ale vždy mě napadala myšlenka: Opravdu to na mé silné černé chloupky bude fungovat? A fungovalo!

Krátké reference



Velká spokojenost - horní víčka

Operace horních víček

Rád bych poděkoval a vyjádřil spokojenost s prací celého týmu Perfect clinic, hlavně s prací paní doktorky Moravcové. Paní doktorka velmi dobře posoudila mou situaci, a odvedla perfektní práci. Během zákroku byla milá, vtipná, bezprostřední, stejně tak asistentka. Samozřejmě že jsem byl nervozní, ale díky profesionalitě i lidskosti, jsme to spolu zvládli :). Výsledek je naprosto v pořádku. Má zkušenost je 100% pozitivní.

Labioplastika/maximálne spokojná

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Veľmi milá a profesionálna pani doktorka, príjemný prístup pred i po operácii, s výsledkom som maximálne spokojná, som rada, že som sa dostala práve do jej rúk. Veľká vďaka !

Odborný a příjemný přístup lékařů

Křečové žíly a jejich odstranění, MUDr. Radek Vyšohlíd

Na klinice jsem podstoupil dva zákroky - odstranění křečových žil u pana MUDr. Vyšohlída a operaci horních víček u pana MUDr. Kobzíka. Byl jsem překvapen příjemným a profesionálním přístupem lékařů i zdravotních sester, komfortním prostředím i kvalitou chirurgických zákroků. Jsem s výsledky velmi spokojen a kliniku mohu jen doporučit!

Splněná očekávání

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Pavel Kobzík

Klinika předčila veškerá má očekávání. Měla jsem přirozeně strach, jako maminka dvou malých dětí mi hlavou letělo milion myšlenek, a většinou hlavně těch negativních z obavy, co všechno mě čeká. Obavy se vytratili ve chvíli, kdy jsem překročila práh kliniky v Praze.
Na recepci mě čekal jen samý úsměv, všechno papírování bez problémů, empatické dámy braly ohled na mou zbrklost a nervozitu. Když jsem byla odvedena na pokoj, hned se mě ujala neskutečně milá sestřička Zuzanka, která se o mě starala jako o vlastní, a tak to bylo celou dobu před i po operaci. Pan doktor Kobzík spolu s panem anesteziologem a celým týmem byli úžasní, bez obav jsem se svěřila do jejich rukou a dobře jsem udělala. Po operaci jsem si odpočala, dostala výborné jídlo a druhý den po vydatné snídani šla po svých domů. Se samotným výsledkem jsem opravdu moc spokojená. Po operaci jsem se šetřila, ale po čtyřech dnech jsem se cítila velice dobře a každý dnem se to zlepšovalo. Chci všem moc poděkovat, děláte svou práci s láskou, a to se hned pozná, protože ji děláte skvěle:-).

Zvětšení prsou a naprostá spokojenost

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Zdeněk Pros

Tento víkend jsem postoupila augmentaci prsou,(zvětšení). Pan doktor Pros odvedl skvělou práci, je velice profesionální i co se týká komunikace s pacientkou. Vždy příjemný, poradí co vypadá pěkně a co ne. Ja si sama nebyla jistá velikostí, takže jsem to nechala na panu doktorovi a jsem maximálně spokojená. Velký komplinent patří i pro celý operační tým a sestřičkám na pooperačním oddělení, všichni byli velmi ochotní a přátelští. Jen tak dál, děláte to skvěle. Pan doktor Pros mi byl doporučen a jsem strašně ráda, že jsem si ho vybrala. Velké díky a komplimenty všem ❤️

Som nadšená

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Pani doktorka Moravcová je skvelá po všetkých stránkach. Veľmi príjemná, všetko vysvetlí. Samotná operácia i pooperačná starostlivosť na výbornú, mňa osobne to vôbec nebolelo, krásne sa hojilo a s výsledkom som maximálne spokojná, jak po komfortnej, tak po estetickej stránke. Ďakujem veľmi pekne!

