Klinika Perfect Clinic má od 21. 7. do 8. 8. zavřeno. Vaše poptávky a e-maily zpracováváme i nadále. Recepce je tel. dostupná denně, Po-Pá 8.00-12.00.

Video konzultace
Sjednat konzultaci / Napište nám
Zavolejte nám

Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Hodnocení na nezávislých portálech

Další hodnocení

Elizabeth Lore: Reoperace a modelace prsou

Modelace prsou (zpevnění prsou)

Blogerka Elizabeth Lore a její zkušenost s modelací prsou v Perfect Clinic.

Když plastika prsou vyléčí duši

Zmenšení prsou, MUDr. Lukáš Frajer

Chtěla bych tímto poděkovat z celého srdce všem pracovnicím a pracovníkům vaší kliniky. Dcera měla dlouhá léta po hormonální léčbě gigantická prsa, spadlá na břicho. Měla z toho skoliozu, bolesti zad, ale hlavním problémem byla psychika - pocity méněcennosti, stud. Chodila i v parném létě zabalená do několika vrstev oblečení, do plavek se nesvlékla nikdy a nikde. Přemluvila jsem ji, aby podstoupila operaci, což se mi po dlouhém roce podařilo. Pak jsem hledala, kde by byl zákrok nejlepší - mám jedinou dceru a nikoho jiného na celém světě. Byla jsem i v několika soukromých klinikách, ale většinou se mi nelíbil přístup ke klientům (Emauzy a j.). Pak jsem se dozvěděla o MUDr Frajerovi a tak jsem vypátrala vaši kliniku.

Ambulantní liposukce přístrojem Body jet

Water jet liposukce - Body jet, MUDr. Roman Kufa

Před více než půl rokem jsem podstoupila na klinice Perfect Clinic v Praze ambulantní liposukci břicha a stehen za pomocí přístroje BODY JET. Jako zdravotní sestra jsem byla velice mile překvapena profesionálním a milým přístupem personálu na klinice.

Operace očních horních víček, J. Hirňák

Operace dolních víček, MUDr. Jaroslav Hirňák

Dne 19. 6. 2019 jsem na liberecké pobočce podstoupila operaci očních víček u MUDr. Jaroslava Hirňáka.

Operace víček: MUDr. Paděra dosáhl toho, co jsem si přála

Operace horních víček, MUDr. Jiří Paděra

Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Jiřímu Paděrovi a celému zdravotnímu personálu Perfect Clinic, za profesionální a dobrosrdečný přístup, péči a pocit výjimečnosti. Dlouhá a náročná léčba mé komplikované rakoviny byla úspěšná. Zanechala však hluboké vrásky, a tak ke svým pětapadesátým narozeninám jsem se rozhodla podstoupit korekci převislých očních víček.

Operace očních víček - MUDr. Paděra

Operace horních víček, MUDr. Jiří Paděra

Převislá víčka mě trápila poměrně dlouho, přišlo mi ale nepatřičné, abych ve věku s trojkou na začátku řešila korekci.

Modelace prsů, MUDr. Jiří Paděra

Modelace prsou (zpevnění prsou), MUDr. Jiří Paděra

Fotografie spokojené německé pacientky po modelaci prsou od MUDr. Paděry v říjnu 2017.

Co umí Aptos niťový lifting?

Lifting nitěmi APTOS, MUDr. Věra Terzijská

Sledujte příběh čtenářky Bety.cz

Klientka Perfect Clinic o laserové epilaci a korekci žilek

Laserová epilace, MUDr. Lukáš Frajer

O laserové epilaci jsem v poslední době přemýšlela mockrát, ale vždy mě napadala myšlenka: Opravdu to na mé silné černé chloupky bude fungovat? A fungovalo!

Reaugmentace po ablaci prsů

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Roman Kufa

B–Lite implantát vyřešil původní nepěkné vrásnění. Konzistence silikonu dokáže udržet kýžený tvar.

Augmentace prsou - cítím se lépe

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Jaroslav Hirňák

Dobrý den. Chtěla bych se s Vámi se všemi podělit o to, proč jsem se rozhodla pro tento zákrok, proč v Praze a právě u tohoto lékaře. Nyní mi je 20 let a zákrok jsem podstoupila 5.1.2018 u MUDr. Jaroslava Hirňáka.

Janine Lewisová - plastika nosu

Plastika nosu (Rhinoplastika), MUDr. Roman Kufa

Známá německá fitness modelka Janine Lewisová byla tak dlouho nespokojená se svým nosem, až se rozhodla změnit svůj život a podstoupit plastickou operaci. Rozhodla se svěřit svůj obličej do rukou MUDr. Romana Kufy z Perfect Clinic v Praze.

Abdominoplastika: Mám krásné ploché bříško

Abdominoplastika (Plastika břicha), MUDr. Pavel Kobzík

Jsem 3 týdny po abdominoplastice, operované MUDr. Pavlem Kobzíkem v Brně.

Zvětšení prsou - Zuzi

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Pavel Kobzík

Mé velké přání bylo mít po dětech opět pevná prsa.

Michaela Mašková - módní návrhářka značky M.E.G

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Zdeněk Pros

Prsa jsem si přála již mnoho let, jen jsem hledala profíka mezi profíkama... Na doporučení mé dobré přítelkyně Zorky Hejdové jsem se rozhodla svěřit se do rukou nejlepšímu doktorovi na světě panu Prosovi.

