Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Co o nás říkají naši pacienti

Níže uvedená jsou hodnocení pacientů, která vložili přímo na náš web. Přečtěte si ale i hodnocení našich pacientů na nezávislých portálech Google, Facebook nebo Estheticon.

Jste naším pacientem? Ohodnoťte nás zde.

 

Krátké referenceLabioplastika/maximálne spokojná

Veľmi milá a profesionálna pani doktorka, príjemný prístup pred i po operácii, s výsledkom som maximálne spokojná, som rada, že som sa dostala práve do jej rúk. Veľká vďaka !

Odborný a příjemný přístup lékařů

Na klinice jsem podstoupil dva zákroky - odstranění křečových žil u pana MUDr. Vyšohlída a operaci horních víček u pana MUDr. Kobzíka. Byl jsem překvapen příjemným a profesionálním přístupem lékařů i zdravotních sester, komfortním prostředím i kvalitou chirurgických zákroků. Jsem s výsledky velmi spokojen a kliniku mohu jen doporučit!

Splněná očekávání

Klinika předčila veškerá má očekávání. Měla jsem přirozeně strach, jako maminka dvou malých dětí mi hlavou letělo milion myšlenek, a většinou hlavně těch negativních z obavy, co všechno mě čeká. Obavy se vytratili ve chvíli, kdy jsem překročila práh kliniky v Praze.
Na recepci mě čekal jen samý úsměv, všechno papírování bez problémů, empatické dámy braly ohled na mou zbrklost a nervozitu. Když jsem byla odvedena na pokoj, hned se mě ujala neskutečně milá sestřička Zuzanka, která se o mě starala jako o vlastní, a tak to bylo celou dobu před i po operaci. Pan doktor Kobzík spolu s panem anesteziologem a celým týmem byli úžasní, bez obav jsem se svěřila do jejich rukou a dobře jsem udělala. Po operaci jsem si odpočala, dostala výborné jídlo a druhý den po vydatné snídani šla po svých domů. Se samotným výsledkem jsem opravdu moc spokojená. Po operaci jsem se šetřila, ale po čtyřech dnech jsem se cítila velice dobře a každý dnem se to zlepšovalo. Chci všem moc poděkovat, děláte svou práci s láskou, a to se hned pozná, protože ji děláte skvěle:-).

Zvětšení prsou a naprostá spokojenost

Tento víkend jsem postoupila augmentaci prsou,(zvětšení). Pan doktor Pros odvedl skvělou práci, je velice profesionální i co se týká komunikace s pacientkou. Vždy příjemný, poradí co vypadá pěkně a co ne. Ja si sama nebyla jistá velikostí, takže jsem to nechala na panu doktorovi a jsem maximálně spokojená. Velký komplinent patří i pro celý operační tým a sestřičkám na pooperačním oddělení, všichni byli velmi ochotní a přátelští. Jen tak dál, děláte to skvěle. Pan doktor Pros mi byl doporučen a jsem strašně ráda, že jsem si ho vybrala. Velké díky a komplimenty všem ❤️

Poděkování

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu doktoru V. Fikerovi za jeho vřelý přístup a precizně odvedenou práci při odstraňování mateřských znamének. Zákrok jsem nedávno podstoupila na pobočce v Liberci a jsem velmi spokojená. V případě dalších výkonů se opět obrátím s důvěrou na pana doktora!

Ochota a profesionální přístup

Dobrý večer, chtěla jsem touto cestou poděkovat za přístup a milé chování Mudr. V. Fikerovi a sestřičce Gabriele. Jsem po operaci lícní obrny v Brně a ochotně mě přijali a Mudr. Fiker mě zbavil svorek a stehů. S pozdravem Jírová

Liposukce břicha a boků předčila mé očekávání

Konzultace i samotný zákrok naprosto bez problémů, pan doktor velmi profesionální a příjemný, vše vysvětlí. Liposukce břicha a boků mi zvedla sebevědomí a nastartovala do života. Po marné snaze shodit 2 kg, jsem po operaci tak spokojená, že váha šla měsíc po zákroku o 3,5 kg dolů!!!! Zákroku jsem se dosti bála, ale nelituji. Pana doktora Fikera mohu doporučit. Velmi příjemné chování personálu v Liberci :-). Děkuji

Abdominoplastika splnila me očekávání

Podstoupila jsem abdominoplastiku a jsem moc spokojená..Mudr.Roman Kufa odvedl výbornou práci a tímto bych mu chtěla moc poděkovat. Sestřičky byly moc milé a ochotné. Perfect clinic mužů jen doporučit . Děkuji Š.

