Praha

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+
Péče o intimní zdraví a pohodu je běžnou součástí života moderních žen. Proto jsme rádi, že můžeme nabídnout nejnovější pokroky v oblasti nechirurgického omlazení ženského genitálu pomocí kyseliny hyaluronové. V tomto článku se budeme zabývat výhodami dvou inovativních gelů na bázi kyseliny hyaluronové, které mohou pomoci zlepšit vaše intimní zdraví a sebevědomí.

Co je omlazení intimních partií

Omlazení (rejuvenace) navrací intimním partiím pružnost, funkčnost a objem. Pomáhá nejen po stránce estetické, ale také zlepšuje komfort při hygieně, sportu a dalších aktivitách.

Rychlé informace

  • Navrácení pružnosti a hydratace intimních partií.
  • Zvýšení sebevědomí.
  • Neinvazivní ošetření.
  • Bez nutnosti dlouhé rekonvalescence.

Kdy podstoupit aplikaci kyseliny hyaluronové v intimních partiích

Kyselina hyaluronová je látka, která se v těle vyskytuje přirozeně a je zodpovědná za udržování vlhkosti a pružnosti pokožky. S přibývajícím věkem žen se produkce kyseliny hyaluronové snižuje, což vede k vaginální suchosti, ztrátě objemu a snížené elasticitě. Injekčním podáním kyseliny hyaluronové můžeme tyto problémy řešit a obnovit váš intimní komfort.

Zákrok je vhodný pro všechny ženy, které trápí ztráta objemu velkých stydkých pysků a vaginální suchost.

Omlazení intimních partií: Výplně kyselinou hyaluronovou

Pro omlazení velkých stydkých pysků a celkově ženských intimních partií využíváme dva typy přípravků kyseliny hyaluronové. Ošetření je na míru vašim jedinečným potřebám.

Hydratační kyselina hyaluronová

Je ideální pro léčbu mírné až střední vaginální suchosti a atrofie, obnovuje hydrataci a pružnost, snižuje nepohodlí a zlepšuje vaši celkovou intimní pohodu.

Kyselina hyaluronová pro objem

Je určena pro ztrátu objemu a ochablost velkých stydkých pysků, čímž poskytuje robustní řešení pro zlepšení estetiky a funkce genitálií. Využívá se jako bezbolestná úprava tvaru stydkých pysků.

Výhody aplikace kyseliny hyaluronové v intimních partiích

  • Nechirurgický zákrok: Ošetření kyselinou hyaluronovou jsou minimálně invazivní, bez nutnosti chirurgického zákroku.
  • Rychlé a pohodlné: Zákroky obvykle trvají méně než hodinu, což vám umožní vrátit se ke každodennímu životu s minimálním narušením vašeho programu.
  • Zvýšené pohodlí: Díky aplikaci kyseliny hyaluronové dojde ke zmírnění suchosti pochvy, podráždění a bolestivosti při pohlavním styku.
  • Lepší estetika: Můžeme obnovit objem a pevnost ženských genitálií, což zlepší vzhled a sebevědomí.
  • Dlouhodobé výsledky: V závislosti na použitém přípravku a individuálních faktorech může naše ošetření přinést výsledky trvající 6 až 18 měsíců.
  • Sebevědomí: Ženy získají lepší pocit a vyšší sebevědomí.

Průběh aplikace kyseliny hyaluronové

Injekční omlazení vagíny probíhá v lokální anestezii a trvá 20-60 minut. Během toho se do oblasti poševního vchodu, hráze a pochvy aplikuje látka speciálně vyvinutá pro používání v intimních partiích.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, proto nedochází k alergické reakci a ošetření je téměř bez omezení.

Efekt se dostaví po 7-14 dnech od aplikace a vydrží 6-12 měsíců.

Omezení po aplikaci kyseliny hyaluronové v intimních partiích

Ihned po zákroku se může objevit otok, zarudnutí či menší modřina. Vše by mělo do pár dnů zcela vymizet.

Zhruba týden doporučujeme klidový režim, který spočívá ve vyhýbání se aktivitám jako jízda na kole a na koni. Intimní styk byste po tuto dobu měla také vynechat.

Omlazení intimních partií: Cena

Kolik stojí aplikace kyseliny hyaluronové? Cena omlazení intimních partií začíná u nás na klinice na 7 500 Kč. Více informací v ceníku.

Ceník zákroků

V Perfect Clinic se vám snažíme pomoci dosáhnout optimálního zdraví i v intimních oblastech pomocí nechirurgických ošetření kyselinou hyaluronovou. Vyzkoušejte výhody těchto inovativních řešení a udělejte první krok k obnovení vašeho sebevědomí. Objednat se můžete na Perfect Clinic Dermatology k našim lékařkám, které se na tuto problematiku specializují.