Hanka Kynychová zázračně omládla!

Kyselina hyaluronová - injekční výplně, MUDr. Roman Kufa

Hanka Kynychová, nejznámější česká cvičitelka aerobiku a propagátorka zdravého životního stylu, se podruhé svěřila do rukou plastického chirurga Romana Kufy! Poprvé to bylo v roce 2013, kdy si v pražské Perfect Clinic nechala zvětšit a pozvednout prsa kvůli mladistvému dekoltu, a nyní se v těch samých rukách zbavila vrásek v obličeji.

Cesta Terezy Mátlové za rovným nosíkem

Plastika nosu (Rhinoplastika), MUDr. Roman Kufa

Zpěvačka – operní pěvkyně Tereza Mátlová a manželka producenta Františka Janečka se po letech váhání odhodlala podstoupit plastickou operaci nosu u doktora Kufy v Perfect Clinic.

Vlaďka Erbová – modelace prsou s implantátem, MUDr. Roman Kufa

Modelace prsou (zpevnění prsou), MUDr. Roman Kufa

Velmi ráda bych poděkovala celému týmu kliniky Perfect Clinic, hlavně panu doktorovi Kufovi, kterého jsem oslovila po nevydařené operaci zmenšení prsou.

Petra Janů – operace prsou MUDr. Zdeněk Pros

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Zdeněk Pros

Zpěvačka a několinásobná Zlatá Slavice, Petra Janů, se rozhodla své dokonalé postavě přece jen maličko pomoci skalpelem. Ve svých 61 letech si u dr. Prose nechala vyplnit a pozvednout prsa.

Poděkování dr. Prosovi a klinice - paní Michaela

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Zdeněk Pros

Ve čtvrtek 11. 2. 2010 jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Prose.

Poděkování Dr. Hirňákovi – abdominoplastika

Abdominoplastika (Plastika břicha), MUDr. Jaroslav Hirňák

Jmenuji se Radka a je mi 34 let. Vždy jsem bývala štíhlá a váhu si stále udržovala. Bohužel jsem od 15- ti let brala různé hormony kvůli gynekologickým problémům a to se za několik let projevilo tím, že jsem po další takové léčbě v roce 2002 přibrala během 10- ti měsíců 43 kilo. Bylo to šílené, nemohla jsem si oblíknout ani ponožku. :-( Většina kil se mi "vrazila" právě do břicha a do prsou. Zhubnout jsem ale nedokázala.

Augmentace prsou – dr. Hirňák

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Jaroslav Hirňák

Vážený pane doktore, chtěla bych Vám touto cestou moc a moc poděkovat za skvěle provedenou operaci augmentace prsou i za vzornou péči před i po operaci.
Myslím, že žena, která se rozhodne pro plastickou operaci, má pouze jeden jediný, ale zato velmi důležitý úkol. Tím úkolem je vybrat si toho pravého lékaře. A tento úkol jsem naštěstí zvládla na výbornou.Krátké referenceVelká spokojenost - horní víčka

Operace horních víček, MUDr. Petra Moravcová

Rád bych poděkoval a vyjádřil spokojenost s prací celého týmu Perfect clinic, hlavně s prací paní doktorky Moravcové. Paní doktorka velmi dobře posoudila mou situaci, a odvedla perfektní práci. Během zákroku byla milá, vtipná, bezprostřední, stejně tak asistentka. Samozřejmě že jsem byl nervozní, ale díky profesionalitě i lidskosti, jsme to spolu zvládli :). Výsledek je naprosto v pořádku. Má zkušenost je 100% pozitivní.

Labioplastika/maximálne spokojná

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika), MUDr. Petra Moravcová

Veľmi milá a profesionálna pani doktorka, príjemný prístup pred i po operácii, s výsledkom som maximálne spokojná, som rada, že som sa dostala práve do jej rúk. Veľká vďaka !

Odborný a příjemný přístup lékařů

Křečové žíly a jejich odstranění, MUDr. Radek Vyšohlíd

Na klinice jsem podstoupil dva zákroky - odstranění křečových žil u pana MUDr. Vyšohlída a operaci horních víček u pana MUDr. Kobzíka. Byl jsem překvapen příjemným a profesionálním přístupem lékařů i zdravotních sester, komfortním prostředím i kvalitou chirurgických zákroků. Jsem s výsledky velmi spokojen a kliniku mohu jen doporučit!

Splněná očekávání

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Pavel Kobzík

Klinika předčila veškerá má očekávání. Měla jsem přirozeně strach, jako maminka dvou malých dětí mi hlavou letělo milion myšlenek, a většinou hlavně těch negativních z obavy, co všechno mě čeká. Obavy se vytratili ve chvíli, kdy jsem překročila práh kliniky v Praze.
Na recepci mě čekal jen samý úsměv, všechno papírování bez problémů, empatické dámy braly ohled na mou zbrklost a nervozitu. Když jsem byla odvedena na pokoj, hned se mě ujala neskutečně milá sestřička Zuzanka, která se o mě starala jako o vlastní, a tak to bylo celou dobu před i po operaci. Pan doktor Kobzík spolu s panem anesteziologem a celým týmem byli úžasní, bez obav jsem se svěřila do jejich rukou a dobře jsem udělala. Po operaci jsem si odpočala, dostala výborné jídlo a druhý den po vydatné snídani šla po svých domů. Se samotným výsledkem jsem opravdu moc spokojená. Po operaci jsem se šetřila, ale po čtyřech dnech jsem se cítila velice dobře a každý dnem se to zlepšovalo. Chci všem moc poděkovat, děláte svou práci s láskou, a to se hned pozná, protože ji děláte skvěle:-).