Skvělý výsledek

Byla jsem u pana doktora Ferry na operaci horních víček. Pan doktor je velmi jemný, injekce jsem vůbec necítila. Necítila jsem žádnou bolest ani po operaci. Výsledek operace je úžasný. Skvěle odvedená práce.

Maximální spokojenost

Jsem naprosto spokojená s přístupem. Výsledek je nad mé očekávání. Velké díky panu doktorovi Hirňákovi a také bych chtěla poděkovat za skvělý přístup celého personálu v Praze. Sestřičky byly báječné, obětavé a milé, což se v klasické nemocnici moc často dnes nevidí. Mockrát děkuji.

Operace prsou, MUDr. Roman Kufa

Operoval jste mě již kdysi, před 15 lety, určitě jsem nebyla jednoduchý případ, měla jsem tuberózní tvar prsou. Již tehdy jsem byla s výsledkem spokojená a hodně mi to psychicky pomohlo. ( Po dvojnásobném kojení a kapsulaci to nakonec nebylo ono, dokonce jste po operaci říkal, že byly oba původní implantáty prasklé). Ale nyní, po reoperaci jsem doslova nadšená, jak s velikostí, tvarem, přirozeným vzhledem, jizvy se také hojí dobře. Odvedl jste bezchybnou práci a já Vám za to chci alespoň touto cestou poděkovat. Jsem ráda, že jsem si opět vybrala právě Vás. Moc děkuji,

Hezký den, Ing.arch.Tereza Janků

Augmentace prsou: Krásná a sebevědomá

Odříkaného největší krajíc - říkávala babička. Plastické operace jsem vždy striktně odmítala. Ale tím jsem odmítala i ten mimořádný pocit, který jsem díky augmentaci prsou získala.

Byla jsem se svými neexistujícími prsy vždy nervózní v plavkách v bazénu s dětmi. Ve vztazích s muži se styděla a uklidňovala se, že to není to nejdůležitější. Není, ale až teď se cítím opravdu žensky. Pana doktora Hirňáka osobně velmi doporučuji. Svou práci zná a velmi ji rozumí. Měla jsem obrovský strach, ale nebyl důvod. Profesionalita a zdravý přístup, k tomu humor na úrovni a velmi kvalitně odvedená práce i pooperační péče.
Řekněte si, co chcete a dostanete to nejlepší řešení! Každá z nás může být princezna!

Labioplastika bez potíží

Před měsícem a půl jsem podstoupila operaci zmenšení malých stydkých pysků.
Operace byla úplně bez komplikací, ráno jsem přišla, po chvíli si mě odvedli na sál a za půl hodiny bylo hotovo. Nechtěla jsem celkovou anestezii, takže jsem to riskla a šlo pouze o lokální umrtvení. Bylo to maličké štípnutí při umrtvování, ale pak už jsem opravdu nic necítila a žádná bolest nepřišla.
Odjela jsem v klidu domů, vzala jsem si prášek na bolest a odpočívala. Přibližně po 3 hodinách od operace jsem si zažila fakt peklo, šíleně to pálilo/bolelo myslela jsem že se zblázním, to celé ale trvalo asi tak hodinu a potom už jsem ani žádný prášek nepotřebovala a krásně se to hojilo.
Bylo to trochu nateklé a stehy nevypadly všechny, ale po třech týdnech jsem už byla schopná aktivnějšího pohybu a po odstranění malých stehů, které nechtěly odpadnout samy už vše v naprostém pořádku a po měsíci už jsem ani nevěděla že jsem na nějaké operaci byla.
Určitě doporučuji, personál je moc milý a skvěle se o Vás postarají!