Poděkování

Chirurgické odstranění znamének, kožních výrůstků, MUDr. Viktor Fiker

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu doktoru V. Fikerovi za jeho vřelý přístup a precizně odvedenou práci při odstraňování mateřských znamének. Zákrok jsem nedávno podstoupila na pobočce v Liberci a jsem velmi spokojená. V případě dalších výkonů se opět obrátím s důvěrou na pana doktora!

Ochota a profesionální přístup

MUDr. Viktor Fiker

Dobrý večer, chtěla jsem touto cestou poděkovat za přístup a milé chování Mudr. V. Fikerovi a sestřičce Gabriele. Jsem po operaci lícní obrny v Brně a ochotně mě přijali a Mudr. Fiker mě zbavil svorek a stehů. S pozdravem Jírová

Liposukce břicha a boků předčila mé očekávání

Liposukce břicha, MUDr. Jakub Miletín

Konzultace i samotný zákrok naprosto bez problémů, pan doktor velmi profesionální a příjemný, vše vysvětlí. Liposukce břicha a boků mi zvedla sebevědomí a nastartovala do života. Po marné snaze shodit 2 kg, jsem po operaci tak spokojená, že váha šla měsíc po zákroku o 3,5 kg dolů!!!! Zákroku jsem se dosti bála, ale nelituji. Pana doktora Fikera mohu doporučit. Velmi příjemné chování personálu v Liberci :-). Děkuji

Abdominoplastika splnila me očekávání

Abdominoplastika (Plastika břicha), MUDr. Roman Kufa

Podstoupila jsem abdominoplastiku a jsem moc spokojená..Mudr.Roman Kufa odvedl výbornou práci a tímto bych mu chtěla moc poděkovat. Sestřičky byly moc milé a ochotné. Perfect clinic mužů jen doporučit . Děkuji Š.

Skvělý výsledek

Operace horních víček, MUDr. Jiří Ferra

Byla jsem u pana doktora Ferry na operaci horních víček. Pan doktor je velmi jemný, injekce jsem vůbec necítila. Necítila jsem žádnou bolest ani po operaci. Výsledek operace je úžasný. Skvěle odvedená práce.

Maximální spokojenost

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Jaroslav Hirňák

Jsem naprosto spokojená s přístupem. Výsledek je nad mé očekávání. Velké díky panu doktorovi Hirňákovi a také bych chtěla poděkovat za skvělý přístup celého personálu v Praze. Sestřičky byly báječné, obětavé a milé, což se v klasické nemocnici moc často dnes nevidí. Mockrát děkuji.

Operace prsou, MUDr. Roman Kufa

Modelace prsou (zpevnění prsou), MUDr. Roman Kufa

Operoval jste mě již kdysi, před 15 lety, určitě jsem nebyla jednoduchý případ, měla jsem tuberózní tvar prsou. Již tehdy jsem byla s výsledkem spokojená a hodně mi to psychicky pomohlo. ( Po dvojnásobném kojení a kapsulaci to nakonec nebylo ono, dokonce jste po operaci říkal, že byly oba původní implantáty prasklé). Ale nyní, po reoperaci jsem doslova nadšená, jak s velikostí, tvarem, přirozeným vzhledem, jizvy se také hojí dobře. Odvedl jste bezchybnou práci a já Vám za to chci alespoň touto cestou poděkovat. Jsem ráda, že jsem si opět vybrala právě Vás. Moc děkuji,

Hezký den, Ing.arch.Tereza Janků

Augmentace prsou: Krásná a sebevědomá

Zvětšení prsou (Augmentace)

Odříkaného největší krajíc - říkávala babička. Plastické operace jsem vždy striktně odmítala. Ale tím jsem odmítala i ten mimořádný pocit, který jsem díky augmentaci prsou získala.