Zvětšení prsou a naprostá spokojenost

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Zdeněk Pros

Tento víkend jsem postoupila augmentaci prsou,(zvětšení). Pan doktor Pros odvedl skvělou práci, je velice profesionální i co se týká komunikace s pacientkou. Vždy příjemný, poradí co vypadá pěkně a co ne. Ja si sama nebyla jistá velikostí, takže jsem to nechala na panu doktorovi a jsem maximálně spokojená. Velký komplinent patří i pro celý operační tým a sestřičkám na pooperačním oddělení, všichni byli velmi ochotní a přátelští. Jen tak dál, děláte to skvěle. Pan doktor Pros mi byl doporučen a jsem strašně ráda, že jsem si ho vybrala. Velké díky a komplimenty všem ❤️

Som nadšená

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika), MUDr. Petra Moravcová

Pani doktorka Moravcová je skvelá po všetkých stránkach. Veľmi príjemná, všetko vysvetlí. Samotná operácia i pooperačná starostlivosť na výbornú, mňa osobne to vôbec nebolelo, krásne sa hojilo a s výsledkom som maximálne spokojná, jak po komfortnej, tak po estetickej stránke. Ďakujem veľmi pekne!

Poděkování

Chirurgické odstranění znamének, kožních výrůstků, MUDr. Viktor Fiker

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu doktoru V. Fikerovi za jeho vřelý přístup a precizně odvedenou práci při odstraňování mateřských znamének. Zákrok jsem nedávno podstoupila na pobočce v Liberci a jsem velmi spokojená. V případě dalších výkonů se opět obrátím s důvěrou na pana doktora!

Ochota a profesionální přístup

MUDr. Viktor Fiker

Dobrý večer, chtěla jsem touto cestou poděkovat za přístup a milé chování Mudr. V. Fikerovi a sestřičce Gabriele. Jsem po operaci lícní obrny v Brně a ochotně mě přijali a Mudr. Fiker mě zbavil svorek a stehů. S pozdravem Jírová

Liposukce břicha a boků předčila mé očekávání

Liposukce břicha, MUDr. Jakub Miletín

Konzultace i samotný zákrok naprosto bez problémů, pan doktor velmi profesionální a příjemný, vše vysvětlí. Liposukce břicha a boků mi zvedla sebevědomí a nastartovala do života. Po marné snaze shodit 2 kg, jsem po operaci tak spokojená, že váha šla měsíc po zákroku o 3,5 kg dolů!!!! Zákroku jsem se dosti bála, ale nelituji. Pana doktora Fikera mohu doporučit. Velmi příjemné chování personálu v Liberci :-). Děkuji

Abdominoplastika splnila me očekávání

Abdominoplastika (Plastika břicha), MUDr. Roman Kufa

Podstoupila jsem abdominoplastiku a jsem moc spokojená..Mudr.Roman Kufa odvedl výbornou práci a tímto bych mu chtěla moc poděkovat. Sestřičky byly moc milé a ochotné. Perfect clinic mužů jen doporučit . Děkuji Š.

Skvělý výsledek

Operace horních víček, MUDr. Jiří Ferra

Byla jsem u pana doktora Ferry na operaci horních víček. Pan doktor je velmi jemný, injekce jsem vůbec necítila. Necítila jsem žádnou bolest ani po operaci. Výsledek operace je úžasný. Skvěle odvedená práce.

Maximální spokojenost

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Jaroslav Hirňák

Jsem naprosto spokojená s přístupem. Výsledek je nad mé očekávání. Velké díky panu doktorovi Hirňákovi a také bych chtěla poděkovat za skvělý přístup celého personálu v Praze. Sestřičky byly báječné, obětavé a milé, což se v klasické nemocnici moc často dnes nevidí. Mockrát děkuji.

Operace prsou, MUDr. Roman Kufa

Modelace prsou (zpevnění prsou), MUDr. Roman Kufa

Operoval jste mě již kdysi, před 15 lety, určitě jsem nebyla jednoduchý případ, měla jsem tuberózní tvar prsou. Již tehdy jsem byla s výsledkem spokojená a hodně mi to psychicky pomohlo. ( Po dvojnásobném kojení a kapsulaci to nakonec nebylo ono, dokonce jste po operaci říkal, že byly oba původní implantáty prasklé). Ale nyní, po reoperaci jsem doslova nadšená, jak s velikostí, tvarem, přirozeným vzhledem, jizvy se také hojí dobře. Odvedl jste bezchybnou práci a já Vám za to chci alespoň touto cestou poděkovat. Jsem ráda, že jsem si opět vybrala právě Vás. Moc děkuji,

Hezký den, Ing.arch.Tereza Janků

Augmentace prsou: Krásná a sebevědomá

Zvětšení prsou (Augmentace)

Odříkaného největší krajíc - říkávala babička. Plastické operace jsem vždy striktně odmítala. Ale tím jsem odmítala i ten mimořádný pocit, který jsem díky augmentaci prsou získala.