Anti-aging zákroky: Úžasný přístup a skvělý výsledek

Pred dvema dny jsem si nechala vyplnit vrasky okolo ust a nosoretni ryhy a mirne zvetsit rty a dale aplikovat vypln okolo oci. Pani doktorka byla velmi empaticka, sama navrhla kombinaci technik vyhlazeni, do niceho me nenutila, osetreni naprosto v pohode s minimem bolesti. Skvela zkusenost, oproti jinym klinikam jsem tady byla spokojena na 100 procent a rada se opet vratim, vyuzivam totiz letnich akci a slevy. A poprve jsem po zakroku bez modrin!!!

Augmentace - B-Lite MUDr. Jiří Ferra

Dobrý den pane doktore Ferra, touto cestou bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat. Dne 28.05.2018 jsem u Vás podstoupila augmentaci implantáty B-Lite.
Na konečný výsledek si ještě musím počkat, ale už nyní jsem moc spokojená. Odvedl jste krásnou práci a já jsem šťastná, že jsem si vybrala právě Vás. Jste velmi milý, optimistický, sympatický, ochotný a Váš přístup i práce jsou naprosto perfektní.
Pane doktore máte zlaté ruce a jste kapacita ve svém oboru. Jste velká osobnost, která dělá lidi šťastnými. Moc Vám děkuji. Také bych chtěla poděkovat celému týmu při operaci a personálu Perfect Clinic. Děkuji za skvělou péči. S pozdravem Renata K.

Zvětšení prsou: Splněný sen

Před téměř 4 měsíci jsem podstoupila zvětšení prsou na klinice Perfect Clinic v Praze. Operaci mi provedl pan doktor Kobzík a byla jsem s ním nesmírně spokojená.
Konzultace před operací byla super, pan doktor mi vše vysvětlil a poradil ve výběru implantátů a jejich velikostí. Po operaci jsem neměla žádné komplikace a nyní si výsledek užívám na plno! Nikdy moje prsa nebyla nějak velká, spíše jsem neměla žádná a byl pro mne problém jak ve výběru plavek, tak ve spodním prádle.
Pana doktora Kobzíka doporučuji všem svým známým, které mají stejný komplex, jako jsem měla já. Ještě jednou DĚKUJI!

Plastika ucha - nadmíru spokojená

Od malička jsem měla problémy s nošením čepic/helem/culíků či jiných účesů než rozpuštěných vlasů s ofinou jen na jednu stranu. Teď mohu bez problému nosit cokoliv a přehazovat si vlasy na jakoukoliv stranu. Jsem nadmíru spokojená a panu doktorovi a celému týmu v pražské klinice děkuji za ochotu a péči. Všem tuto kliniku mohu jen doporučit. Děkuji K.

LipoAbdominoplastila a operace horních víček

Děkuji panu doktoru Hirňákovi, u kterého jsem byla na abdominoplastice břicha s liposukcí a operaci horních víček dne 27.10.17. Splnil můj dlouholetý sen, který jsem zbytečně dlouho odkládala.
Po sundání pásu jsem byla nadšená, že je moje velké břicho pryč- nebylo ani oteklé a žádné modřiny po liposukci nebyly a bolesti nebyly moc velké. Po narkoze jsem se necítila špatně a jídlo bylo skvělé. Pooperační komplikace žádné nebyly a já se po 2,5 měsících cítím skvěle- raduji se z plochého břicha a díky operaci horních víček vypadají oči skvěle. 
Pan doktor je špičkový plastický chirurg s přátelským vystupováním , věnuje čas vašim otázkám telefonicky i emailem. Celkový dojem z pobytu v Perfect Clinic byl skvělý - přístup sestřiček, lékařů, recepčních, anesteziolog... celkově.