Byla jsem se svými neexistujícími prsy vždy nervózní v plavkách v bazénu s dětmi. Ve vztazích s muži se styděla a uklidňovala se, že to není to nejdůležitější. Není, ale až teď se cítím opravdu žensky. Pana doktora Hirňáka osobně velmi doporučuji. Svou práci zná a velmi ji rozumí. Měla jsem obrovský strach, ale nebyl důvod. Profesionalita a zdravý přístup, k tomu humor na úrovni a velmi kvalitně odvedená práce i pooperační péče.
Řekněte si, co chcete a dostanete to nejlepší řešení! Každá z nás může být princezna!

Operace horních víček splnila mé přání nad očekávání

Operace horních víček

Dobrý den, chci poděkovat paní Dr. Moravcové za vynikající práci a osobní přístup. Je velmi milá a skutečný odborník na svém místě.
Jsem velice spokojená s výsledkem operace a i během operace. Musím též pochválit tým sestřiček je vidět že jsou opravdu sehraní. Na sále během operace vládla velmi příjemná atmosféra. Výsledek práce a přístup paní doktorky mi dodal odvahu podstoupit další zákrok , tentokrát facelift. Lituji jen jednoho že jsem se nerozhodla již dříve.
Můj dík patří i pracovníkům recepce i jejich přístup a péče je profesionální. Mohu skvěle doporučit. Do nového roku přeji jen samé úspěchy. Ještě jednou mé velké díky Eva

Labioplastika bez potíží

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Před měsícem a půl jsem podstoupila operaci zmenšení malých stydkých pysků.
Operace byla úplně bez komplikací, ráno jsem přišla, po chvíli si mě odvedli na sál a za půl hodiny bylo hotovo. Nechtěla jsem celkovou anestezii, takže jsem to riskla a šlo pouze o lokální umrtvení. Bylo to maličké štípnutí při umrtvování, ale pak už jsem opravdu nic necítila a žádná bolest nepřišla.
Odjela jsem v klidu domů, vzala jsem si prášek na bolest a odpočívala. Přibližně po 3 hodinách od operace jsem si zažila fakt peklo, šíleně to pálilo/bolelo myslela jsem že se zblázním, to celé ale trvalo asi tak hodinu a potom už jsem ani žádný prášek nepotřebovala a krásně se to hojilo.
Bylo to trochu nateklé a stehy nevypadly všechny, ale po třech týdnech jsem už byla schopná aktivnějšího pohybu a po odstranění malých stehů, které nechtěly odpadnout samy už vše v naprostém pořádku a po měsíci už jsem ani nevěděla že jsem na nějaké operaci byla.
Určitě doporučuji, personál je moc milý a skvěle se o Vás postarají!

Anti-aging zákroky: Úžasný přístup a skvělý výsledek

Injekční výplně

Pred dvema dny jsem si nechala vyplnit vrasky okolo ust a nosoretni ryhy a mirne zvetsit rty a dale aplikovat vypln okolo oci. Pani doktorka byla velmi empaticka, sama navrhla kombinaci technik vyhlazeni, do niceho me nenutila, osetreni naprosto v pohode s minimem bolesti. Skvela zkusenost, oproti jinym klinikam jsem tady byla spokojena na 100 procent a rada se opet vratim, vyuzivam totiz letnich akci a slevy. A poprve jsem po zakroku bez modrin!!!

Augmentace - B-Lite MUDr. Jiří Ferra

Zvětšení prsou (Augmentace)

Dobrý den pane doktore Ferra, touto cestou bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat. Dne 28.05.2018 jsem u Vás podstoupila augmentaci implantáty B-Lite.
Na konečný výsledek si ještě musím počkat, ale už nyní jsem moc spokojená. Odvedl jste krásnou práci a já jsem šťastná, že jsem si vybrala právě Vás. Jste velmi milý, optimistický, sympatický, ochotný a Váš přístup i práce jsou naprosto perfektní.
Pane doktore máte zlaté ruce a jste kapacita ve svém oboru. Jste velká osobnost, která dělá lidi šťastnými. Moc Vám děkuji. Také bych chtěla poděkovat celému týmu při operaci a personálu Perfect Clinic. Děkuji za skvělou péči. S pozdravem Renata K.