Byla jsem se svými neexistujícími prsy vždy nervózní v plavkách v bazénu s dětmi. Ve vztazích s muži se styděla a uklidňovala se, že to není to nejdůležitější. Není, ale až teď se cítím opravdu žensky. Pana doktora Hirňáka osobně velmi doporučuji. Svou práci zná a velmi ji rozumí. Měla jsem obrovský strach, ale nebyl důvod. Profesionalita a zdravý přístup, k tomu humor na úrovni a velmi kvalitně odvedená práce i pooperační péče.
Řekněte si, co chcete a dostanete to nejlepší řešení! Každá z nás může být princezna!

Operace horních víček splnila mé přání nad očekávání

Operace horních víček

Dobrý den, chci poděkovat paní Dr. Moravcové za vynikající práci a osobní přístup. Je velmi milá a skutečný odborník na svém místě.
Jsem velice spokojená s výsledkem operace a i během operace. Musím též pochválit tým sestřiček je vidět že jsou opravdu sehraní. Na sále během operace vládla velmi příjemná atmosféra. Výsledek práce a přístup paní doktorky mi dodal odvahu podstoupit další zákrok , tentokrát facelift. Lituji jen jednoho že jsem se nerozhodla již dříve.
Můj dík patří i pracovníkům recepce i jejich přístup a péče je profesionální. Mohu skvěle doporučit. Do nového roku přeji jen samé úspěchy. Ještě jednou mé velké díky Eva

Labioplastika bez potíží

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Před měsícem a půl jsem podstoupila operaci zmenšení malých stydkých pysků.
Operace byla úplně bez komplikací, ráno jsem přišla, po chvíli si mě odvedli na sál a za půl hodiny bylo hotovo. Nechtěla jsem celkovou anestezii, takže jsem to riskla a šlo pouze o lokální umrtvení. Bylo to maličké štípnutí při umrtvování, ale pak už jsem opravdu nic necítila a žádná bolest nepřišla.
Odjela jsem v klidu domů, vzala jsem si prášek na bolest a odpočívala. Přibližně po 3 hodinách od operace jsem si zažila fakt peklo, šíleně to pálilo/bolelo myslela jsem že se zblázním, to celé ale trvalo asi tak hodinu a potom už jsem ani žádný prášek nepotřebovala a krásně se to hojilo.
Bylo to trochu nateklé a stehy nevypadly všechny, ale po třech týdnech jsem už byla schopná aktivnějšího pohybu a po odstranění malých stehů, které nechtěly odpadnout samy už vše v naprostém pořádku a po měsíci už jsem ani nevěděla že jsem na nějaké operaci byla.
Určitě doporučuji, personál je moc milý a skvěle se o Vás postarají!

Anti-aging zákroky: Úžasný přístup a skvělý výsledek

Injekční výplně

Pred dvema dny jsem si nechala vyplnit vrasky okolo ust a nosoretni ryhy a mirne zvetsit rty a dale aplikovat vypln okolo oci. Pani doktorka byla velmi empaticka, sama navrhla kombinaci technik vyhlazeni, do niceho me nenutila, osetreni naprosto v pohode s minimem bolesti. Skvela zkusenost, oproti jinym klinikam jsem tady byla spokojena na 100 procent a rada se opet vratim, vyuzivam totiz letnich akci a slevy. A poprve jsem po zakroku bez modrin!!!

Augmentace - B-Lite MUDr. Jiří Ferra

Zvětšení prsou (Augmentace)

Dobrý den pane doktore Ferra, touto cestou bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat. Dne 28.05.2018 jsem u Vás podstoupila augmentaci implantáty B-Lite.
Na konečný výsledek si ještě musím počkat, ale už nyní jsem moc spokojená. Odvedl jste krásnou práci a já jsem šťastná, že jsem si vybrala právě Vás. Jste velmi milý, optimistický, sympatický, ochotný a Váš přístup i práce jsou naprosto perfektní.
Pane doktore máte zlaté ruce a jste kapacita ve svém oboru. Jste velká osobnost, která dělá lidi šťastnými. Moc Vám děkuji. Také bych chtěla poděkovat celému týmu při operaci a personálu Perfect Clinic. Děkuji za skvělou péči. S pozdravem Renata K.

Zvětšení prsou: Splněný sen

Zvětšení prsou (Augmentace)

Před téměř 4 měsíci jsem podstoupila zvětšení prsou na klinice Perfect Clinic v Praze. Operaci mi provedl pan doktor Kobzík a byla jsem s ním nesmírně spokojená.
Konzultace před operací byla super, pan doktor mi vše vysvětlil a poradil ve výběru implantátů a jejich velikostí. Po operaci jsem neměla žádné komplikace a nyní si výsledek užívám na plno! Nikdy moje prsa nebyla nějak velká, spíše jsem neměla žádná a byl pro mne problém jak ve výběru plavek, tak ve spodním prádle.
Pana doktora Kobzíka doporučuji všem svým známým, které mají stejný komplex, jako jsem měla já. Ještě jednou DĚKUJI!