Konečně šťastná - Veronika - Zvětšení prsou

24.2.2017 jsem podstoupila augmentaci prsou u pana doktora Hirňáka v Praze. Pan doktor je úžasný, milý a měl pro mě pochopení, když jsem ho v den operace ještě požádala o větší implantáty (původně anatomické 280ml pod sval na 335ml).
Celý personál na klinice byl úžasně milý a přátelský, sestřička Veronika byla naprosto skvělá a já se cítila jako na báječné odpočinkové dovolené :-)! Proto mi nevadilo, že jsem byla propuštěna až o den déle, jelikož jsem v drenech měla větší množství krve. Zkontrolovat mě byl pan doktor Frajer a musím říct, že i on je naprosto úžasný a milý (dokonce jsme se i zasmáli, když jsem ,,hodnotila´´ nová prsa - ze skoro ničeho na mě koukaly krásné trojky :-)).
Nyní už jsem v pracovním procesu a těším se, až se vše krásně zahojí a já si konečně budu moci dovolit nosit i oblečení s výstřihem. Ještě jednou děkuji celé klinice a zvláště panu doktoru Hirňákovi, odvedl skvělou práci!

Labioplastika - MUDr. Paděra

Byla jsem u pana doktora Paděry na labioplastice, dnes jsou to dva měsíce od zákroku, a musím říct, že zákrok dopadl opravdu výborně. Jsem velmi ráda, že jsem tento zákrok podstoupila právě u něj...
Je to profesionál a musím říct, že výsledek předčil moje ocekávání, má velmi šikovné ruce. I když jsem se bála, jestli nepřijdu o citlivost, přece jenom je to choulostivá oblast, starosti byly zbytečné. Když to srovnám předtím a nyní, je to rozdíl k nezaplacení, nevím proč jsem na ten zákrok nešla už dříve, určite se není čeho bát. Velmi chválím práci jak sestřiček - příjemné, ochotné a neustále se usmívaly :), tak i celého personálu. Jednoznačně můžu doporučit a až se budu příště rozhodovat kam zajít na zakrok, pan Paděra jasná volba.

Operace břicha u muže - MUDr. Frajer

MUDr. Lukáš Frajer mne po předchozím okamžitém seznámení operoval výraznou břišní diastázu. Tak, jak jsem ho poznal, je nepochybně špičkový odborník ve své profesi ...
MUDr.Lukáš Frajer mne po předchozím okamžitém seznámení operovaval výraznou břišní diastázu. Tak, jak jsem ho poznal, je nepochybně špičkový odborník ve své profesi a také zejména vzácný a trpělivý člověk, jehož snahou bylo pomoci mi s odstraněním mého zdravotního problému. U jiných lékařů jsem pochopení nezřídka nenalezl. Doporučuji každému, kdo má zdravotní problém spadající do oblasti plastické chirurgie, aby se u MUDr. Lukáše Frajera objednal ke konzultaci. Karel Šíl

Operace břicha – MUDr. Frajer

Dobrý den vážený pane doktore Frajere. Prováděl jste mi velkou operaci břicha. Svěřila jsem se do Vašich rukou k mé maximální spokojenosti. Jste vynikajícím odborníkem i velkou osobností, a proto si Vás nesmírně vážím.
Váš přístup a jednání s pacienty je přímo balzám na duši. Za to vše Vám moc a moc děkuji a přeji Vám hodně úspěchů pracovních i v osobním životě. Můj dík patří i všem, kteří Vám při operaci asistovali. Zdeňka B.

Operace očních víček – dr. Hirňák

Dobrý den, dne 21. 7. 2011 jsem na Vaší klinice podstoupila operaci očních víček.
Mé obavy z této operace a jejího samotného průběhu ze mě opadly již při příchodu na recepci Vaší kliniky. Velmi profesionální a příjemné vystupování celého personálu mě příjemně překvapilo. Během samotné operace, jsem necítila k mému překvapení vůbec žádnou bolest. Ani po operačním zákroku nenastaly žádné pooperační komplikace ani bolesti spojené s touto operací.
Jelikož jsem z Ostravy, stehy jsem byla odstranit po 7 dnech v chirurgické ambulanci Ostravské nemocnice, kde byli velmi překvapeni, že po tak krátké době je operační rána klidná, zhojená, bez modřin a že zákrok byl proveden na velmi profesionální úrovni.
Tímto bych chtěla moc poděkovat především MUDr. Jaroslavu Hirňákovi za velmi profesionální a lidský přístup k pacientům a celému personálu vaší kliniky. Ostatním váhavým pacientkám mohu vaší kliniku jen doporučit. S přáním mnoho pracovních úspěchů, Jindřiška D. Ostrava.

