Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Operace prsou, zvětšení – paní Světlana, Česká republika

Jmenuji se Světlana a nedávno jsem podstoupila plastickou operaci prsou u pana doktora Kufy. Chtěla bych ho doporučit všem pacientkám, které si přejí na sobě něco změnit a právě nyní hledají vhodného odborníka.
Bez obav se mu můžete svěřit se svým trápením a on vám navrhne nejvhodnější řešení a vše vám při konzultaci dokonale vysvětlí. Mnoho z vás se totiž trápí zbytečně, většinu problémů dokáže vyřešit plastická chirurgie, pokud jsou vaše představy reálné, jako to bylo v mém případě.
Jsem velmi ráda, že jsem si pana doktora Kufu vybrala,protože splnil má očekávání a s výsledkem operace jsem velmi spokojená. Získal si mě svým příjemným vystupováním a profesionálním jednáním. Je to odborník na svém místě, má zlaté ruce a svou práci dělá výborně. Díky panu doktorovi jsem teď šťastnější, splnil mi sen mít pěkná pevná prsa a jsem mu za to velmi vděčná. Příjemně mě překvapilo hezké prostředí kliniky, která je dobře vybavená a cítila jsem se zde velmi dobře, protože se o mě nepřetržitě staraly milé a ochotné sestřičky, které mi pomohly se vším co jsem potřebovala, proto na pobyt na klinice ráda vzpomínám.