Plastika ucha - nadmíru spokojená

Plastika uší (Otoplastika)

Od malička jsem měla problémy s nošením čepic/helem/culíků či jiných účesů než rozpuštěných vlasů s ofinou jen na jednu stranu. Teď mohu bez problému nosit cokoliv a přehazovat si vlasy na jakoukoliv stranu. Jsem nadmíru spokojená a panu doktorovi a celému týmu v pražské klinice děkuji za ochotu a péči. Všem tuto kliniku mohu jen doporučit. Děkuji K.

LipoAbdominoplastila a operace horních víček

Operace horních víček, MUDr. Jaroslav Hirňák

Děkuji panu doktoru Hirňákovi, u kterého jsem byla na abdominoplastice břicha s liposukcí a operaci horních víček dne 27.10.17. Splnil můj dlouholetý sen, který jsem zbytečně dlouho odkládala.
Po sundání pásu jsem byla nadšená, že je moje velké břicho pryč- nebylo ani oteklé a žádné modřiny po liposukci nebyly a bolesti nebyly moc velké. Po narkoze jsem se necítila špatně a jídlo bylo skvělé. Pooperační komplikace žádné nebyly a já se po 2,5 měsících cítím skvěle- raduji se z plochého břicha a díky operaci horních víček vypadají oči skvěle. 
Pan doktor je špičkový plastický chirurg s přátelským vystupováním , věnuje čas vašim otázkám telefonicky i emailem. Celkový dojem z pobytu v Perfect Clinic byl skvělý - přístup sestřiček, lékařů, recepčních, anesteziolog... celkově.

Konečně šťastná - Veronika - Zvětšení prsou

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Jaroslav Hirňák

24.2.2017 jsem podstoupila augmentaci prsou u pana doktora Hirňáka v Praze. Pan doktor je úžasný, milý a měl pro mě pochopení, když jsem ho v den operace ještě požádala o větší implantáty (původně anatomické 280ml pod sval na 335ml).
Celý personál na klinice byl úžasně milý a přátelský, sestřička Veronika byla naprosto skvělá a já se cítila jako na báječné odpočinkové dovolené :-)! Proto mi nevadilo, že jsem byla propuštěna až o den déle, jelikož jsem v drenech měla větší množství krve. Zkontrolovat mě byl pan doktor Frajer a musím říct, že i on je naprosto úžasný a milý (dokonce jsme se i zasmáli, když jsem ,,hodnotila´´ nová prsa - ze skoro ničeho na mě koukaly krásné trojky :-)).
Nyní už jsem v pracovním procesu a těším se, až se vše krásně zahojí a já si konečně budu moci dovolit nosit i oblečení s výstřihem. Ještě jednou děkuji celé klinice a zvláště panu doktoru Hirňákovi, odvedl skvělou práci!

Labioplastika - MUDr. Paděra

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika), MUDr. Jiří Paděra

Byla jsem u pana doktora Paděry na labioplastice, dnes jsou to dva měsíce od zákroku, a musím říct, že zákrok dopadl opravdu výborně. Jsem velmi ráda, že jsem tento zákrok podstoupila právě u něj...
Je to profesionál a musím říct, že výsledek předčil moje ocekávání, má velmi šikovné ruce. I když jsem se bála, jestli nepřijdu o citlivost, přece jenom je to choulostivá oblast, starosti byly zbytečné. Když to srovnám předtím a nyní, je to rozdíl k nezaplacení, nevím proč jsem na ten zákrok nešla už dříve, určite se není čeho bát. Velmi chválím práci jak sestřiček - příjemné, ochotné a neustále se usmívaly :), tak i celého personálu. Jednoznačně můžu doporučit a až se budu příště rozhodovat kam zajít na zakrok, pan Paděra jasná volba.

Operace břicha u muže - MUDr. Frajer

Abdominoplastika (Plastika břicha), MUDr. Lukáš Frajer

MUDr. Lukáš Frajer mne po předchozím okamžitém seznámení operoval výraznou břišní diastázu. Tak, jak jsem ho poznal, je nepochybně špičkový odborník ve své profesi ...
MUDr.Lukáš Frajer mne po předchozím okamžitém seznámení operovaval výraznou břišní diastázu. Tak, jak jsem ho poznal, je nepochybně špičkový odborník ve své profesi a také zejména vzácný a trpělivý člověk, jehož snahou bylo pomoci mi s odstraněním mého zdravotního problému. U jiných lékařů jsem pochopení nezřídka nenalezl. Doporučuji každému, kdo má zdravotní problém spadající do oblasti plastické chirurgie, aby se u MUDr. Lukáše Frajera objednal ke konzultaci. Karel Šíl

Operace břicha – MUDr. Frajer

Abdominoplastika (Plastika břicha), MUDr. Lukáš Frajer

Dobrý den vážený pane doktore Frajere. Prováděl jste mi velkou operaci břicha. Svěřila jsem se do Vašich rukou k mé maximální spokojenosti. Jste vynikajícím odborníkem i velkou osobností, a proto si Vás nesmírně vážím.
Váš přístup a jednání s pacienty je přímo balzám na duši. Za to vše Vám moc a moc děkuji a přeji Vám hodně úspěchů pracovních i v osobním životě. Můj dík patří i všem, kteří Vám při operaci asistovali. Zdeňka B.