Pseudogynekomastie – dr. Kufa a dr. Hirňák

Dobrý den, Dobrý den pane doktore Kufo, dne 2. 9. 2011 jsem na Vaši klinice podstoupil operaci pseudogynekomastie, kterou vedl pan MUDr. Jaroslav Hirňák a chtěl bych prostřednictvím toho emailu i Vám jako vedoucímu lékaři kliniky moc poděkovat za špičkovou zdravotní péči.
Pobyt na Vaši klinice zcela předčil mé očekávání ve velmi pozitivním smyslu a mohu hodnotit jen jediným slovem, a to LUXUS. Pocházím z moravskoslezského kraje a jsem teď velice rád a nadšen zároveň, že jsem upřednostnil Vaši kliniku. Vůbec jsem se necítil jako v nějakém lékařském zařízení, ale spíše mi to připadalo, že jsem si vyrazil na výlet do Prahy spojený s noclehem v okruhu velice dobrých známých. Velice příjemný personál na recepci. Co se týká pana MUDr. Jaroslava Hirňáka tak dle mého názoru obrovská kapacita v oboru a velice příjemný, milý, šarmantí a sympatický muž. Sesterský personál na mne působil přímo andělsky. Anesteziolog pan MUDr. Miroslav Hanák také obrovský sympaťák a má první zkušenost z celkové anestezie byla taková, že hodinu po probuzení jsem mohl doslova hory přenášet v jaké pohodě jsem se cítil. Tudíž svou práci odvedl přímo famózně! Chtěl bych tímto moc poděkovat i za Váš osobní zájem, kdy jste mne osobně navštívil na pokoji s dotazem jestli mi nic nechybí a jestli je v mém případě vše v pořádku. Věřte, že jsem v tu chvíli nebyl skoro schopen ani slova, když jste otevřel dveře pokoje a objevil jste se v nich Vy osobně. Do té doby jsem Vás znal jen z videí a prostřednictvím médií a věřte, že to byla pro mne obrovská čest se s Vámi setkat osobně.
Buďte ujištěn, že po mé osobní zkušenosti se zákrokem na Vaši klinice Vás a Vaše kolegy budu doporučovat, kdykoliv to bude jen možné a to nejen v okruhu mých přátel a známých. Přeji Vám mnoho úspěchů jak v osobním tak i profesním životě a zároveň přeji mnoho spokojených klientek a klientů. S pozdravem Váš spokojený klient Oto Grygar

Augmentace – dr. Hirňák

Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Hirňákovi. V červenci jsem u něho podstoupila augmentaci prsou. Byla jsem s panem doktorem nesmírně spokojená, nejen s jeho ochotou a lidským, milým jednáním, ale především s jeho vynikající prací, neboť jeho výsledek stojí za to. Doporučila mi ho jedna moje známá,která u něho byla na operaci před rokem. Měla pravdu,když mi říkala,že je to velice šikovný doktor. Ještě jednou Vám pane doktore moc a moc děkuji,a přeji Vám hodně spokojených pacientek. S pozdravem Marie

Rekonstrukce prsu – paní R., Česká republika

Před pár lety mě postihla rakovina prsu a o levý prs jsem přišla. Nebyla to zrovna příjemná zkušenost a i když jsem to docela „ve zdraví" přežila, začala mě deptat zdánlivě nepodstatná záležitost: asymetrie. Pan doktor Kufa nejen že tento problém vyřešil, ještě se s spolu s panem doktorem Frajerem o mě moc hezky starali. Operace to byla určitě dost náročná, pro ně i pro mě.
Ale výsledek předčil očekávání, tedy alespoň moje. Když jsem šla o půl roku později na kontrolu na mamograf, donutili mě tam nechat zkontrolovat i levý prs, přestože jsem se je snažila přesvědčit, že je to vlastně břicho. Z toho mi totiž pan doktor Kufa prs „ušil." Moc děkuju, život je teď o hodně radostnější. Naďa R., Praha

