Praha

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+
Péče o intimní zdraví a pohodu je běžnou součástí života moderních žen. Proto jsme rádi, že můžeme nabídnout nejnovější pokroky v oblasti nechirurgického omlazení ženského genitálu pomocí kyseliny hyaluronové. V tomto článku se budeme zabývat výhodami dvou inovativních gelů na bázi kyseliny hyaluronové, které mohou pomoci zlepšit vaše intimní zdraví a sebevědomí.

Co je omlazení intimních partií

Omlazení (rejuvenace) navrací intimním partiím pružnost, funkčnost a objem. Pomáhá nejen po stránce estetické, ale také zlepšuje komfort při hygieně, sportu a dalších aktivitách.

Rychlé informace

 • Navrácení pružnosti a hydratace intimních partií.
 • Zvýšení sebevědomí.
 • Neinvazivní ošetření.
 • Bez nutnosti dlouhé rekonvalescence.

Kdy podstoupit aplikaci kyseliny hyaluronové v intimních partiích

Kyselina hyaluronová je látka, která se v těle vyskytuje přirozeně a je zodpovědná za udržování vlhkosti a pružnosti pokožky. S přibývajícím věkem žen se produkce kyseliny hyaluronové snižuje, což vede k vaginální suchosti, ztrátě objemu a snížené elasticitě. Injekčním podáním kyseliny hyaluronové můžeme tyto problémy řešit a obnovit váš intimní komfort.

Zákrok je vhodný pro všechny ženy, které trápí ztráta objemu velkých stydkých pysků a vaginální suchost.

Omlazení intimních partií: Výplně kyselinou hyaluronovou

Pro omlazení velkých stydkých pysků a celkově ženských intimních partií využíváme dva typy přípravků kyseliny hyaluronové. Jeden typ má hlavní funkci hydratační a řeší trhlinky poševního vchodu či atrofii, druhý je díky objemovosti vhodný pro řešení defektů a pro výplň velkých stydkých pysku. Ošetření je na míru vašim jedinečným potřebám a jednotlivý typ kyseliny volíme při společné konzultaci.

Kyselina hyaluronová: Zvětšení objemu a omlazení intimních partií

Co dokáže?

Speciálně navržená kyselina hyaluronová dokáže dlouhodobě zvýšit objem velkých stydkých pysků bez omezení životního stylu.

Jaké problémy řeší?

Doplňuje objem velkých stydkých pysků, které mohou věkem ztrácet svou plnost a pružnost. Může vyřešit případnou asymetrii intimních partií. Jeho efekt je estetický, zajišťuje mladistvý vzhled genitálu, zlepšuje protektivní funkci velkých stydkých pysků a zlepšuje sexuální požitek.

Jaký je mechanismus účinku?

Zesíťovaná kyselina hyaluronová zachovává svůj tvar a objem i při tlaku, který se běžně na intimní partie vyvíjí a vyplňuje tak atrofické velké stydké pysky. Pomáhá též v situacích, kdy nedostatečný objem velkých stydkých pysků vede k asymetrii mezi malými a velkými pysky.

Přetrvání výsledků ošetření

Výsledky ošetření přetrvávají 12-18 měsíců.

CENÍK >>

Kyselina hyaluronová: Hydratace intimních partií

Co dokáže?

Kyselina hyaluronová s antioxidanty zvyšuje hydrataci tkáně a zjemňuje jizvy.

Jaké problémy řeší?

Pomáhá s pocity suchosti, diskomfortu, chronické iritace a zlepšuje intimní život. Je ideální pro léčbu mírné až střední vaginální suchosti a atrofie, obnovuje hydrataci a pružnost, snižuje nepohodlí a zlepšuje vaši celkovou intimní pohodu.

Jaký je mechanismus?

Stimuluje proliferaci fibroblastů a syntézu kolagenu a hydratuje intimní oblast. Díky tomu má zklidňující účinek na podrážděná místa, obnovuje pevnost a pružnost tkání a zpevňuje intimní partie hygroskopickým efektem kyseliny hyaluronové.

Přetrvání výsledků ošetření

Výsledek ošetření lze pozorovat už za několik dní a efekt vydrží až 12 měsíců.

CENÍK >>

Průběh ošetření

Příprava na ošetření

 • konzultace s naším specialistou
 • vyvarování se pohlavního styku a používání tamponů 48 hodin před zákrokem

Ošetření se provádí v lokální anestezii, kdy se tenkou jehlou aplikuje znecitlivující látka do místa ošetření. Anestezie se aplikuje 30 minut před samotnou procedurou. Po umrtvení je ošetření zcela bezbolestné. Z pouhého jednoho vpichu se následně v celém rozsahu aplikuje kyselina hyaluronová.

Kolik ošetření je vhodné aplikovat?

Pro optimální výsledky se doporučuje jen jedno ošetření.

Kontraindikace metody

 • aktuální gynekologická infekce
 • těhotenství a kojení
 • aktivní onkologické onemocnění

Výhody aplikace kyseliny hyaluronové v intimních partiích

 • Nechirurgický zákrok: Ošetření kyselinou hyaluronovou jsou minimálně invazivní, bez nutnosti chirurgického zákroku.
 • Rychlé a pohodlné: Zákroky obvykle trvají méně než hodinu, což vám umožní vrátit se ke každodennímu životu s minimálním narušením vašeho programu.
 • Zvýšené pohodlí: Díky aplikaci kyseliny hyaluronové dojde ke zmírnění suchosti pochvy, podráždění a bolestivosti při pohlavním styku.
 • Lepší estetika: Můžeme obnovit objem a pevnost ženských genitálií, což zlepší vzhled a sebevědomí.
 • Dlouhodobé výsledky: V závislosti na použitém přípravku a individuálních faktorech může naše ošetření přinést výsledky trvající 6 až 18 měsíců.
 • Sebevědomí: Ženy získají lepší pocit a vyšší sebevědomí.

Průběh aplikace kyseliny hyaluronové

Injekční omlazení vagíny probíhá v lokální anestezii a trvá 20-60 minut. Během toho se do oblasti poševního vchodu, hráze a pochvy aplikuje látka speciálně vyvinutá pro používání v intimních partiích.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, proto nedochází k alergické reakci a ošetření je téměř bez omezení.

Omezení po aplikaci kyseliny hyaluronové v intimních partiích

Prvních 7 dní se doporučuje hygienický režim se sprchováním a vynecháním koupele či návštěvy bazénu nebo sauny. Stejnou dobu je doporučena i sexuální abstinence. Pacientky by se měly vyhnout zvýšenému tlaku na genitál jako je jízda na kole nebo jízda na koni 14 dní po zákroku.

Kdy kontaktovat lékaře?

Pokud se objeví neobvyklé vedlejší účinky jako silné podráždění, pálení nebo krvácení, okamžitě kontaktujte lékaře.

Omlazení intimních partií: Cena

Kolik stojí aplikace kyseliny hyaluronové? Cena omlazení intimních partií začíná u nás na klinice na 7 500 Kč. Více informací v ceníku.

Ceník zákroků

V Perfect Clinic se vám snažíme pomoci dosáhnout optimálního zdraví i v intimních oblastech pomocí nechirurgických ošetření kyselinou hyaluronovou. Vyzkoušejte výhody těchto inovativních řešení a udělejte první krok k obnovení vašeho sebevědomí. Objednat se můžete na Perfect Clinic Dermatology k našim lékařům, kteří se na tuto problematiku specializují.