Operace očních víček – dr. Hirňák

Operace očních víček (Blefaroplastika), MUDr. Jaroslav Hirňák

Dobrý den, dne 21. 7. 2011 jsem na Vaší klinice podstoupila operaci očních víček.
Mé obavy z této operace a jejího samotného průběhu ze mě opadly již při příchodu na recepci Vaší kliniky. Velmi profesionální a příjemné vystupování celého personálu mě příjemně překvapilo. Během samotné operace, jsem necítila k mému překvapení vůbec žádnou bolest. Ani po operačním zákroku nenastaly žádné pooperační komplikace ani bolesti spojené s touto operací.
Jelikož jsem z Ostravy, stehy jsem byla odstranit po 7 dnech v chirurgické ambulanci Ostravské nemocnice, kde byli velmi překvapeni, že po tak krátké době je operační rána klidná, zhojená, bez modřin a že zákrok byl proveden na velmi profesionální úrovni.
Tímto bych chtěla moc poděkovat především MUDr. Jaroslavu Hirňákovi za velmi profesionální a lidský přístup k pacientům a celému personálu vaší kliniky. Ostatním váhavým pacientkám mohu vaší kliniku jen doporučit. S přáním mnoho pracovních úspěchů, Jindřiška D. Ostrava.

Pseudogynekomastie – dr. Kufa a dr. Hirňák

Operace gynekomastie, MUDr. Roman Kufa

Dobrý den, Dobrý den pane doktore Kufo, dne 2. 9. 2011 jsem na Vaši klinice podstoupil operaci pseudogynekomastie, kterou vedl pan MUDr. Jaroslav Hirňák a chtěl bych prostřednictvím toho emailu i Vám jako vedoucímu lékaři kliniky moc poděkovat za špičkovou zdravotní péči.
Pobyt na Vaši klinice zcela předčil mé očekávání ve velmi pozitivním smyslu a mohu hodnotit jen jediným slovem, a to LUXUS. Pocházím z moravskoslezského kraje a jsem teď velice rád a nadšen zároveň, že jsem upřednostnil Vaši kliniku. Vůbec jsem se necítil jako v nějakém lékařském zařízení, ale spíše mi to připadalo, že jsem si vyrazil na výlet do Prahy spojený s noclehem v okruhu velice dobrých známých. Velice příjemný personál na recepci. Co se týká pana MUDr. Jaroslava Hirňáka tak dle mého názoru obrovská kapacita v oboru a velice příjemný, milý, šarmantí a sympatický muž. Sesterský personál na mne působil přímo andělsky. Anesteziolog pan MUDr. Miroslav Hanák také obrovský sympaťák a má první zkušenost z celkové anestezie byla taková, že hodinu po probuzení jsem mohl doslova hory přenášet v jaké pohodě jsem se cítil. Tudíž svou práci odvedl přímo famózně! Chtěl bych tímto moc poděkovat i za Váš osobní zájem, kdy jste mne osobně navštívil na pokoji s dotazem jestli mi nic nechybí a jestli je v mém případě vše v pořádku. Věřte, že jsem v tu chvíli nebyl skoro schopen ani slova, když jste otevřel dveře pokoje a objevil jste se v nich Vy osobně. Do té doby jsem Vás znal jen z videí a prostřednictvím médií a věřte, že to byla pro mne obrovská čest se s Vámi setkat osobně.
Buďte ujištěn, že po mé osobní zkušenosti se zákrokem na Vaši klinice Vás a Vaše kolegy budu doporučovat, kdykoliv to bude jen možné a to nejen v okruhu mých přátel a známých. Přeji Vám mnoho úspěchů jak v osobním tak i profesním životě a zároveň přeji mnoho spokojených klientek a klientů. S pozdravem Váš spokojený klient Oto Grygar

Augmentace – dr. Hirňák

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Jaroslav Hirňák

Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Hirňákovi. V červenci jsem u něho podstoupila augmentaci prsou. Byla jsem s panem doktorem nesmírně spokojená, nejen s jeho ochotou a lidským, milým jednáním, ale především s jeho vynikající prací, neboť jeho výsledek stojí za to. Doporučila mi ho jedna moje známá,která u něho byla na operaci před rokem. Měla pravdu,když mi říkala,že je to velice šikovný doktor. Ještě jednou Vám pane doktore moc a moc děkuji,a přeji Vám hodně spokojených pacientek. S pozdravem Marie

Rekonstrukce prsu – paní R., Česká republika

Rekonstrukce prsu, MUDr. Roman Kufa

Před pár lety mě postihla rakovina prsu a o levý prs jsem přišla. Nebyla to zrovna příjemná zkušenost a i když jsem to docela „ve zdraví" přežila, začala mě deptat zdánlivě nepodstatná záležitost: asymetrie. Pan doktor Kufa nejen že tento problém vyřešil, ještě se s spolu s panem doktorem Frajerem o mě moc hezky starali. Operace to byla určitě dost náročná, pro ně i pro mě.
Ale výsledek předčil očekávání, tedy alespoň moje. Když jsem šla o půl roku později na kontrolu na mamograf, donutili mě tam nechat zkontrolovat i levý prs, přestože jsem se je snažila přesvědčit, že je to vlastně břicho. Z toho mi totiž pan doktor Kufa prs „ušil." Moc děkuju, život je teď o hodně radostnější. Naďa R., Praha