Operace prsou – paní Týna, Česká republika

Vážený pane doktore, v sobotu jsem u Vás byla na augmentaci a chci Vám strasně moc poděkovat. Dneska jsem prsa poprvé viděla a úplně jsem koukala, jak pěkná jste je udělal.
Jste hotový kouzelník. Opravdu jste velmi šikovný a já jsem ráda, že jsem byla právě u Vás. Ani nevíte, jak pěkně se cítím. I když to bolí, tak jsem štastná a to jenom díky Vám. Nejradši bych Vás zulíbala od hlavy až k patě. Zatím je vše bez komplikací, na kontrolu mám přijít 28.10. ráno po osmé, sice nebudete mít moc času, ale chápu, že jste velmi vytížený, takže jsem ráda i za těch pár minut. Ještě jednou Vám moc děkuji. S pozdravem Týna

Operace prsou – paní Simona, Česká republika

Touto cestou bych se chtěla podělit o moje zkušenosti s Perfect clinic Romana Kufy. Před 4 lety jsem podstoupila operaci zvětšení prsou u Mudr Kufy, tenkrát ještě pracoval na jiném pracovišti.
Komunikace s ním byla vždy velice příjemná a výsledek vynikající. Po 4 letech jsem se rozhodla znovu pro zvětšení prsou, chtěla jsem prsa větší, opět jsem se obrátila na pana doktora Kufu. Jelikož v době kdy jsem měla zájem o operaci byl v zahraničí, doporučil mi svého kolegu Mudr Jiřího Paděru. Ten odvedl opět výbornou práci, vyšel mi se vším maximálně vstříc, jak s velikostí implantátu, termínem i hodinou operace. Jsem moc spokojená a své známé a přátelé posílám jedině zpět na Perfect Clinik. Jak jsem zmínila mám již dvojí zkušenost a tým lékařů a sester je zde naprosto perfektní, a hlavně přístup je zde lidský.
Takže touto cestou ještě jednou děkuji. Simona Č. Chrudim

Operace prsou, zvětšení – paní Světlana, Česká republika

Jmenuji se Světlana a nedávno jsem podstoupila plastickou operaci prsou u pana doktora Kufy. Chtěla bych ho doporučit všem pacientkám, které si přejí na sobě něco změnit a právě nyní hledají vhodného odborníka.
Bez obav se mu můžete svěřit se svým trápením a on vám navrhne nejvhodnější řešení a vše vám při konzultaci dokonale vysvětlí. Mnoho z vás se totiž trápí zbytečně, většinu problémů dokáže vyřešit plastická chirurgie, pokud jsou vaše představy reálné, jako to bylo v mém případě.
Jsem velmi ráda, že jsem si pana doktora Kufu vybrala,protože splnil má očekávání a s výsledkem operace jsem velmi spokojená. Získal si mě svým příjemným vystupováním a profesionálním jednáním. Je to odborník na svém místě, má zlaté ruce a svou práci dělá výborně. Díky panu doktorovi jsem teď šťastnější, splnil mi sen mít pěkná pevná prsa a jsem mu za to velmi vděčná. Příjemně mě překvapilo hezké prostředí kliniky, která je dobře vybavená a cítila jsem se zde velmi dobře, protože se o mě nepřetržitě staraly milé a ochotné sestřičky, které mi pomohly se vším co jsem potřebovala, proto na pobyt na klinice ráda vzpomínám.

Operace zmenšení prsou – paní Lucie, Česká republika

Dobrý den pane doktore Kufo, chtěla jsem Vám mockrát poděkovat za skvěle odvedenou práci.
3.4. jsem byla u Vás na zmenšení prsou. Prsa vypadají úplně super, nepamatuju si, ze by kdy vypadaly tak krásně :) a to jen díky Vám!
Jizvy se hojí báječně (na pravém prsu už místy ani nejsou vidět), používám jojobový a levandulový olej na masáže, vřele doporučuji všem ostatním!! Tým sestřiček, který o mě pečoval.....ty holky jsou vážně andělé!!! Lépe jste si vybrat nemohl. Tak obětavé, milé a usměvavé sestřičky jsem osobně nikde neviděla a všichni Vám je můžou závidět!!
Takže Vám všem ještě jednou moc a moc děkuju!!! Přeju pevnou ruku u dalších operací. Mějte se krásně. Lucie Kazíková - z Třince