Operace prsou – paní Týna, Česká republika

Zvětšení prsou (Augmentace)

Vážený pane doktore, v sobotu jsem u Vás byla na augmentaci a chci Vám strasně moc poděkovat. Dneska jsem prsa poprvé viděla a úplně jsem koukala, jak pěkná jste je udělal.
Jste hotový kouzelník. Opravdu jste velmi šikovný a já jsem ráda, že jsem byla právě u Vás. Ani nevíte, jak pěkně se cítím. I když to bolí, tak jsem štastná a to jenom díky Vám. Nejradši bych Vás zulíbala od hlavy až k patě. Zatím je vše bez komplikací, na kontrolu mám přijít 28.10. ráno po osmé, sice nebudete mít moc času, ale chápu, že jste velmi vytížený, takže jsem ráda i za těch pár minut. Ještě jednou Vám moc děkuji. S pozdravem Týna

Operace prsou – paní Simona, Česká republika

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Roman Kufa

Touto cestou bych se chtěla podělit o moje zkušenosti s Perfect clinic Romana Kufy. Před 4 lety jsem podstoupila operaci zvětšení prsou u Mudr Kufy, tenkrát ještě pracoval na jiném pracovišti.
Komunikace s ním byla vždy velice příjemná a výsledek vynikající. Po 4 letech jsem se rozhodla znovu pro zvětšení prsou, chtěla jsem prsa větší, opět jsem se obrátila na pana doktora Kufu. Jelikož v době kdy jsem měla zájem o operaci byl v zahraničí, doporučil mi svého kolegu Mudr Jiřího Paděru. Ten odvedl opět výbornou práci, vyšel mi se vším maximálně vstříc, jak s velikostí implantátu, termínem i hodinou operace. Jsem moc spokojená a své známé a přátelé posílám jedině zpět na Perfect Clinik. Jak jsem zmínila mám již dvojí zkušenost a tým lékařů a sester je zde naprosto perfektní, a hlavně přístup je zde lidský.
Takže touto cestou ještě jednou děkuji. Simona Č. Chrudim

Operace prsou, zvětšení – paní Světlana, Česká republika

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Roman Kufa

Jmenuji se Světlana a nedávno jsem podstoupila plastickou operaci prsou u pana doktora Kufy. Chtěla bych ho doporučit všem pacientkám, které si přejí na sobě něco změnit a právě nyní hledají vhodného odborníka.
Bez obav se mu můžete svěřit se svým trápením a on vám navrhne nejvhodnější řešení a vše vám při konzultaci dokonale vysvětlí. Mnoho z vás se totiž trápí zbytečně, většinu problémů dokáže vyřešit plastická chirurgie, pokud jsou vaše představy reálné, jako to bylo v mém případě.
Jsem velmi ráda, že jsem si pana doktora Kufu vybrala,protože splnil má očekávání a s výsledkem operace jsem velmi spokojená. Získal si mě svým příjemným vystupováním a profesionálním jednáním. Je to odborník na svém místě, má zlaté ruce a svou práci dělá výborně. Díky panu doktorovi jsem teď šťastnější, splnil mi sen mít pěkná pevná prsa a jsem mu za to velmi vděčná. Příjemně mě překvapilo hezké prostředí kliniky, která je dobře vybavená a cítila jsem se zde velmi dobře, protože se o mě nepřetržitě staraly milé a ochotné sestřičky, které mi pomohly se vším co jsem potřebovala, proto na pobyt na klinice ráda vzpomínám.

Operace zmenšení prsou – paní Lucie, Česká republika

Zmenšení prsou, MUDr. Roman Kufa

Dobrý den pane doktore Kufo, chtěla jsem Vám mockrát poděkovat za skvěle odvedenou práci.
3.4. jsem byla u Vás na zmenšení prsou. Prsa vypadají úplně super, nepamatuju si, ze by kdy vypadaly tak krásně :) a to jen díky Vám!
Jizvy se hojí báječně (na pravém prsu už místy ani nejsou vidět), používám jojobový a levandulový olej na masáže, vřele doporučuji všem ostatním!! Tým sestřiček, který o mě pečoval.....ty holky jsou vážně andělé!!! Lépe jste si vybrat nemohl. Tak obětavé, milé a usměvavé sestřičky jsem osobně nikde neviděla a všichni Vám je můžou závidět!!
Takže Vám všem ještě jednou moc a moc děkuju!!! Přeju pevnou ruku u dalších operací. Mějte se krásně. Lucie Kazíková - z Třince

Operace brady - pan Daniel, Česká republika

Plastika brady - Profiloplastika

Dobrý večer, pane doktore. Ještě jednou bych Vám touto cestou poděkoval, za Vaši profesionalitu a hlavně za Vámi provedenou operaci brady.
Opravdu výborná práce a Váš estetický cit je neuvěřitelný. Jestli někdy budu doporučovat někomu zákrok, bude to k Vám. Děkuji Daniel

Mammaplastika – paní Schuller

Modelace prsou (zpevnění prsou), MUDr. Zdeněk Pros

Vazeny pane doktore Pros, gratuluji Vam k nove klinice! Byla jsem Vami operovana asi pred 5ti lety. Zmensoval jste mi tehdy prsa a jsem Vas prvni obrazek na Vasich internetovych strankach u modelace - zmenseni prsou :-))
Kdyz se dnes na tyto snimky divam, nemohu pochopit, ze jsem tak dlouho cekala. Ale jsem velmi rada, ze jste tuto velmi narocnou operaci provedl Vy. Pokazde, kdyz se na sebe divam v zrdcadle, Vam venuji vzpominku a posilam Vam v duchu tisicere diky!
Udelal jste ze mne novou zenu s novym sebevedomim. Dekuji Vam!  Preji Vam i Vasemu tymu mnoho uspechu a stesti v dalsim podnikani. S pratelskymi pozdravy Eva Schuller. 

Pořad Mladší o pár let – manželé Novotní

Modelace prsou (zpevnění prsou), MUDr. Roman Kufa

Milý pane doktore Kufo! Rádi bychom vám chtěli s manželem moc poděkovat, za Vámi provedené plastické operace, které jsme na Vaší klinice v prosinci 2009 podstoupili.
Byly to operace horních a dolních víček, modelace prsou, liposukce břicha. Byli jsme překvapeni milým přístupem z Vaší strany i Vašeho personálu. Člověk se tu cítil jako doma. Vše se krásně hojí a okolí je překvapeno Vaší precizností. Známí se nás ptají, kdo a kde nám operaci provedl. Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů jako jsme my.  Velice Vám moc děkujeme. Manželé Novotní z Aše.(Pořad "Mladší o pár let")

Zvětšení prsou – pí. Lucie, Česká republika

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Roman Kufa

Dobrý den, před 17 dny jsem prodělala u pana doktora Kufy, na Perfect klinik v Kartouzské zvětšení prsou. Chtěla jsem Vám tímto, pane doktore velmi poděkovat, nejen, že jste odvedl dobrou praci, při kontrole jste sám byl spokojený, což mne potěšilo.
Máte zlaté ruce, jste profesionál, kterých je u nás velmi málo. Děkuji Vám, není dost díků pro Vás, cítím se velmi dobře, zvedl jste mi sebevědomí, hned bych to podstoupila znovu, protože výsledek za to stojí. Milé dámy, ale i pánové, pokud hledáte profesionála se zlatými ručičkami, tak jedině pana doktora Kufu. Děkuji Vám a přeji jen to nej. Ještě bych tímto chtěla poděkovat sestřičkám a celému týmu, všichni byli užasní. Lucie Jakešová

Poděkování dr: Kufovi a klinice – paní Dominika

MUDr. Roman Kufa

Vážený pane doktore Kufo, při dnešní kontrole v ordinaci jsem Vám nestačila náležitě poděkovat, ráda bych tak proto učinila dodatečně touto cestou.
Zároveň bych ráda připojila veliké poděkování vašim sestřičkám, jsou moc šikovné a milé a v kombinaci s příjemným prostředím nové kliniky je celkový dojem z pohledu pacienta opravdu nezvykle pozitivní. Roli pacientky jsem si ve svém životě vyzkoušela několikrát, v různých zdravotnických zařízeních, ale tentokrát jsem zažila něco zcela výjimečného - ani na okamžik se nedostavil pocit, že chci co nejdříve (nejlépe ihned) domů :-)... Sama pracuji jako zdravotní sestra, i když v poněkud atypických podmínkách a o to více si vážím setkání s opravdu kvalitní péčí, krásným prostředím a příjemným personálem.
Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a přeji mnoho úspěchů nejen ve Vaší práci. Ať Vás provází štěstí. Dominika M.

Reoperace augmentace – paní Šárka (u dr. Hirňáka)

Výměna implantátu, MUDr. Jaroslav Hirňák

Tímto chci poděkovat panu MUDr. Jaroslavu Hirňákovi za skvěle odvedenou práci a je vidět že jeho profesionalita nemá chybu!!!! Jsem moc šťastná, že jsem si vybrala právě Vás, zapůsobil jste na mě nejvíc a je vidět že mé zdání mě nezklamalo)))).
Pane doktore ještě jednou Vám strašně moc děkuji!!!! To co jste pro mě udělal je opravdu na výbornou, Vaše zlaté ručičky udělaly přesně to , po čem jsem toužila moc pěkně, krásně! Přesně podle mých představ!! Velké díky vám). Budu Vás všude jen chválit, jinak to ani nejde! )))) S pozdravem Šárka

Augmentace prsou – dr. Hirňák

Zvětšení prsou (Augmentace), MUDr. Jaroslav Hirňák

Dobrý den, ráda bych chtěla touto formou ještě jednou moc poděkovat panu Dr. Hirňákovi za úžasně odvedenou práci.
Dne 22.10.2010 jsem si splnila své tajné přání a podstoupila jsem augmentaci prsou. Výsledek je naprosto jedinečný, mám nádherná prsa o přiměřené velikosti 75/C. Tímto děkuji celému týmu na Perfekt Clinic. Jsem moc šťastna, že jsem si vybrala právě Vás pane doktore Hirňáku, s pozdravem paní Petra a s přáním aby bylo více tak šťastných lidí jako jsem já teď.